Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tylko tutaj działa to inaczej, bo na PS nie możesz swobodnie migrować pomiędzy regionami, czyli kupując na koncie z USA, będziesz zawsze ją ściągał z konta z USA. Tutaj po kupnie gry zmieniasz region i tyle. Dlatego mnie dziwi, że niby nie można.

Odnośnik do komentarza

Poza tym że Switch ma najwyżej oceniane gry w 2017r to dodatkowo ma też najgorszą :) :
 

  1. Vroom in the Night Sky (Switch) – 17/100,

 

Kupił ktoś z forumka?? Fajnie było ? :P

 

E: z metacritics które nikogo ale jednak AVGN za kilka lat bedzie miał materiał :)

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

znalezione na fb

 

 

"Udało się 1f603.png:D Zapłaciłem PayPalem Mexico w Eshopie 1f603.png:D Co prawda doliczyć musiałem jakieś 3 zł przez opłaty przewalutowania ale dało radę, za Stardew Valley zapłaciłem jakieś 32 zł (czyli około 24 zł zaoszczędzone)

Czy warto? Trudno mi teraz określić, ponieważ trzeba pobawić się z nowym kontem, a następnie wysyłać pieniądze z głównego konta paypal do konta meksykańskiego.

Wymagania: 
• konto PayPal z podpiętą kartą z której będą pobierane pieniążki ( ja akurat miałem 46 zł na koncie Paypal więc nie przetestowałem przelewu z użyciem karty)
• drugie aktywowane mailowo konto PayPal z podpiętą kartą (nie może być ta sama co tamta, nie będzie z niej nic pobierane, niestety Nintendo przy przypisywaniu konta potrzebuje info o karcie) Konto nie musi mieć prawdziwych danych.

Problemy i minusy: 
• Jeżeli masz przypisane konto musisz je napierw odłączyć od konta
• Pobierana jest nieznana mi kwota przy przewalutowaniu, prawdopodobnie opłata stała + % od całości. (np. po wysłaniu 160 MNX zabrało 12.9MNX, następnie dosłałem 20MNX i pobrano 5.67MNX ) im więcej wysyłasz tym mniej za to płacisz 
A więc tak. Tworzysz konto na https://www.paypal.com/mx/webapps/mpp/home i akceptujesz maila. (ja dodałem drugą kartę i też ją zaakceptowałem, nie wiem czy wymagane, ale wolałem wspomnieć). Konto ma moje imię i nazwisko, dane są losowe jak i numer telefonu, musi być 10 znakowy, kod pocztowy bez myślnika.
Założyłem, na my.nintenco.com wszedłem by odczepić główne konto paypal (shop menu).
Wysłałem sobie z konta głównego na dodatkowe, wpierw 160 MNX ale okazało się ze zabrało 12.9MNX i już nie starczyło, więc dosłałem kolejne 20 MNX (tak jak wyżej).

Odpalamy Eshop, zaznaczam że płacę PayPalem, wysłano mi na głównego maila na którym mam konto Nintendo żebym połączył paypal z kontem, wpisałem login i hasło, nie zaznaczałem miejsca pod spodem, przyjęło. Dałem na kup, i … poszło "

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Ficuś napisał:

volgar spoko? nie za trudny? bo jest w promce

ta podrobka nba jam w wersji z wszystkimi patchami tez w promo, spoko?

 

Volgar spoko ale w pizde trudna, nadal nie mogę przejść drugiej lokacji XD. Grać to grać się chce, aby w końcu to przejść, zawsze jest ten syndrom kolejnej próby przejścia.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Tutaj to nawet Dig2 > Volgarr. Bardzo dobry zakup gierki metroidvani, jedyny minus tej gierki to szybko się kończy i nie ma NG+, a szkoda, bo po skończeniu gry już nie ma co praktycznie wracać jak wszystkie sekrety odkryjesz.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.