Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Po wczorajszym updacie do systemu 5.1 pojawił się problem z kartą microSD.

 

Gry zainstalowane na karcie działają, ale nie da się pobrać nic nowego bo wywala error 2002-2046, z info o braku dostępu do karty. Googlając problem widzę, że nie jestem jedyny z tym errorem :/ Brawo N.

 

PS. Sejwy są na karcie czy konsoli?

PS2. Mógłby ktoś, kto ma 5.1 i kartę SD, spróbować pobrać coś z eShopa? Demko jakieś? Zadziała Wam czy też wywali error?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dziwna akcja, zrobiłem kilka restartów, wyjąłem i wsadziłem kilka razy kartę sd, wywaliłem jakieś dema, pobrałem jakieś nowe i na razie jest chyba ok.

 

Wcześniej przy każdym pobraniu wywalało error, a zaczęło się po zakupie ICEY, na sofcie 5.1.0.

Odnośnik do komentarza

Za brak krzyżak powinno się nabijać na pal, (granie w indyki/retro 2d na analogu... taaaa) dla mnie wykonanie tej konsoli to lekkie rozczarowanie, wszystko trzeszczy, joycony czy to w gripie czy w konsoli nie siedzą mega stabilnie, mój 5 letni 3ds xl wydaje się high endowym sprzętem przy tym, nie wspominająć o gamepadzie od wii u. Odnośnie błędu z kartą micro sd, błagam niech u mnie to się nie dzieje ;)

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.05.2018 o 11:25, SpacierShark123 napisał:

Miał ktoś problem z wciśniętym bumperem w joycon-ie? Zastanawiam się czy łatwo idzie to rozkręcić i naprawić.

Ja mam. W prawym Joyjonie tak. Juz ponad miesiac czekam, az mi wroci... ostatecznie sklep do nich napisal, zeby nie robili sobie jaj i dali nowego kiedy odpisali "no powazna sprawa, nie mamy tej czesci na stanie jeszcze". Dalej czekam.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie po dłuższym użytkowaniu switch sprawa wrażenie badziewia. Bumper się wciska , lewy joycon gubi czasem zasięg a do wi-fi każde urządzenie w domu się podpina no ale switch już nie chce się podpiąć gdy sygnał to 1 kreska.

Odnośnik do komentarza

Ta konsola jest tragiczna. Ile razy w tym roku grałem - może 3 raz? I juz joye trzeszcza, lewy juz się przesuwa do przodu i tyłu czasem jak mocniej złapie ta konsola jest chyba zrobiona z plastiku który był chyba nawet za hoiowy jak na PS4 bo tamta konsola przy wykonaniu tego badziewia sprawia wrażenie przedmiotu ekskluzywnego i premium dla bogatych ludzi. O przerwaniu joya nawet nie wspominam.

Chyba pora to pogonic i liczyć na jakąś lepsze rewizję.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O krzyzaku zapomnij, chyba, ze jako jakis custom joycon. "Guziczki" musza byc aby "mogly grac dwie osoby".

No niestety prawda jest, ze sprzet super, ale wykonanie juz gorzej jakosciowo. Obstawiam, ze ciecie kosztow oraz nie byli pewni sukcesu.

Rowniez pomysle nad wymiana jak bedzie jakas odswiezona wersja, ale najpierw poczekam, aby sie upewnic, ze jest bez wiekszych wad :D

Ja dalej czekam na swojego joycona... :/

Odnośnik do komentarza

Może to dlatego, że Nintendo mam dopiero ok 3 tygodni ale ja aż tak bardzo nie mogę narzekać na jakość wykonania. Czasem jak docisne plastik to coś zatrzeszczy, joycony solidnie się trzymają konsoli, wiadomo delikatnie mogę nimi ruszyć na jakieś pół milimetra ale przecież one są wsuniete w szynę.

Ja bym wolał jednak, mocniejsze podzespoły ( nie mam na myśli mocy najnowszych konsol) oraz jednak lepszej jakości wyświetlacz, z wyższą rozdzielczoscią oraz aby pokryty był szkłem bo podobno to plastik.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak wam te joye gubią zasięg i latają w konsoli to moja rada taka, wsadzić konsole do docka, pro do łap i hej grać w gierki. Polecam taki styl życia. A na poważnie w sprawie wykonania to było wiadomo, że to się wyrobi, szkoda, że tak szybko.Mój ma pół roku i ma luzy jak dupa po fistingu. Joy też zasięg gubi i mam w planach to zrobić, mam już odpowiednie komponenty, ale nie mam czasu się za to zabrać i od kiedy mam pro to mi się z tym nie śpieszy.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...