Skocz do zawartości

Switch Scena, Underground.


Arm9_Team

Rekomendowane odpowiedzi

W ogole nie czaje dlaczego najpierw nie uzyles googla, nie zapytales na forum - na 100% dongle byl rozladowany, tez tak mialem, 5 sec podladowania i konsola wlaczyla sie od razu!

 

Wyszdl XCI TO NSP CONVERTOR dla tych, którym się nawet obrazu nie chce mountowac z menu. XD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

uzylem googla reedita youtuba itp szukalem do rana przyczyny tylko ze ja nie skojazylem ze to ma zwiazek z rcm myslalem ze po prostu po freeze uwalilo mi plyte tak samo chyba z nerwow nie skumalem ze dongle nie dziala bo jest rozladowany .Na forum zapytalem tylko odpowiedz dostalem dopiero w poludnie nastepnego dnia kiedy juz w akcie desperacji konsole wyslalem do serwisu

Edytowane przez SZERYF
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SZERYF napisał:

uzylem googla reedita youtuba itp szukalem do rana przyczyny tylko ze ja nie skojazylem ze to ma zwiazek z rcm myslalem ze po prostu po freeze uwalilo mi plyte tak samo chyba z nerwow nie skumalem ze dongle nie dziala bo jest rozladowany .Na forum zapytalem tylko odpowiedz dostalem dopiero w poludnie nastepnego dnia kiedy juz w akcie desperacji konsole wyslalem do serwisu

no pewnie tak, w instrukcji xecutera tez jest punkt o auto rcm, gdzie na czerwono jest fragment własnie o tym, by pamiętać by dongle byl naładowany. Daj znać jak wróci z serwisu i jak policzyli ta usługę.

 

Odnośnik do komentarza

no i serwisant na chwile obecna powiedzial ze nie dziala.Ponoc dongle naladowany i switcha ladowal cala noc ladowarka(mogl byc ladowarka czy musial w stacji?).Przytrzymywal power 15 sekund prubowal uruchomic  power plus +vol i ponoc nie staruje.Poprosilem o odeslanie konsoli dzisiaj...bede szukal dalej sam.

Edytowane przez SZERYF
Odnośnik do komentarza

Udało się ogarnąć samemu.Konsola działa.Jedna uwaga przytrzymanie vol + i wciśnięcie powera na naładowanym donglu nie wybudzilo konsoli.Podpiecie pod kompa dopiero dało komunikat apx więc podłączyłem dongla w tym momencie trzymając samo vol+ i konsola weszła cfw a tam już odinstalowałem auto rcm.Ufff

Edytowane przez SZERYF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nic mnie nie kosztowała dodatkowo paczkę mi odesłano gratis.Serwisant powiedział że ogarnie to bo ściągnął już playout itp ale w przyszłym tygodniu.Mi zależało żeby konsole mieć dzisiaj więc poprosiłem o odesłanie.Krisowi dzięki za info że to przez autorcm .Miał mi pomoc online ale jakoś sobie poradziłem .

Odnośnik do komentarza

Od czerwca są zalatane switche. W sierpniu już każdy oddział Amazon powinien mieć nowy stock. Są one fabrycznie na sofcie 4.1.0 i po aktualizacji do 5.1 nie działa fuse gelee. W sumie na 4.1 też chyba nie działa. Konsola przechodzi w rcm ale nie da się przez USB przesłać softu. Jest jednak kilka innych exploitów i niedługo te nowe switche na 4.1.0 będą mieć wgrany cfw. Jeśli masz switcha z nowej dystrybucji to jak chcesz korzystać z cfw wstrzymałbym się z aktualizacją do 5.X

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.08.2018 o 11:54, SZERYF napisał:

Udało się ogarnąć samemu.Konsola działa.Jedna uwaga przytrzymanie vol + i wciśnięcie powera na naładowanym donglu nie wybudzilo konsoli.Podpiecie pod kompa dopiero dało komunikat apx więc podłączyłem dongla w tym momencie trzymając samo vol+ i konsola weszła cfw a tam już odinstalowałem auto rcm.Ufff

Tylko kablem USB pod PC podłączyłeś?

Odnośnik do komentarza

podlaczylem dongla do konsoli , do niego  kabel micro usb -usb i taki zestaw do  kompa bo nie mialem usb c  i w momencie jak pojawil mi sie na kompie sterownik apx to wiedzac ze jestem juz w rcm wcisnalem vol + i odlaczylem kabel od dongla .W tym momencie on sam wyslal  chyba payload bo switch sie normalnie uruchomil .Dongle podladowal sie bo byl caly czas podlaczony kablem z konsola i  kompem.Dodam ze tak podlaczona konsole z kompem  trzymalem z 40 minut zeby sie podladowala zanim cokoliwek zrobilem.Mimo to po uruchomieniu bateria pokazywala 1 procent wiec szybko do ladowarki juz normalnej switchowej.

Odnośnik do komentarza

A co tam zmienili, że nagle nie ma banow? myślałem że tylko szybką instalacje NSP dodali. Czy piszesz o graniu online na oryginalnach po prostu z custo os włączonym? 

 

 w 1.4 dodali:

  • Allow unsigned NCA
    People asked us if we could get rid of the NCA integrity checks, so we did! Custom NCA files, modified NCA files and repackaged NCA files should all work fine now.
Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...