Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Wtedy od strzała pójdę do urzędu z treścią ich maila. Jak mi dadzą zalegający na półce premierowy sprzęt, to bardzo możliwe. Cudownie, naprawdę cudownie, że nie mając za grosz kompetencji w podejmowanej sprawie robią ze mnie interesownego cwaniaczka. Będę polecał ten MM.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, NemoKOF napisał:

 

P. S. Joye są bardzo wrażliwe na zakłócenia. Sprawdź jeszcze w kompletnie innych warunkach. U mnie router niedaleko + słuchawki bt I cuda się na tv dzieją. 

U mnie jest tylko TV w pobliżu(no i telefon), przed "naprawami" testowałem w kibelku (czyli bez docka) i problem też się pojawiał. MM i dystrybutor nawet nie zająknął się o możliwych zakłóceniach więc albo nie mogą na to zwalać (proszę grać na polanie w lesie) albo nie wiedzą o tym. 

Odnośnik do komentarza

Niezłe ch,juki. A tym zastrzeżeniom bym nie ufał za bardzo, jest spora szansa, ze działają wbrew prawu i można tym sobie du,pe podetrzeć. Wymienia jeden wadliwy egzemplarz na drugi z tej samej felerne partii i to ma być dowodem na złe używanie konsoli czy co oni tam sugerują? Wolne żarty. 

Odnośnik do komentarza

na pewno bym switcha nie bral w media markt, euroagd itp bo bym sie bal ze zalegaja tam jeszcze premierowki, ale powerplay,konsolegry itp watpie by jeszcze mialy stare egzemplarze na stanie, to juz ponad rok od premiery, a niny dosc szybko zaczelo juz produkowac joycony bez wad

Odnośnik do komentarza

Oddali mi dzisiaj kasę. Trochę mnie to zaskoczyło, bo chciałem konsolę, na pytanie o to padła odpowiedź "nie mamy obecnie na stanie". Jaaaasne (spadaj stąd i nigdy nie wracaj). No dobra, w sumie kupiłem taniej u konkurencji (plus folia Hori i jeszcze zostało), czerwono-niebieska, wgrany system to 4.0.1 więc nie wygląda na premierowy sprzęt. Teraz tylko czekam na to aż będę mógł ściągać gierki na nową konsolkę, bo jakoś tak nie pomyślałem, że do dezaktywacji nieposiadanej konsoli będę jej potrzebował. 

Odnośnik do komentarza

Brałbym z Niemiec bo jednak bardziej cywilizowanie się zachowują przy zwrotach. No i wziąłeś wysyłkowo? Trzeba było bo masz te 14 dni za zwrot bez podania przyczyny. 

 

Najbardziej mnie rozbraja, że chciałeś u nich inną sztukę xD

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...