Skocz do zawartości

Życie w czystości przed i po ślubie


Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem skrobać łazienkę. Jak zwykle, niektóre elementy idzie dopolerować do czysta w parę minut, a niektóre to udręka.

Macie tajne sposoby na szybę prysznicową i zacieki? Do akcji wkracza ocet, spray do szyb, szmatka, na końcu suchy papier. Pucuję 20 minut, wychodzę na kielicha, wracam, a tam znowu widoczne ślady kamienia i zacieki :dafuq:

Za to kibelek ładnie do czysta idzie zrobić Domestosem, kamień na bateriach schodzi od Dr Beckmanna, pleśń z fug od Fini w sprayu, rdza na mydelniczce - Tytan do rdzy.

Jak ktoś ma sprawdzone eliksiry do czystości wnętrz wszelkiego rodzaju, to pisać :ok: Podobnie jak coś głośno reklamowanego okazuje się bublem. W tygodniu muszę jechać po zapasy chemikaliów to przyda się info.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Jak ktoś ma sprawdzone eliksiry do czystości wnętrz wszelkiego rodzaju, to pisać

 

żona

 

No to się rozumie samo przez się, ale na drodze losowania ( :rayos:) mi przypadła łazienka, ją czeka szorowanie balkonu po zimie  OPDCJIu.jpg

 

Bizeł - wentylacja jest z defaultu montowana w kilku pomieszczeniach, nie mam tu nic do wyboru. Sprawna jest, były właśnie badania. Kropki grzyba na fudze w dolnej części kabiny robią się mimo tego.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Skończyłem skrobać łazienkę. Jak zwykle, niektóre elementy idzie dopolerować do czysta w parę minut, a niektóre to udręka.

 

Macie tajne sposoby na szybę prysznicową i zacieki? Do akcji wkracza ocet, spray do szyb, szmatka, na końcu suchy papier. Pucuję 20 minut, wychodzę na kielicha, wracam, a tam znowu widoczne ślady kamienia i zacieki :dafuq:

 

Za to kibelek ładnie do czysta idzie zrobić Domestosem, kamień na bateriach schodzi od Dr Beckmanna, pleśń z fug od Fini w sprayu, rdza na mydelniczce - Tytan do rdzy.

 

Jak ktoś ma sprawdzone eliksiry do czystości wnętrz wszelkiego rodzaju, to pisać :ok: Podobnie jak coś głośno reklamowanego okazuje się bublem. W tygodniu muszę jechać po zapasy chemikaliów to przyda się info.

TY BUCU przeciez pytales  sie o szprej do szyb pryszn, na poczatku tego dzialu i  napisalem ci ze schodzi tylko od tego tescowego.

Odnośnik do komentarza

w pojemniku po mr muscle (lub czymś podobnym) mam czysty ocet i raz na dwa miesiące spryskam tym całą kabinę od środka + baterię i schodzi cały kamień bez szorowania, należy to robić w rękawiczkach bo ocet potrafi konkretnie zeżreć dłonie.

Edytowane przez Wieslaw
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...