Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

@_Be_

 

toż miałem na stemie, połowę zrobiłem, a potem jakoś tak inne gierki wpadły. solidna gra, może i się zainteresuję na słicz

 

 

LUMINES?

JEDYNKA?

W HD?

NIE UWIĘZIONE NA HANDHELDZIE SPRZED 100 LAT?

 

O jezu będzie brane. Mi to łatwo dogodzić xd. Dwa razy jak sprzedawałem PSP to mi ręka drżała, no bo lumines.

 

Wspaniała gra, dobrze że robią jedyneczkę. Dwójka była słaba, ten do ściągnięcia na 360 to syf, a na Vitę był tylko niezły. Za to jedynka? Prima sort.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sporo promocji od dzisiaj, w tym na wiele spośród największych hiciorów. Np. Arms, Doom i Skyrima można kupić za 167 zł.

 

Z takich większych przecen można wymienić FIFA (znowu za pół ceny), Thumpera (50 zł), Wonderboya "nie serio, metroidvania ze świetnym gameplayem" (40 zł), pierwszy Steamworld Dig (20 zł), no i świetna gra Severed za 36 zł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wziąłem Celeste, powiem tyle, niech każdy spróbuje. Mały, niepozorny hit, który na każdym kroku zmusza do myślenia, szybkiego reagowania w trakcie przechodzenia levelu. Grafa jest urocza, a muza klimatyczna. Nie wierzę, że to jest takie dobre. Polecam :).

 

update: geniusz w czystej postaci.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle ktoś z wad korzystał z tego 14 dniowego zwrotu gierek z eshopu? :cebula:

 

■Instructions for Right to Cancel (of a transaction in Nintendo Shopping Services)

You have the right to cancel this contract within 14 days without giving any reason.

The cancellation period will expire after 14 days from the day of the conclusion of the contract.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, zdrowywariat napisał:

Wziąłem Celeste

update: geniusz w czystej postaci.

 

O to czeka cię z 15-20 godzin niesamowitej zabawy, oczywiście jak będziesz chciał wycisnąć z gierki wszystkie ''soki''. Syndrom jeszcze jednej próby,  nigdy nie dawał mi tyle satysfakcji :)

 

Co do promocjito biorę Axioma (z monetkami) i Wonder Boja.

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, bulaxyz82 napisał:

 

O to czeka cię z 15-20 godzin niesamowitej zabawy, oczywiście jak będziesz chciał wycisnąć z gierki wszystkie ''soki''. Syndrom jeszcze jednej próby,  nigdy nie dawał mi tyle satysfakcji :)

 

Co do promocjito biorę Axioma (z monetkami) i Wonder Boja.

 

Będę chciał, strasznie absorbuje ta gra. Fajne jest to, że po zgonie odrazu zmartwychwstajesz, nie trzeba w ogóle czekać, co w grach bywa męczące, a przy tylu zgonach to dopiero. Nie spodziewałem się czegoś tak dobrego.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Super Meat Boy w promocji (po 10% rabacie 44.10 zł) używając dodatkowo 110 monet, czyli z rabatem dodatkowym 5.50 zł, czyli finalnie zapłaciłem 38.60 zł. Dostałem w zamian 39 monet. Wniosek z tego taki, że monety liczone są od finalnej kwoty, którą płacisz.

 

To tak dla potwierdzenia słów Ficusia.

Edytowane przez Gromit
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...