Skocz do zawartości

PSX Extreme 236


Oceń okładkę PSX Extreme 236  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 236 (The Legend of Zelda: Breath of the Wild)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 236 (Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands)



Rekomendowane odpowiedzi

Wycieli babe z Horizon i wkleili zelde i zaraz 10/10, 9/10 9+/10 xD koneserzy. Przypilnuje was jak bedzie koles z CoD na okladce i bedziecie sie (pipi) jaka kupa, wtedy przypomne zeldunie i ta babe co ma twarz jak szafa trzydrzwiowa. 6/10

 

Druga okladka bardzo dobra 8/10.

Ty jesteś jakis chory na głowę?

Odnośnik do komentarza

Po zmianie naczelnego (zamkniętym w swoim świecie) pismo nabrało więcej luzu w (pipi)e, starzy redaktorzy coś skrobną, a i w temacie okładek w końcu coś ruszyło. Dobra robota

Dla nas, forumowiczów, czy starych czytelników, tak - pismo nabrało więcej luzu, jest lepiej. Tylko czy nowym czytelnikom to pasuje, czy przyjdą nowi czytelnicy?

Bo w sumie mało który forumowicz, tak naprawdę kupuje pismo.

Odnośnik do komentarza

 

Po zmianie naczelnego (zamkniętym w swoim świecie) pismo nabrało więcej luzu w (pipi)e, starzy redaktorzy coś skrobną, a i w temacie okładek w końcu coś ruszyło. Dobra robota

Dla nas, forumowiczów, czy starych czytelników, tak - pismo nabrało więcej luzu, jest lepiej. Tylko czy nowym czytelnikom to pasuje, czy przyjdą nowi czytelnicy?

Bo w sumie mało który forumowicz, tak naprawdę kupuje pismo.

 

może po prostu nikt się nie przyznaje, bo hejtowanie szmatławca jest cool i trendi? :D 

Odnośnik do komentarza

Właśnie przeglądam PDF na telefonie i widzę, że w headshocie w końcu nie ma gościa, co ciagle pisał o PC. Plus za to, a drugi plus za osóbkę, która weszła za niego:) mam nadzieję, źe na stałe.

Roger obiecał, że odkupi mi utopionego Iphona, więc w ramach wyjątku zastąpiłam Zooltara. Ale cicho sza, żeby inni nie zaczęli spuszczać starej elektroniki w redakcyjnej toalecie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Po zmianie naczelnego (zamkniętym w swoim świecie) pismo nabrało więcej luzu w (pipi)e, starzy redaktorzy coś skrobną, a i w temacie okładek w końcu coś ruszyło. Dobra robota

Dla nas, forumowiczów, czy starych czytelników, tak - pismo nabrało więcej luzu, jest lepiej. Tylko czy nowym czytelnikom to pasuje, czy przyjdą nowi czytelnicy?

Bo w sumie mało który forumowicz, tak naprawdę kupuje pismo.

może po prostu nikt się nie przyznaje, bo hejtowanie szmatławca jest cool i trendi? :D

Głupi jesteś. Po prostu pod skrzydłami Buchera wielu osobom nie spodobał się kierunek obrany przez PE i tyle. Roger na stanowisku i jakoś nie widzę typowego hejtu pokroju 'jezu ktos jeszcze kupuje tę (pipi)owa gazetę' Dla mnie różnica jest widoczna gołym okiem, okładki z FF XV, TLG czy teraz z Zeldą, dużo niszowych gier w recenzjach, jakis taki bardziej konsolowy klimat a nie peany na część nowych gier DICE to dla mnie bliższy klimat niz to co było pod Butcherem, ale też nie mówię, ze to co robił było złe po prostu w mój gust trafia bardziej kierunek Rogera.

Odnośnik do komentarza

W kiosku mieli tylko Zeldę. Kupowanie tej okładki to akurat nieco większy przypał, ale to okazja jedna na sto numerów, więc zapewne już za kilka lat egzemplarz z Zeldą będzie średnio o 30 groszy cenniejszy, niż okładka z Ghost Recon, więc jestem zadowolony. W tego GR to w ogóle ktoś jeszcze gra? Bo widzę, że ostatni wpis w temacie gry to 20 marca Xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...