Skocz do zawartości

Switch Scena, Underground.


Arm9_Team

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Dzisiaj udało mi się dorwać w Media Markt niepatchowanego switcha i jestem przed zakupem SX PRO i byłbym wdzięczny gdyby ktoś bardziej obeznany rozwiał moje wątpliwości jak wygląda sytuacja na chwilę obecną.

- czy mogę zaktualizować konsolę do najnowszej wersji czy pozostać na tym co jest (4.1.0) ?

-  czy jak będę korzystał z SX OS, to po przełączeniu się na OFW i wsadzeniu oryginalnej gry będę mógł przełączyć się online? Czy i tak do Nintendo polecą informacje, że był bootowany CFW i bedzie ban?

- Jakieś inne uwagi i sugestie dla kogoś totalnie zielonego? :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.01.2019 o 00:31, Tesseract napisał:

Witam,

 

Dzisiaj udało mi się dorwać w Media Markt niepatchowanego switcha i jestem przed zakupem SX PRO i byłbym wdzięczny gdyby ktoś bardziej obeznany rozwiał moje wątpliwości jak wygląda sytuacja na chwilę obecną.

- czy mogę zaktualizować konsolę do najnowszej wersji czy pozostać na tym co jest (4.1.0) ?

-  czy jak będę korzystał z SX OS, to po przełączeniu się na OFW i wsadzeniu oryginalnej gry będę mógł przełączyć się online? Czy i tak do Nintendo polecą informacje, że był bootowany CFW i bedzie ban?

- Jakieś inne uwagi i sugestie dla kogoś totalnie zielonego? :)

Witaj

Czym się sugerowałeś,że akurat ta konsola jest przerabialna. Konsola była z grą czy bez gry.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, matlock12 napisał:

Witaj

Czym się sugerowałeś,że akurat ta konsola jest przerabialna. Konsola była z grą czy bez gry.

 

Sprawdzałem po numerze seryjnym wg tego co na tej stronie: https://team-xecuter.com/community/threads/guide-how-to-know-if-a-switch-is-currently-unhackable-august-2018.127786/

Konsola jaką nabyłem miała numer seryjny z tego zakresu: XAJ700400XXXXX (and lower) - Not Patched.  Była to edycja Fortnite.

Odpowiadając samemu na swoje pytanie zadane powyżej - konsolę zaktualizowałem do najnowszej wersji 6.2.0 i SX OS śmiga bez problemu.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.01.2019 o 00:31, Tesseract napisał:

Witam,

 

Dzisiaj udało mi się dorwać w Media Markt niepatchowanego switcha i jestem przed zakupem SX PRO i byłbym wdzięczny gdyby ktoś bardziej obeznany rozwiał moje wątpliwości jak wygląda sytuacja na chwilę obecną.

- czy mogę zaktualizować konsolę do najnowszej wersji czy pozostać na tym co jest (4.1.0) ?

-  czy jak będę korzystał z SX OS, to po przełączeniu się na OFW i wsadzeniu oryginalnej gry będę mógł przełączyć się online? Czy i tak do Nintendo polecą informacje, że był bootowany CFW i bedzie ban?

- Jakieś inne uwagi i sugestie dla kogoś totalnie zielonego? :)

Jak będziesz chciał na OFW grać online to MUSISZ mieć najnowszy soft. A co jakiś czas trafie się taki, że nie działa na nim SX więc na lipa. Ja mam na swojej konsoli do haxów 5.1.0 bodajrze a 6.0.1 na emunand. Poza tym telemetria ogromna a im nowszy soft, tym tego więcej. Także pewnie ban będzie. Ja nie ryzykuję, mam 2 konsole po prostu.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Tesseract napisał:

 

Sprawdzałem po numerze seryjnym wg tego co na tej stronie: https://team-xecuter.com/community/threads/guide-how-to-know-if-a-switch-is-currently-unhackable-august-2018.127786/

Konsola jaką nabyłem miała numer seryjny z tego zakresu: XAJ700400XXXXX (and lower) - Not Patched.  Była to edycja Fortnite.

Odpowiadając samemu na swoje pytanie zadane powyżej - konsolę zaktualizowałem do najnowszej wersji 6.2.0 i SX OS śmiga bez problemu.

 

 

Dzięki za odp. też kupiłem w MM konsolę z fortnitem. Czy można wejść do eshopu czy najpierw trzeba przerobić konsolę. Przerabiałeś konsolę według tej strony co podałeś.Czy aktualizacje same się załączają.

 

Edytowane przez matlock12
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, keyzee napisał:

Czym się różni ten zestaw od SX PRO a od innych tych tańszych ?

Z tego co się zorientowałem to chyba jako jedyny obsługuje bez problemu romy w formacie .xci (obraz kartridży), podczas gdy na pozostałych można jedynie istalować romy w formacie .nsp (gry z dystrybucji cyfrowej). Różnica jest taka, że jak N wykryje, że masz zainstalowane gry jakich nie kupowałeś u nich w eshopie to na dzień dobry leci ban. Natomiast wykrycie tego w przypadku kartridży jest dużo trudniejsze.

Poza tym jakoś najlepsze wrażenie na mnie zrobił ten OS (rozwój, wsparcie itp) więc wolałem dorzucić kilka groszy do SX OS.

 

5 godzin temu, NemoKOF napisał:

Ja mam na swojej konsoli do haxów 5.1.0 bodajrze a 6.0.1 na emunand.

Jak już wspomniałem ja zaktualizował do 6.2.0 i wszystko śmiga, więc chyba można bez obaw aktualizować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No teraz tak jest. Prześledź ile czasu sx nie działał na 6.2.0. 2-3 tygodnie. Będziesz tyle czekać? Na co? Na online czy ma sx? Odpowiedz sobie na to pytanie.

 

Karty mają podpisy i są też wykrywane jeśli nie wstrzykujesz do obrazu podpisu z innej, swojej gry. Raczej nie nastaw że masz bana i będzie Ci łatwiej z tym żyć. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Witam
Kupiłem ostatnio coś takiego jak sn-atmosphere i niestety mam problem z odpaleniem jakiegokolwiek cfw. Robiłem wszystko według ich blogu ale po pokazaniu ekranu startowego cfw, ekran robi się czarny i konsola się wiesza. Ma ktoś to? Pomoże skonfigurować? Byłbym wdzięczny.
Opanowales?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...