Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, creatinfreak napisał:

Przedwczoraj grałem w xeno (save pokazywał 5:30h) i po prostu wcisnąłem wyłącznik (sleep mode). Wczoraj odpalam konsole i dalej gram, robię save po skończeniu questa i pokazuje mi 28h. Wtf? Wam też zlicza godziny w sleep mode? Na to wychodzi, że trzeba wyłączać grę/konsolę. Jak to u was wygląda?

No ja w profilu konsoli mam naliczone ponad 80 godzin, a w grze pokazuje ponad 180 godzin ;)  

Nie powiem, trochę to denerwuje, ale co zrobić.

Gdyby Nintendo nie cisnęło Monolith żeby mieć wielką grę już na święta 2017, to zapewne półroczna obsuwa dałaby im sporo czasu na poprawę większości błędów i niedoróbek.

Niestety takiego czasu nie dostali i Xeno 2 - pomimo, że jest to świetny JRPG na mocne 88/100, jest naszpikowany bugami, jak dobra kasza skwarkami :) 

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Miał ktoś taki problem przy transferze danych z konsol ze obie konsole wolały o podłączenie ładowarki? Podłączyłem z kumplem obie do ładowarek i nic nadal tylko info o tym żeby podłączyć ac adapter i jedynie do kliknięcia cancel. Mamy tej sam soft 4.1 baterie na prawie full itd...

Odnośnik do komentarza

Chciałem sobie sprawić Switcha, ale ze względu na to gdzie mieszkam mam tylko dostęp do wersji japońskiej i hongkońskiej konsoli. Region locka nie ma, ale jak wygląda zmiana języka w menu? Można zmienić język na angielski? Jak z grami? Czy np w takiej Zeldzie będę mógł pograć po angielsku, jeśli kupię grę z japońskiej dystrybucji?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Szwed napisał:

Chciałem sobie sprawić Switcha, ale ze względu na to gdzie mieszkam mam tylko dostęp do wersji japońskiej i hongkońskiej konsoli. Region locka nie ma, ale jak wygląda zmiana języka w menu? Można zmienić język na angielski? Jak z grami? Czy np w takiej Zeldzie będę mógł pograć po angielsku, jeśli kupię grę z japońskiej dystrybucji?

 

Na pewno nie będziesz ograniczony językiem japońskim w menu bo od tego zależy również w jakim regionie ustawisz sobie konto. Konto możesz założyć na każdy region i wtedy spokojnie będziesz miał dostępny język angielski (jeżeli będzie to konto EU/US). Normalnie wtedy też kupisz zachodnie wydania gier (cyfrowo of course) i ograsz je po angielsku. 

 

Z tego co też widziałem wiele Japońskich gier posiada i tak opcje wyboru j. angielskiego (jak I Am Setsuna) jednak tutaj musiałbyś szukać po stronach od Big N w jakim języku jest dostępna dana gra na dany region. Tak czy siak możliwości masz i nie musisz martwić się o język. 

 

Tym razem Nintendo odrobiło zadanie domowe. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, chrno-x napisał:

 

Na pewno nie będziesz ograniczony językiem japońskim w menu bo od tego zależy również w jakim regionie ustawisz sobie konto. Konto możesz założyć na każdy region i wtedy spokojnie będziesz miał dostępny język angielski (jeżeli będzie to konto EU/US). Normalnie wtedy też kupisz zachodnie wydania gier (cyfrowo of course) i ograsz je po angielsku. 

 

Z tego co też widziałem wiele Japońskich gier posiada i tak opcje wyboru j. angielskiego (jak I Am Setsuna) jednak tutaj musiałbyś szukać po stronach od Big N w jakim języku jest dostępna dana gra na dany region. Tak czy siak możliwości masz i nie musisz martwić się o język. 

 

Tym razem Nintendo odrobiło zadanie domowe. 

Dzięki! Pogrzebię po Wikiach i innych, może coś będzie. Temat  tak wróci dopiero pod koniec miesiąca bo w Chinach zaraz nowy rok i kurierzy przestają pracować.

 

Co do wersji cyfrowych to właśnie bym się na nie nie nastawiał, bo serwisy Nintendo strasznie gryzą się z chińskim internetem i ogromnym problemem jest ściągnięcie aktualizacji do 3DS-a, albo Pokemonów przez gifta... Dlatego jeśli już, to albo wydania japońskie (jeśli miałyby angielski), albo import z domu :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Drugie pytanie: świeżo kupiłem właśnie żółte kontrolery, założyłem i od nowości jeden z nich już się trochę rusza na boki. czy to normalne? Bo widzę po necie ze chyba nie do końca u wszystkich... wiem se są na to fixy ale żeby nówka z pudelka....

Odnośnik do komentarza

Jak wyżej, tylko przy wyciąganiu. Nic przy wkładaniu nie blokuje joyconów, a samo pstryknięcie temu towarzyszące jest na tyle soczyste, że wydaje się być jedynym słusznym ;) Z drugiej strony wciskanie tych guzików nie powinno być szkodliwe, więc jak kto woli.

 

Na boki, czy bardziej góra dół? W sumie w każdym przypadku nie jest to normalne.

Edytowane przez AvengerGT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.