Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań, nie pałujcie się tam Zeldą w kółku wzajemnej adoracji tylko mi pomóżcie.

 

1. Wam tez się włącza z automatu konsola(poza dockiem) jak pod podłączacie ładowarkę? Da się to wyłączyć?

 

2. Czym ładować Pro controllera poza dokiem? Ładowarką do konsoli można bezpośrednio? Czy tym dołączonym kablem usb-c podpinając do zwykłej od smartfona?

 

3. Ile Wam trzyma Switch z  Zeldą w trybie samalotowym bez wielkiej głośności i jasności?

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań, nie pałujcie się tam Zeldą w kółku wzajemnej adoracji tylko mi pomóżcie.

 

1. Wam tez się włącza z automatu konsola(poza dockiem) jak pod podłączacie ładowarkę? Da się to wyłączyć?

 

2. Czym ładować Pro controllera poza dokiem? Ładowarką do konsoli można bezpośrednio? Czy tym dołączonym kablem usb-c podpinając do zwykłej od smartfona?

 

3. Ile Wam trzyma Switch z  Zeldą w trybie samalotowym bez wielkiej głośności i jasności?

 

1. tak, ale tylko jak jest w "sleep mode". Wyłączenie całkowite trzeba przytrzymać przycisk power i nacisnąć "Power off".

2. można spokojnie lądować poza dokiem zwykła ładowarką (ale trochę dłużej)

3. Zelda - 3,5 godziny, jasność na min. głośność 30%

Odnośnik do komentarza

 

Nie, tylko switch ma wyjście na słuchawki

Czyli jak rozumiem nici z słuchawek z mikrofonem podłączonych do konsoli i trzeba czekać na tą Aplikację od nintendo na smartfona ?

 

 

Zawsze możesz mieć kilkumetrowy kabel od headseta  :sorcerer:  ale tak na poważnie. Nintendo jeszcze nie podało więcej konkretów na temat komunikacji z innymi graczami oprócz tego jak będzie się rozmawiać z innymi w Splatoon 2. Niestety nie podali, czy będzie wymóg aplikacji bo sam Switch headsety obsługuje, więc musi też być możliwość rozmowy w trybie handhelda (a wątpię aby tylko wtedy).

 

Chyba każdy liczył na rozmowę w party z kumplami z friend listy jak w cywilizowanym świecie growym przystało. Jednak na razie przerosło to ekipę Hydraulika i może kiedyś się doczekamy stosownego update'u umożliwiającą tą "usługę". 

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie, tylko switch ma wyjście na słuchawki

Czyli jak rozumiem nici z słuchawek z mikrofonem podłączonych do konsoli i trzeba czekać na tą Aplikację od nintendo na smartfona ?

 

 

Zawsze możesz mieć kilkumetrowy kabel od headseta  :sorcerer:  ale tak na poważnie. Nintendo jeszcze nie podało więcej konkretów na temat komunikacji z innymi graczami oprócz tego jak będzie się rozmawiać z innymi w Splatoon 2. Niestety nie podali, czy będzie wymóg aplikacji bo sam Switch headsety obsługuje, więc musi też być możliwość rozmowy w trybie handhelda (a wątpię aby tylko wtedy).

 

Chyba każdy liczył na rozmowę w party z kumplami z friend listy jak w cywilizowanym świecie growym przystało. Jednak na razie przerosło to ekipę Hydraulika i może kiedyś się doczekamy stosownego update'u umożliwiającą tą "usługę". 

 

Dzięki za odpowiedź, No właśnie ja jestem z tych co liczą na to że będzie się dało rozmawiać z ludźmi z FL w jakiś cywilizowany sposób no i żeby dało się wysyłać też zwykłe wiadomości ale to już jak pisałeś, trzeba czekać na stosowny update.

Odnośnik do komentarza

Jest ktoś w stanie powiedzieć czy konsola od razu przechodzi do uśpienia/wyłącza się jak bateria spadnie do minimum? Doszedłem do 2%. Ktoś przekroczył? Ile to trwa? Bo telefony potrafiły mi się wyłączać przy takich 2%. Jestem bardzo ciekawy czy ktoś to ogarniał.

 

PS

Zmieńcie tytuł tematu bo nie wiadomo o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

Jako, że w dzisiejszych czasach mało która strona potrafi normalnie zrobić zdjęcia pudełkom. Czy może ktoś mi powie, czy w grach od Switcha są jakiekolwiek ulotki w środku lub przeznaczone dla nich miejsce ( czyt. małe haczyki do podtrzymania mikrej makulatury)? 

Odnośnik do komentarza

Miejsca są, natomiast ani w Zeldzie, ani w I Am Setsuna nie było żadnych książeczek. W tym drugim tytule były jedynie karteczki z kodem od Square'a. Co ciekawe, haczyki są po prawej stronie, tuż nad miejscem na game carda - a więc ewentualne książeczki będą miały format wyraźnie mniejszy niż pudełko.

Odnośnik do komentarza

2 pytania odnośnie eshopu:

1 / czy kupię gdzieś karty do doładowania konta online? albo mnie coś zaćmiło albo na allegro nie ma nic i w sklepach typu keye.pl itd tak samo
2 / czy https://www.paypal-gifts.com/us/brands/nintendo-egift-card.html będzie działało na polskim koncie? i jakiego przelicznika mogę się spodziewać?

Odnośnik do komentarza

A co za różnica?

 

 

PS. Czas spędzony z grami można też sprawdzić w opcjach konsoli. W zakładce z zarządzaniem danymi. Klikamy porem na SOFTWARE i mamy listę gier, ilość zajętego miejsca na konsoli, oraz czas gry z minionego tygodnia.

 

Trochę irytuje, że domyślnie wszystko się instaluje na karcie. Wsadziłem na próbę 2GB SanDiska i teraz nie wiem co dalej jak będę chciał wsadzić większą kartę :)

 

Jako ciekawostkę dodam, że to zwykła karta o odczycie do 10 Mbps, a więc nic nadzwyczajnego. A mimo to zainstalowany na niej Fast RMX jak i patche do innych gier działają ok. Nic nie spowalnia, wszystko działa płynnie.

 

Może więc nie ma sensu kupowanie droższych kart o większych parametrach odczytu? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.