Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze kilka miesięcy temu, Takeover brałbym w ciemno. Ukochany gatunek gier z dawnych lat. Żetonów i 50 groszówek poszło na tego typu gry niezliczona ilość. Zacząłem sprawdzać swoją starą miłość na kilku innych grach jak Capcom BeatemUp, Wulverblade i Raging Justice i niestety z tego wszystkiego pozostał tylko sentyment, a miłość zardzewiała. Archaiczoność rozgrywki strasznie męczy no i feeling zabawy jaki kiedyś towarzyszył przed automatem ma się nijak do tego jak się teraz takie gry ogrywa na konsoli.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, XM. napisał:

Takie gry tylko w minimum 2 graczy. Ja z bratem co jakiś czas gramy w starocie i zero nudy, a zapowiedziane to i sor4 mega nas jaraja. W t gatunku ciężko o niearchaiczność i urozmaicenie rozgrywki a właśnie takeover zapowiada się na miły rollercoaster.

Dokładnie tak jak mówisz. Ja z bratem tak raz na kwartał siadamy do takich gierek. Zmieniamy tytuł co 15 minut i nie ma mowy o jakiejkolwiek nudzie. Obecnie zastanawiam się czy brać bundla Capcom na Switcha czy czekac na steam gdzie bede miał od razu opcje przeskoczyc na street of rage 2 i kilka innych klasyków.

Odnośnik do komentarza

Sporo z tych gier było strasznie wysoko wycenionych jak na wiek i poziom wykonania. Te obniżki pozwalają im wejść wreszcie bardziej w strefę gier wartych uwagi. Nadal nic typu "musisz mieć", ale dużo sympatycznego gameplayu na jesienne wieczory.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kto nie zagląda na eShop, niech zauważy, że dziś kończą się promocje na wieeele świetnych gier:

 

 

Night in the Woods - myślę, że to jedna z lepszych gierek, jakie wyszły

RE Revelations, Oxenfree itd. - jak co miesiąc sporo przecenione

Detention - bardzo ciekawy w formule horror, za tę cenę może być warto

Inside - gra roku, choć polecam duży ekran

Axiom Verge - pół ceny

Bloodstained - jeszcze nie grałem, ale kupiłem bo tanio (edit: za tę cenę fajna gierencja, totalne piksele, dobra do pogrania przenośnego)

Holllow - niby słaba gra, ale ma trochę prawdziwych fanów, a jest za 7 zł

 

 

I wiele innych, o których już sporo pisałem. Promocji jest na wiele przewinięć i dopiero daleko na dole jest nawet taka w miarę ciekawa gra na multi jak De Mambo - nie jest to Smash, ale za 9 zł to nieźle.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ukończyłem własnie 3 poziomy Night Slashers. Za dzieciaka wydałem na ten automat dużo kasy więc nostalgia trzyma mnie mocno. Tempo rozgrywki wydaje mi sie jakieś takie wolniejsze niż kiedyś ale i tak jest dobrze. Gra pozawala oczywiście zapisać stan rozgrywki w dowolnym momencie oraz jest sporo opcji wyboru filtrów ekranu żeby sobie dopasować wizualia. Jak ktoś lubi takie gierki to polecam. Beat'em upy to idealny gatunek do szybkich 20 minutowych sesji.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...