Skocz do zawartości

The Surge


Czezare

Rekomendowane odpowiedzi

Po tych krótkich filmikach ciężko coś wyrokować już teraz. Gry wchodzą w serie liczące od 5 do 10 części i więcej, a zmiany są podczas kolejnych iteracji raczej kosmetyczne, dlatego dajmy twórcom trochę kredytu zaufania. 

EDIT: Proszę bardzo, jest już mowa o pierwszych zmianach tj więcej przyrody i pancerzu maskującym niemiluchów:

 

http://polygamia.pl/w-the-surge-2-bedzie-wiecej-przyrody/

 

:thumbsup:

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

No to drzewka i trawę sam zauważyłem na tym gameplayu - to kosmetyka tylko (choć mająca swój urok, zwłaszcza jak boss ścinał pnie laserem).
Wiem, niby nie powinienem spodziewać się jakichś rewolucyjnych zmian, zwłaszcza że jedynka bardzo mi się podobała, ale... to naprawdę wygląda jak jakieś DLC.
Tak "rewolucyjne zmiany" były już w DLC A Walk in the Park - zmiana industrialnych klimatów na popyerdolony park rozrywki.
Czekam, bo jedynkę uwielbiam, ale wolałbym coś więcej, niż The Surge 1.5

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
19 godzin temu, Wredny napisał:

Yup, u mnie to samo - day one, choć chooy wie kiedy to będzie :)

Wg mnie niemal pewne jest, że gra wyjdzie pomiędzy czerwcem a sierpniem 2019. Zważywszy na to jak gra wygląda już dzisiaj jestem spokojny, że raczej  nie później. Silnik, grafikę animacje, z grubsza system walki już mają. Niech tylko dopakują grę contentem po brzegi w postaci np dwunastu bossów głównych i siedmiu subbossów, a będę happy;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@Nyu kilka trofeów zdobyć możesz dopiero podczas NG+, niemniej już przy pierwszym podejściu proponuję skupić się na poszczególnych osiągnięciach, bowiem część z nich można przeoczyć - na przykład wymóg pokonania bossa mając odpowiednią ilość złomu. W każdym razie miłego zdobywania :platinum: w tej zacnej grze. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Wpadła platynka i cóż mogę rzec, uwielbiam tę gierkę i The Surge 2 biorę na premierę. Pod względem funu z grania dla mnie na równi z Niohem. Ale co do DLC "A Walk in the Park", to mam mieszane uczucia. To fajna lokacja i to po prostu więcej tego samego świetnego Surge'a. Problem polega na tym, że przejście całego dodatku zajmuje nie więcej niż 2h, kosztuje 63zł, a koniec końców nie ma w nim nic odkrywczego, żadnego game-changera, do(pipi)anego bossa, nic, po prostu o jedną małą lokację możemy sobie dłużej spędzić czas w The Surge.

 

Dziś zacznę dodatek "The Good, the Bad and the Augmented", który już z samych filmików wydaje się ciekawszy i z większym replayability. Kosztuje mniej o 21zł, ma jakiś podział na chaptery, które można sobie powtarzać i w opcjach zmieniać modyfikatory rozgrywki, no i tematycznie ciekawie. Dam znać, czy warto, bo chyba nikt nie mówił, że pykał.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czekam na wrażenia, bo do tej pory masz identyczne, jak moje :)
Też zakochałem się w gierce, platynka wpadła, więc dodatek łyknąłem z marszu za pełną cenę no i lekki zawód - tak jak piszesz - po prostu więcej The Surge. Niby fajnie, bo gierka super, ale czegoś brakło.
Tutaj obstawiam podobnie, no ale się okaże, jak zagram... Kiedyś :)

Odnośnik do komentarza

Mam juz 100% w The Good, The Bad (...). Generalnie - jesli ktos jara sie grindem, powtarzaniem po kilkanascie razy tych samych malutkich aren, by przygotowac sie na NG+54, to pewnie bedzie mu sie podobal. To dobre miejsce, by farmic materialy, bronie, elementy pancerza i tyle.

 

9 odcinkow, ktore maja po 3 powtarzajace sie malutkie areny, takich samych przeciwnikow, zero eksploracji, jeden odcinek trwa 2-5 minut. Nie bawilem sie zle, tzn. to jest The Surge skondensowany na samej walce, ale walce z tymi przeciwnikami, ktorych juz znamy. Generalnie nic nowego, a klimatu to nie ma w ogole, bo te pomieszczenia sa za malutkie i generalnie sa symulacja. Powalczyc zawsze spoko, ale nic wartego 40zl.

 

Tak jak mowilem, jak ktos lubi robic po kilka NG i wzmacniac postac, to to miejsce pomaga w tym. Modyfikatory utrudniajace rozgrywke sa ciekawym urozmaiceniem, ale nie polecilbym tego dodatku nikomu, kto jara sie w grze polaczeniem eksploracji z walka i bossami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...