Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 25.03.2018 o 15:42, Di napisał:

Warto wziąć Teslagrad? Z monetami wyjdzie mi ~35 złotych. 

Jak cie interesuje, to bierz. Ogólnie gierka bardzo się nadaje na Switcha, jakby stworzona. Trochę jak Celeste można włączyć na chwilę, zaliczyć planszę czy dwie. Tak, gra w sumie ma wiele wspólnego z hiciorem tego roku. Jest wyjątkowym dziełem, tyle że no nierównym może.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, ogqozo napisał:

Jak cie interesuje, to bierz. Ogólnie gierka bardzo się nadaje na Switcha, jakby stworzona. Trochę jak Celeste można włączyć na chwilę, zaliczyć planszę czy dwie. Tak, gra w sumie ma wiele wspólnego z hiciorem tego roku. Jest wyjątkowym dziełem, tyle że no nierównym może.

 

Przy okazji ja się zainteresowałem tym tytułem, Celeste jest mega zajefajne, szukam czegoś równie dobrego.

Odnośnik do komentarza

Chyba mało kto uważa, że Teslagrad jest "równie dobry" (za siebie nie mówię, bo na razie coś średnio mnie porwało Celeste). Ale na pewno to udana produkcja, która już na Wii U zebrała wszystkie pochwały - i trochę przypomina mi ją, przez sposób opowiadania bez słów, wyjątkowy styl graficzny, bystre rozwiązania, możliwość grania w krótkich sesyjkach na kolejny ekran-planszę. Sam gameplay i rozkład świata jest inny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.03.2018 o 07:26, Ficuś napisał:

Wonderboy, steamworld heist czy thumper?

 

W ogóle Steamworld Heist to świetna gierka za te cenę, takie Mario Rabbids, Xcom z jajem. Mało się o niej mówi tylko dlatego, że każdy przeszedł lata temu na 3ds-ie. Ale filistrom-konwertytom co muszą na Switchu trudno nie polecić.

 

Co do Thumpera to o wersji Switch można powiedzieć tyle, że dla niektórych może będzie najlepszą zachętą grać na słuchawkach, czyli tak jak ma sens w Thumpera. Choć jak dla mnie średnio gierka na mały ekran... Może w nocy po ciemku.

Odnośnik do komentarza

Wizualnie bomba,  sama gra bardzo przyjemna,  platformowki to gatunek ktory najlepiej znosi probe czasu,  czuc w kontrukcji leveli i przy walkach z bossami 30lat na karku ale i tak jest przyjemnie,  obecnie biegam lewkiem,  dosc krotka sie wydaje,  na razie takie 7+

Odnośnik do komentarza

ja się dorwałem do promocji z Kamiko i Snake Pass i jestem zachwycony. Czekałem z nadzieją, że Snake Pass wyjdzie w pudle no ale ileż można czekać a promocja swoje zrobiła. Poza tym kto by pomyślał, że tytuł kosztujący grosze jak Kamiko może tak wciągnąć (no i to dobra przystawka przed  głownym daniem jakim jest Hyper Light Drifter). 

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś woli platformówki XXI wieku, to w sumie Splasher jest też na nawet zauważalnej przecenie, prawie 30%.

 

Jestem uderzony tym, że ta gra jest tak nisko w rankingach popularności, a ludzie po internetach piszą, że "dziś to już nie ma prawdziwych platformówek jak Ratchet & Clank". Chociaż w sumie osobiście wolę grać na krzyżaku, ale skoro Celeste zostało hitem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...