Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3/31/2018 o 12:08, Strife napisał:

Co zrobić żeby pstryczek złapał wifi, napisane jest że sieć nie jest obsługiwana( wszystko inne chodzi komp tel, vita), a nie chce czegoś namieszać, bo nie moje:yao: .              

Switch ma niestety bardzo (pipi)owy zasięg wifi, z tego co czytałem to dość powszechny problem. Rozwiązanie to lepsza antena w ruterze, albo granie bliżej rutera.

Odnośnik do komentarza
Cytat

Switch ma niestety bardzo (pipi)owy zasięg wifi, z tego co czytałem to dość powszechny problem. Rozwiązanie to lepsza antena w ruterze, albo granie bliżej rutera.

 

Raczej nie o zasięg chodzi, bo mi łapie sygnał od kumpla dwa piętra wyżej, chodziło o to że widzi sieć, ale nie może się połączyć ponieważ nie jest obsługiwana, a jako że byłem w gościach to nie chciałem mieszać w routerze, myślałem że trzeba coś w pstryczku przestawić. (mały chciał pokazać dziadkowi jak się pyka w mario karta przez neta, bo mój staruszek zatrzymał się na tetrisie, arcanoid'zie i pinball dreams) 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

a po co chcesz ja calkiem wylaczac, jak podobnie jak vita czy psp zaprojektowane jest pod usypianie systemu? 

 

anyway.

 

w trybie przenosnym tylko calkiem wylaczysz konsole.

 

przytrzymaj przycisk POWER, pokaze ci sie menu. Power options -> turn off czy coś w ten deseń.

 

Switcha w docku całkiem nie wyłączysz, chyba, że coś się zmieniło 

  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj udało się ogarnąć emulację N64 bez sprzętowej akceleracji. CHodzi w 3fps...ale działa :P Tak więc szansa jest spora. Niestety nie od Nintendo. CI jasno wspomnieli, że virtual console nie będzie a płatny online ma być virtual console 2.0. Czy będą tam dawać coś więcej niż gry  z nes/snes dowiemy się jak zaczną zbierać kaskę za abonament.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Kriss_Hietala napisał:

Dzisiaj udało się ogarnąć emulację N64 bez sprzętowej akceleracji.

 

Czyli nie udało się. W ten sposób to się "uda" ogarnąć każdy emulator, no może nie emulatory X360/PS3. Fakt uruchomienia emulatora N64 na Switchu nie ma praktycznie nic do tego, czy Nintendo dołączy N64 do VC czy nie. To jest tylko program, możesz sobie każdy program uruchomić dopóki da się go skompilować pod platformę i nie ma wymagań pamięciowych przekraczających możliwości maszyny.

Odnośnik do komentarza

Nie no, jest to jakiś krok do przodu. Do wczoraj W ogóle emu n64 nie chciał nawet gier ładować. Udało się uruchomić na 1 rdzeniu na 3fps, na wszystkich rdzeniach tegry było 15-25fps bez sprzętowej akceleracji,jednak na więcej niż 1 rdzeniu lubiało się wykrzaczyć. W każdym razie pierwsze efekty już są, więc jak najbardziej Nintendo dałoby radę wypuścić gry z n64 w ich switch online. W końcu maja chyba lepszy dostęp do sprzętu i softu by ogarnąć emulację. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.06.2018 o 11:26, Kriss_Hietala napisał:

Udało się uruchomić na 1 rdzeniu na 3fps, na wszystkich rdzeniach tegry było 15-25fps bez sprzętowej akceleracji

 

Myślałeś o zapisaniu się do jakiejś hakerskiej grupy? Myślę, że byłbyś mocnym wsparciem sceny.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, grykom napisał:

Czy jest możliwość sprawdzenia - z poziomu konsoli - ile czasu graliśmy w daną grę?

Z tego co widzę kiedyś można było patrzeć na karcie usera, ale teraz jest jedynie info kiedy ostatni raz gra była odpalana. 

 

Tak jak kolega wyżej pisał, możesz jeszcze ustawić tryb rodzica, pobrać apke na tel i będzie ci mówić ile w ciągu dnia nabiłeś godz w danych grach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...