Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No świetna promocja xd

  • Axiom Verge (10% off - now £13.49)
  • Thimbleweek Park (15% off - now £12.74)
  • The Bridge (25% off - now £6.74)
  • The Binding of Isaac: Afterbirth+ (10% off - now £32.39)
  • Phantom Trigger (50% off - now £6.74)
  • Severed (20% off - now £10.79)
  • Cave Story+ (10% off - now £24.29)
  • Bulb Boy (30% off - now £5.03)
  • Vaccine (30% off - now £6.29)
  • GoNNER (15% off - now £7.64)
  • Disgaea 5 Complete (16% off - now £41.66)
  • Dark Witch Music Episode: Rudymical (10% off - now £6.29)
  • Snake Pass (50% off - now £7.99)
  • Shovel Knight: Treasure Trove (20% off - now £17.99)
  • Shovel Knight: Specter of Torment (20% off - now £7.19)
Also on sale:
  • The Count Lucanor (10% off - now £10.79, sale ends 25/10/2017)
  • Don't Knock Twice (20% off - now £7.99, sale ends 14/11/2017)
  • Astro Bears Party (20% off - now £3.59, sale ends 10/11/2017)

Z tego wszystkeigo to chyba tylko Snake Pass najbardziej wart uwagi, jak ktoś nie ma jeszcze

Odnośnik do komentarza

The Binding of Isaac w promocji? To chyba pierwszy raz na konsolach.

 

Ze wszystkiego tylko Snake Pass ma jakąś sensowną promocję, reszta to plucie w twarz. Trzeba trochę zaczekać aż gorączka złota dla indie devów się skończy, bo na razie nie mają za bardzo zachęty do kuszenia ceną.

Odnośnik do komentarza

The Binding of Isaac w promocji? To chyba pierwszy raz na konsolach.

Nope - na przykład na Wii U na zeszłorocznej wyprzedaży halołinowej też był.

 

Ze wszystkiego tylko Snake Pass ma jakąś sensowną promocję, reszta to plucie w twarz. Trzeba trochę zaczekać aż gorączka złota dla indie devów się skończy, bo na razie nie mają za bardzo zachęty do kuszenia ceną.

No cóż... na bezrybiu i rak ryba. Wyjdzie więcej nowych i/lub większych tytułów, i będą trochę bardziej zmotywowani do obniżenia cen indie kotlecików.
Odnośnik do komentarza

O, szczerze mówiąc nie wiedziałem, że na Wii U ta gra w ogóle była ;). Dziwi mnie to, bo Nicalis ma dość twardą politykę w kwestii promocji, a na platformach Nintendo jednak ceny spadają czasami. Ciekawe, czy samo Ninny na nich to wymusza czy oni tak z własnej woli.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ja. Wklejam ponownie mój komentarz poniżej:

 

Warto. Gra jest wymagająca. Trzeba dobrze rozpracować każdego przeciwnika by wiedzieć kiedy uderzać a kiedy blokować ciosy. W dodatku ta gra to istna encyklopedia starożytnej Brytanii. Dużo tekstów, zdjęcia, filmy. Wszystkie miejscówki i postacie z gry są autentyczne. Dla mnie mega indyk.

 

Aczkolwiek przydałby się jakiś easy mode ;) By móc cieszyć się fabułą a nie irytować :)

 

Gra ma też tryb areny, gdzie kolejno walczymy z falami wrogów.

Dodam jeszcze, że po drodze zbieramy różne bronie, którymi można rzucać w przeciwników. Poziomy są podzielone na dwie części. Między nimi mamy checkpointa a na końcu bossa. Dwa stopnie trudności do wyboru. Na łatwiejszym jest checkpoint i nieskończona liczba kontynuowań. Na trudniejszym brak checkpointów i tylko trzy kontynuowania. Czy zmienia się trudność wrogów między poziomami, nie wiem... Bo mi na łatwym jak na razie, czasem idzie ciężko :D

 

PS. Zbieramy też rozmaite znajdźki, które dodają nam kolejne wpisy do encyklopedii, na temat postaci, miejscówek, budowli itp.

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...