Skocz do zawartości

Życie w czystości przed i po ślubie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 lata później...

Trzepanie przynajmniej sprawi, że trochę zejdą ci nerwy. 

 

 

A cały proces - "Odkurzanie. Trzepanie. Mycie na mokro." brzmi jak moje sprzątanie mieszkania.

 

 

Co do brokatu to wystarczająco trudno usunąć kilka płatków tego szajsu. Pół kilo to pozostaje spalić dom. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.03.2017 o 10:38, _Red_ napisał:

Szyby były raczej z wyższej półki, są niby pokryte warstwą ochronną. W okolicy musi byc twarda woda, bo baterie mam tez w osadzie po 2 tygodniach :(

 

W dniu 13.03.2017 o 10:55, milan napisał:

tak przynajmniej mówił poprzedni własciciel

 

Przeczytałem i  się zaśmiałem, ale jestem zabawny

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Krzys PL napisał:

Na imprezie w mieszkaniu rozsypało mi się jakieś kilo brokatu :/
Macie jakieś sprawdzone i skuteczne metody pozbycia się tego gówna?
Odkurzanie, trzepanie I mycie na mokro jako tako daje rade, ale zawsze coś zostanie. Najgorzej jest z sofą, tutaj praktycznie nic nie pomaga.

Spróbuj rolką do czyszczenia ubrań

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Albo pakową taśmą klejącą, o ile tapicerka sofy się do tego nadaje. Ja tak po psie drobną sierść sprzątałem, gdzie odkurzacz nie dawał rady.
Rolka coś tam zbiera, ale cudów nie ma. Spróbuję jeszcze taśmy.
ja bym spróbował elektrostatyki
Powinno pomóc na ten brokat, który się nie wgryzl w materiał.
Myślałem, że jakiś nowy fajny temat, a tu o czyszczeniu dywanu z brokatu. Krzysiu, czemu tutaj napisałeś?
Przecież cały temat jest o sprzątaniu
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
9 minut temu, _Red_ napisał:

o kurwa XDDDDDDDDD

jak czytałem to myślałem że to ASZ dziennik, ale jednak na serio ich zgrzało do reszty :pawel: 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, _Red_ napisał:

Ciekawe czy bedzie trzeba udowadniac, że pyta stoi jak domp.

No nie znam drugiej takiej organizacji, która nie umie w PR i marketing jak polski kościół XD

Wszyscy mają już wyje.bane, do seminariów idzie po 2-3 typków na uczelnię, a ci zamiast jakoś przyciągać ludzi, to tylko odpychają kolejnymi kretynizmami, kryciem pedofilów itd.

:dunno: 

 

Nie żebym im w jakikolwiek sposób kibicował, ale patrząc z boku wygląda to aż komicznie, prawie jakby ktoś tam celowo od środka chciał ich pogrążyć.

 

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Nie wiem czy dobry temat ale mam pytanie - gdzie kupujecie mocne worki na śmieci? Najlepiej w jakiś hurtowych cenach, bo ja wole kupować kilkaset worków na rok niż latać po rolki 10 sztuk jana niezbędnego co tydzień. Ale jak nie hurtowo to poproszę jakieś rekomendacje. Chodzi o takie worki ze jak tam wpakujesz zawartość czyszczonych kuwet albo 45 litrów odpadków to nie będziesz się musiał martwić że to (pipi)nie w drodze do kubła.

 

Bonusowo, ale niekoniecznie, jakby były dostępne w różnych kolorach segregacyjnych, tj. żółty, brązowy niebieski itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...