Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

Internetowi eksperci: no GTA V i Dark Souls Trylogia by mogło wyjść na Switcha, brak stabilnych 60 klatek byłby żenujący, koniecznie na kartridżu bez ściągania danych, i oczywiście za pół ceny, bo to przecież stara gra. Dziękuję kolegom za brawa.

 

Rzeczywistość: wyjątkowa promocja! Kup zbugowaną komórkową wersję Romancing Saga 2 za jedyne 85 zł!

 

 

 

 

Pośmiałem z tego posta wyżej ale faktycznie, teraz jest kilka gier za ok. 50 zł, które można by określić jako kapitalne gierki, jak Shantae, Rocket League i Steamworld Dig 2 ('najlepszy Metroid od lat" - "Edge"). Tak że tak, można kupić coś za taką kwotę. Taniość rozgaszcza się coraz bardziej w krainie Nintendo.

Edytowane przez ogqozo
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To nie jest promocja, taka cena. Jak po kupnie zmienisz region na wyjściowy (czyli np. Polska), to nie będzie po rusku. Dopiero zacząłem grać.  Loadingi nowych poziomów ciut przydługawe, framrate daje radę (nie wiem jak przy większej rozpierdusze). Da się grać na jednej konsolce we dwie osoby i wystarczą do tego dwa joycony, ALE  celowanie odbywa się wtedy za pomocą wychylania joycona w odpowiednim kierunku, czyli dramat.

 

Jeszcze jedno w opcjach jest możliwość zmian ustawień graficznych na : wysokie, średnie, szybkie. Prawie jak na innych współczesnych konsolach -_-

Odnośnik do komentarza

 

Ten prześwietny indor pojawi się już 13 Lutego 2018 - Switch - PS4 - Xone.

Producent zapowiada dwanaście języków w tym Polski, a także wersje fizyczne  owej gry.

Ciekawe czy wersja na Switcha także doczeka się takich dobroci jak język Polski i gra w pudełku na kartridżu - nie jestem zwolennikiem wersji cyfrowych, kupuje tylko w ostateczności.

Tak więc oby tak się stało, gdyż giercowanie w Owlboya na pstryku, odpalonym z karta,  odpowiadałoby mi najbardziej. 

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Mam ten cały Łącznik czy też Pstryczek w koszyku na allegro dodany no i cały czas się waham. Mam teraz pytanie a propos eshopu, jak wyglądają ceny tam, pudełka wprawdzie drogie ale można cebulić i odsprzedać z cyfrówką tak nie zrobię, czy są jakiejś promocje gdzie można dorwać indyki w fajnych cenach jak np. na PS Store, po 20-30 zł dobre szpile? Pudełka z grami N jak wiadomo nie tanieją szybko, jak wygląda sprawa z cyfrówkami?

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...