Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Kriss_Hietala napisał:

W każdym docku rysuje ekran dlatego 5minut po rozpakowaniu konsoli zakłada się szkło hartowane na ekran :p Zresztą cała konsola jest mocno budżetowa by zmniejszyć koszty. Skrzypiaca obudowa nie napawa optymizmem. W internecie były już doniesienia, że obudowa pęka od ciepła. 

 

Jeszcze nie spotkałem się ze sprzętem, którego by nie ścisnąć a zacznie skrzypieć i trzeszczeć więc to już szukanie dziury w całym. Tym bardziej, że PS4 i Xo to już w ogóle ma się wrażenie jakby miały w rękach się rozpaść. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość _Be_
W dniu 13.08.2018 o 22:18, chrno-x napisał:

Tym bardziej, że PS4 i Xo to już w ogóle ma się wrażenie jakby miały w rękach się rozpaść.

Może PS4 amator ale zarówno PRO i Xbox One (FAT, Slim czy X) to solidne sprzęty i walisz farmazony bo pewnie nawet w rękach nie miałeś. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
5 minut temu, Rayos napisał:

Przecież PS4 PRO to takie (pipi), że ja się to do ręki boję brać, tak wszystko skrzypi xD 

Może twoja :usmiech: mnie się tylko nie podoba plastik ale ogólnie to do leżenia pod tv styka, anyway ale przyznaj, że o xboxie to już poleciał w ch,uj farmazonem?

Odnośnik do komentarza

PS4 pro mnie nie zachwyca ale to stacjonarka wiec jak ja raz postawieml tak jej nie ruszam i w sumie malo wazne jak ma spasowane plastiki - gorzej ze jak byly ostatniu upaly to po 5min pracy mialem wrazenie ze wystartuje jak f16 z polki i odleci. Tutaj moj x1x jest rewelacyjny. Na switcha tez nie narzekam - moj jakos specjalnie nie trzeszczy

Edytowane przez claudeszz
uzupelnienie
Odnośnik do komentarza

Witam . Sprawdzał ktoś czas pracy na bateri dziś grałem w  Frontnite czas 2.45 jasność ekranu 70 %. Mario kart on- line jakie 2.20- 30 min. Zelda 2. 20 min pisali że 3 godz 8 minut . Nie wiem gdzie te 4 godz w Mario Kart chyba po ciemku i offline z wyjętymi joconami. Ostatnio NBA 2k18 jakieś 2.30 min maks w sumie w indyki nie grałem może więcej by pociągneły. Konsolkę mam 2 tyg z tego nowszego wypustu. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Maskerano napisał:

Witam . Sprawdzał ktoś czas pracy na bateri dziś grałem w  Frontnite czas 2.45 jasność ekranu 70 %. Mario kart on- line jakie 2.20- 30 min. Zelda 2. 20 min pisali że 3 godz 8 minut . Nie wiem gdzie te 4 godz w Mario Kart chyba po ciemku i offline z wyjętymi joconami. Ostatnio NBA 2k18 jakieś 2.30 min maks w sumie w indyki nie grałem może więcej by pociągneły. Konsolkę mam 2 tyg z tego nowszego wypustu. 

Ja mam wersję mariosową i ostatnio jak grałem w MK8 to na bank mi pociągnęła dłużej niż 3h z przerwą na zrobienie klocka:sir: ( była na 100% naładowana), bo zacząłem praktycznie równo o 00 i po 3 mi padła.

Edytowane przez Strife
Odnośnik do komentarza

Wydawało mi się, że samorozładowanie akumulatora występuje zawsze, a że Switch cały czas pokazuje 100%, oznacza, że bateria nieustannie jest doładowywana do pełna. Mimo iż konsola w doku pobiera energię bezpośrednio z zasilacza, to jednocześnie bateria również jest systematycznie ładowana, inaczej wskaźnik pokazywałby obniżający się poziom 99, 98, 97, itd. A tu cały czas 100 i ani procenta mniej. Ciekawi mnie czy takie ciągłe doładowywanie akumulatora 99,9%->100% wpływa negatywnie na jego żywotność. Do tego działający Switch w doku do chłodnych nie należy. Mam nadzieję, że inżynierowie tworzący Słycza wzięli pod uwagę scenariusz, że będzie użytkowany wyłącznie w doku.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.08.2018 o 16:30, NemoKOF napisał:

Ależ nie jest cały czas ładowana - obecnie w elektronice stosuje się system omijania baterii jak jest naładowana w celu jej ochrony. 

 

P. S. W Europie możesz reklamować produkt 2 lata z tytułu rękojmi. 

 

Czyli na jakiej zasadzie to działa? Mam iść do sklepu, gdzie kupiłem, w którym dają rok gwarancji? Czy reklamować u Nintendo? Nie działa mi drugi joycon w opcji 2p mode, dokładnie przyciski L i R. Nie z mojej winy. Poczekam jeszcze chwilę na savey w chmurze i chciałbym to zareklamować.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, zdrowywariat napisał:

 

Czyli na jakiej zasadzie to działa? Mam iść do sklepu, gdzie kupiłem, w którym dają rok gwarancji? Czy reklamować u Nintendo? Nie działa mi drugi joycon w opcji 2p mode, dokładnie przyciski L i R. Nie z mojej winy. Poczekam jeszcze chwilę na savey w chmurze i chciałbym to zareklamować.

 

Masz reklamować w sklepie w którym kupiłeś konsolę.

Z tego co wiem nie musisz oddawać całej konsoli, wystarczy dostarczyć same joycon-y.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.