Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Pisałem sporo o Setsunie, jak włączyłem tę grę (w 60 fps, nie na Switchu, co naprawę robi tu różnicę) to byłem oczarowany, co to jest kurczę myślę, nowy Chrono Trigger, gra roku, koza, cud i mięta malinowa. Przeurocze wykonanie i wszystko kompaktowo sympatyczne.

 

...Cała konstrukcja gry rozczarowała, scenariusz pisali chyba kolesie od Octopatha bo takie drewno i nudy, ogólnie jeśli dwie pierwsze godziny miałem koparę 10/10 to całą grę można opisać po prostu jako powtórzenie tych dwóch godzin piętnaście razy, praktycznie nie ma tam czegoś takiego jak nowe lokacje, wydarzenia, dalsza głębia. Pod koniec to już ciągnąłem "żeby zaliczyć".

 

Teraz nie wiem czy ją polecać, czy nie. Za tę cenę chyba jednak warto poznać. Rozczarowanie było pewnie inne gdy Square początkowo to wycenił jako dużą grę (co rozumiałem przez pierwszą godzinę...). Teraz coś nie pykło bo to jedna z najczęściej przecenianych gier, tak samo jak następca Sphear.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Na eShopie jest już Lumines. Fajnie wrócić, bo wersja na Vite była na prawdę spoko. To chyba tylko podbita grafika i może jakieś dodatkowe badziewie, ale mi się podoba. Plus chyba żadna gra nie powodowała takich wibracji (zarówno na pro controllerze jak i przenosnie). Mam wrażenie że czasem przesadzają. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.06.2018 o 20:50, Basior napisał:

Na eShopie jest już Lumines. Fajnie wrócić, bo wersja na Vite była na prawdę spoko. To chyba tylko podbita grafika i może jakieś dodatkowe badziewie, ale mi się podoba. Plus chyba żadna gra nie powodowała takich wibracji (zarówno na pro controllerze jak i przenosnie). Mam wrażenie że czasem przesadzają.  

Wszedlem do e-shopa po 2-3 miesiacach kurzenia switcha i od razu wzialem lumines. Za 1-szym razem przeszedlem 'story-mode' - to jak jazda na rowerze, nie zapomina sie tego ! :)

Potem pare rundek w challanges ale proste f-'hooy' i laduja sie dluzej niz sie je gra wiec do zaorania.

 

Wibracje same wylaczylem po 2 minutach bo switch brzeczal non-stop! Sam feeling juz byl z dupy bo caly czas brzeczy, ale bateria pewnie padnie szybciej wiec po co to komu.

Mega brak wersji online. Brakiem takze bym okreslil ilosc 'map'. Chyba nie dodali zadnych? A jesli dodali, to musialo ich byc malo bo pokazuje mi juz ze mam bodajze ~33 z 44 po graniu ~1.5h.

 

Jest lekka nostalgia z czasow psp. Pamietam jak sie kupilo to dziadostwo za dzieciaka i nie mialo sie jeszcze kasy, to od razu moddowanie i granie w jakas okrojona wersje lumies gdzie bodajze nie bylo muzyki zeby sie zmiescila na karte 1gb? :D

Odnośnik do komentarza

Oxenfree ukończony. Kupiłem z ciekawości, bo forumowicze zachwalali no i wsiąkłem na calego. Gierka z automatu ukończona w dwa wieczory. Voice acting mistrzostwo, idealna gierka na Switcha jako przekąska pomiedzy wiekszymi tytulami. Teraz mam ochote podejsc ponownie.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Faka napisał:

Mamy jakiegoś hack'n'slash na pstryczku? Czy pozostaje tylko czekać na premierę Titan Quest?

 

Zależy, jak właściwie tutaj rozumiesz hack n' slash, bo gier tak czasami określanych trochę jest... Bayonetta jest nazywana hack n' slashem, najlepszym jaki powstał zresztą. Seria Warriors jest tak nazywana, a na Switcha są właściwie trzy części (Fire Emblem, Hyrule, Attack on the Titan 2). 

 

Są też różne mniejsze gierki które różnie zahaczają o hack n' slash, jak Furi, Heart&Slash, Dragon Quest Heroes, Severed czy Wulverblade. Zależy czego konkretnie szukasz.

 

Tylko czegoś jak Diablo? To chyba na Switchu niezbyt. W sumie dziwne, na pececie jest ich sto...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...