Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

sry za posta pod postem, ale 

 

W poniedziałek dowiemy się kiedy ma premierę Isaac w Europie. Tak wynika z twittera Nicalis.

 

pokazali pelna okladke drugiego reprintu isaaca w stanach

 

C8_vKTOUMAAJXcm.jpg

 

i wychodzi na to ze ta sama okladka bedzie w europie.

 

dodatkowo, Edmund na swoim twitterze potwierdził, że 1st print jeszcze lata po sklepach w stanach i zeby kupowac, oraz to, że drugi print (powyższy) nie ma żadnych bonusów (naklejki, instrukcja, okladka dwustronna) i że jak ten się wyprzeda, to nie będzie więcej. Także szykuje sie calkiem lakomy kasek dla kolekcjonerow, warto by miec w kolekcji launch editiona i 2nd printa (co nie velius?) Czekam na to oficjalne info o europie, ale cos czuje, ze dostaniemy dokladnei to samo co 2nd print, czyli to co wyzej bez zadnych bonusow, ale za to za zayebista okladeczka 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że większość z tych gierek co teraz wychodzą można ograć na innych platformach, ale jak porównam sobie początki 3DSa z niesamowitymi tytułami, takimi jak Steel Diver, wykastrowany Street Fighter IV czy Pilot Wings Resort, do tego, w co mogę sobie zagrać 2 miesiące po premierze Switcha, to aż cieżko uwierzyć, o ile lepsze jest wsparcie.

 

Pierwsze granie na serio było dopiero przy Mario 3DLand i Mario Kart 7, prawie rok po premierze. A tutaj jest zalew dobrych indie games, Zelda no i Mario Kart za rogiem. Do osób, dla których Switch jest pierwszą konsolą Nintendo kupioną na premierę - za dobrze macie. 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Faktycznie takie dobre jak piszą ?

 

Mr. Shifty's action-packed adventure about a teleporting hero offers a similar adrenaline high as Hotline Miami and Superhot.

http://www.eurogamer.net/articles/2017-04-13-switch-indie-mr-shifty-is-a-worthy-spiritual-successor-to-hotline-miami

 

pograłem godzinę i była to przyjemnie spędzona godzina, takie hotline miami z bronią białą i gołymi łapami zamiast pif-paf. Teleportacja dodaje element taktyczny, można się bawić w podchody, można wbijać na rambo, wykorzystywać otoczenie - fajna zabawa. przy większym chaosie zdarzają się drobne spadki fps, ale nie przeszkadzaj i są naprawdę sporadyczne.

 

Daj znac czy te wibracje hd faktycznie w tej grze daja rade. Chcialbym w koncu miec tyul ktory pokaze mi czemu pady sa takie drogie.

powiem tak: wibruje z różną mocą w różnych miejscach pada, ale dupy nie urywa.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Już ściągnięte :]

 

Recenzenci rozpływają się nad oprawą graficzną ale ostrzegają jednak, że rozgrywka to wierna kopia 8bitowego oryginału i nie każdemu to podpasuje.

 

Edit: jak to wyglada na żywo o_o

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...