Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem wszystkiego i jest trochę lepiej bo już nie ciągnie cały czas ale jednak czasami dalej w diabolo postać mi sama idzie w góre , switch jako konsolka jest świetna ale wykonanie to jakaś katastrofa. Pomijam już porysowany cały ekran(na szczęście mam folie ochronną) od wkładania do stacyjki ale akcje z kontrolerem to mam cały czas. Ten lewy joycon czasem się gubi i przestaje łapać sygnał , czasem bumper się wciska i muszę dłubać a na analog pryskanie powietrzem i czyszczenie patyczkiem średnio pomogło dopiero jak docisnąłem joycon do ziemi i zacząłem kręcić gałką to coś zaskoczyło. Szkoda mi jednak 80euro na nowe joycony więc myślę o kupnie jakiegoś padzika hori bo i tak 99% czasu gram w docku. 

Odnośnik do komentarza

No tak ale kupie jednego joycona to siądzie znając życie drugi po za tym zakładam że jakość tych dodatkowych jest identyczna czyli badziewie i kwestia dni że znów będą problemy. Pomyśle nad tym pro najwyżej zamiast brać hori ale joycony póki nie zrobią wytrwalsze nie kupię .

Odnośnik do komentarza

Chwaliłem chwaliłem i  mam xD

 

Switch napierw 4 razy podczas zdobywania gwiazdek w Mario poinformował mnie ze karta sd została wyjeta, i  musi być konsola wyłączona, następnie gdy chciałem spojrzec na zdjecie Arta jakież było moje zdziwienie ze w galerii moich zdjec  nie ma,  karta sd odczytywana jest przez komputerek,  na switchu  sprawdzałem tez inne karty sd. Switch nie widzi kart które działaja gdzie indziej.

W dodatku nie wiem dlaczego, mario po tych akcjach poprosil o update'a, którego chyba nie szło ominać.

Dziwne to wszystko. I to jeszcze przed GRISem i  gwiazdką.

Ile trwa wysyłka do serwisu? rozumiem ze musze się przygotowac na pare tygodni, i co ja mam (pipi)a robić? grac na ps4? jak człowiek?

 

 

Edytowane przez milan
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

wróciły mi wczoraj splatoonowe joy-cony z gwarancji :obama: 

 

wymieniono silniczek w prawym i teraz wibruje tak jak należy, a nie tak, że byłby w stanie obudzić sąsiada za ścianą

po kalibracji nie stwierdzono problemów z gubieniem zasięgu prawego i problemem z analogiem lewego joy-cona, co również potwierdzam swoimi testami, wcześniej prawy gubił zasięg jak tylko kawałkiem nogi zasłoniłem drogę do Switcha, teraz wszystko bangla, lewy analog też nie przeskakuje w kalibracji :banderas: Conquest? zawsze szanowałem, i jeszcze wyrobili się przed świętami <3 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś miał problem z przegrzewającą się konsolą w docku przy bardziej wymagających tytułach i komunikatem ,,Console is overheating.It will now enter do sleep mode,,

Chodzi mi o to czy z takimi awariami serwis nie robi problemu z naprawą i czy ktoś już przechodził etap serwisowania tego konkretnie typu uszkodzenia. (czy była wymiana baterii lub może naprawa układu chłodzenia itp.)

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Gość aphromo
W dniu 29.12.2018 o 20:23, bulaxyz82 napisał:

Czy ktoś miał problem z przegrzewającą się konsolą w docku przy bardziej wymagających tytułach i komunikatem ,,Console is overheating.It will now enter do sleep mode,,

Chodzi mi o to czy z takimi awariami serwis nie robi problemu z naprawą i czy ktoś już przechodził etap serwisowania tego konkretnie typu uszkodzenia. (czy była wymiana baterii lub może naprawa układu chłodzenia itp.)

No coz, N nie podaje oficjalnie info nt. tego problemu czy podlega pod gwarancje czy nie, ja bym sprobowal jesli sie wylacza.

The console may become hot during charging or when it's being used in TV mode, but this is normal and should not be considered a defect.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.