Skocz do zawartości

pawelgr5

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nintendo i wszystko jasne. Jedyna firma, którą kocham za gry i innowacje i nienawidzę za kretyńskie podejście do niektórych podstawowych fundamentów zabawy w grach. Co prawda wydawca jest Trine, ale to czerwoni powinni stać z biczem nad swoimi zespołami  i innymi wydawcami, co by standardem mogło być granie z funflem po kablu w ten sam tytuł.

Edytowane przez bulaxyz82

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wygląda super, ale chciałbym tu jeszcze zbierania lootu. Ale i tak sprawdzę demo, a może zakupię. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

KUR.WA ŻE TEŻ JUŻ OPŁACIŁEM ZAMÓWIENIE EHHHH

ale i tak łap plusa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

zły temat

Edytowane przez ragus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

14 grudnia yooka laylee wyladuje w eshopie, niestety na razie nie zapowiada sie na wersje w pudelku, tworcy sie chwala, ze sa dumni z jakosci portu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś posiada kingdom new lands i może dać znać czy twórcy poprawili framerate gry? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@pajgi chyba w to gral

Edytowane przez Kinoji
pajgi a nie orzeszek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pajgi na bank to ma, narzekal na spadki fps do 1 xddd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przed patchami, jakis czas temu wypuścili łatkę która poprawia mnóstwo rzeczy, podobniez spadki. Oficjalnie, jak jest realnie to nie wiem, ale na reddicie chyba ludzie przestali narzekać i chwalili twórców za łatkę 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem jak jest teraz, ale wcześniej (dosłownie) nie dało się grać w późniejszych etapach. Na razie jestem obrażony na grę, żeby sprawdzać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 minut temu, pajgi napisał:

Nie wiem jak jest teraz, ale wcześniej (dosłownie) nie dało się grać w późniejszych etapach. Na razie jestem obrażony na grę, żeby sprawdzać.

A możesz sprawdzić dla mnie? ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To by mi zajęło kilka godzin, bo problem pojawiał się na którejś tam wyspie. Ostatnio odpaliłem na jakieś 20 minut i było ok, a wcześniej nawet na początku klatki potrafiły lecieć. Stawiam, że teraz gorzej niż 1k/s nie będzie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe kiedy wrzucą Sky Force: Reloaded. Na razie ogólne info, że w grudniu. Ogram na PS4 i akurat zakupię na Switch. To jest niczym ze Stardew Valley, fajnie mieć na każdą platformę :banderas:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na telefonie fajnie się w to gra w te Sky Force. Ja to bym jeszcze widział This War of Mine to od razu biorę. 

Edytowane przez Faka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mutant Mudds Collection, które będzie miało premierę za tydzień, jest aktualnie dostępne w ramach cyfrowego pre-ordera o 1/3 taniej (10 zamiast 15 dolarów).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W eshopie już nine parchments. Ściągnąłem demo i gra się bardzo fajnie. Może zakupię pełną wersję, w online coopie byłoby super.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

53 minuty temu, Kosmos napisał:

W eshopie już nine parchments. Ściągnąłem demo i gra się bardzo fajnie. Może zakupię pełną wersję, w online coopie byłoby super.

To łykaj i wbijaj na discord. Pogramy w co-opie. W RPA jest za 68 zł :lapka:

Edytowane przez sprite

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta