Skocz do zawartości

Splatoon 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

ragus- czaję o co chodzi. Motyw w którym dostajemy więcej punktów niż osoby skupione na eliminacji przeciwnika nie jest odkrywczy w strzelankach, ale sama forma po dwóch razach nie zdążyła (?) mnie chwycić za serce. 

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie wrzucili do demka trybów rankingowych z jedynki. Mam nadzieję, że nie zrezygnują w dwójce ze Splat Zones (bo to sól tej gry = mój ulubiony sposób zabawy), tylko wrzucą je razem z pozostałymi dwoma trybami rankingowymi z jedynki i dorzucą coś jeszcze. 

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

Pamiętam jaki obojętny byłem jak wyszła pierwszą część. Nie miałem WiiU więc nigdy nie było mi dane sprawdzić. Kolejne miłe zaskoczenie bo gra się mega prZyjemnie. Chyba jest coś w tych grach od N.

 

Celuje ktoś z Was ruchem? Dobrze że można to wyłączyć bo mi ten sposób w ogóle nie podszedł...

 

Cała reszta miazga. Odkąd sprzedałem sprzęty konkurencji i kupiłem Switcha, gry znów potrafią mnie bawić.

Odnośnik do komentarza

 

w docku sztywne 720p/60fps, w handheldzie dynamiczna rozdzialka ale stale 60fps

 

w sumie to sie dziwie czemu to nie ciagnie fullhd... tym bardziej, ze w docku sprzet nie korzysta z pelni mocy

 

A co posiadasz już pełną wersję gry? No właśnie, Ninny testowało tutaj serwery a nie efekty graficzne gry. Obstawiam, że w dzień premiery będzie śmigać w Full HD, ewentualnie wrzucą patcha jak teraz Yacht Club Games do Shovelka.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość ragus

 

Kampania jednoosobowa zapowiada się jeszcze lepiej niż w jedynce. Znowu zajeżdza w pozytywnym znaczeniu Marianem Galaxy. Akcja zaczyna się od 1:15.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Splatoon 2 będzie dla jedynki tym co SMG 2 dla pierwszego Galaxy

czyli DLC, ktore rozwinelo sie w sequela?

na Wii nie było jeszcze takich szatańskich praktyk jak DLC czy patche

 

Splatoon na Wii U to nadal szpil, i gdyby do tej pory wrzucali nowe areny i bronie, i organizowali Splatfesty, dwójka nie miałaby racji bytu.

 

Ale widać po zajawce, że nie stoją w miejscu. W trybie fabularnym jest dostęp do większej ilości broni (w jedynce mieliśmy tylko jedną, którą mogliśmy upgrade'ować), a same plansze są jeszcze bardziej zmyślne. Historia też wydaję się być ciekawa/zabawna. I miło, że puszczają oczko dla graczy Wii U nawiązując do oryginału.

 

Tryb online też poprawili. Wiadomo na razie, że będą częstsze rotacje plansz (co 2 zamiast 4 godzin). Niektórzy liczyli na możliwość wyboru plansz jak w Mario Kart 8, ale wygląda na to, że działają według własnych założeń, i to chyba bardzo dobrze. Mam nadzieję, że usprawnią trochę organizowanie turniejów, bo w jedynce poprzez Private Battle zadanie było karkołomne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...