Skocz do zawartości

PSX Extreme 236


Oceń okładkę PSX Extreme 236  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 236 (The Legend of Zelda: Breath of the Wild)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 236 (Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands)



Rekomendowane odpowiedzi

Na innowacyjność to ja bym już w grach nie liczył, każdy zrzyna od drugiego, powielają schematy i robią kopiuj wklej. A w indyki mało kto chce grać. Branża zjada swój własny ogon, robi to już od dawna. A system ocen, jest zepsuty od samego początku. Inaczej jest z filmem, większość filmów jest na 6-7, ale ludzie oglądają. Bo film trwa krócej a wyjście do kina jest 10x tańsze aniżeli kupno gry. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, to trochę głupio wyszło.

PE pół roku temu: JAPONIA PRZEGRYWA!!!!!!

 

Dragon Quest Builders

World of Final Fantasy

Pokemon Sun/Moon

Final Fantasy XV

The Last Guardian

Gravity Rush 2

Resident Evil VII

Yakuza 0

Nioh

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Nier: Automata

Persona 5

 

Za miesiąc chcę na okładce O BOŻE!!! JAPONIA JEDNAK WYGRYWA!!!!

Edytowane przez Pix
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, to trochę głupio wyszło.

PE pół roku temu: JAPONIA PRZEGRYWA!!!!!!

 

Za miesiąc chcę na okładce O BOŻE!!! JAPONIA JEDNAK WYGRYWA!!!!

Aż mi się przypomniało, że głupio to wyszło jakiemuś reprezentantowi marki Xbox parę miesięcy temu przy branżowym podsumowaniu 2016 roku, gdy typował swoje oczekiwania na rok 2017. Oczywiście największą wiarę pokładał w ekskluzywnym Scalebound, ale koniecznie chciał przy tym być złośliwy (w kierunku The Last Guardian) i napisał coś w rodzaju: "Wreszcie gra o więzi bohatera z wielkim stworzeniem, na którą nie będę musiał czekać dziesięciu lat".

Odnośnik do komentarza

Dopiero czytam numer, artykuł o kolejnej generacji konsol, jakby niedokończony. Czytam, czytam, coś tu o Machine Learningu, coś o Shadow of Mordor, pyk, koniec artykułu. Zabrakło jakiegoś zakończenia.
Mniejsza o to, kiedy w zrentgenie opis VR? Czy to już trup, czy jeszcze nie? Co zgredzi sądzą o VR? Chętnie bym poczytał, może nawet i w hyde parku na ppe (chyba że to pytanie już było, to sobie poszukam).
Bo od siebie dodam, to w ogóle nigdzie nie jestem bombardowany, czy to na stronach, czy na forum, czy w sklepach - nic nie ma o VR. Zero hajpu, jedynie ostatnio czytałem niusa, że Sony reklamuje VR, starymi grami.


A tak bardzo chciałem to mieć na premierę, nigdzie nie było, kupiłem kamerkę, żeby potem mniej zapłacić, a tu zonk - i tak nigdzie nie było. Nie wiem, jak teraz, ale chyba jednak nie ma co szukać.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No w sumie rentgen o VR by się przydał. A co do rozwoju to kek. Ostatnia sensowna gra na ten sprzęt to był RE7 i póki co nic nie zapowiada, że wyjdzie jeszcze coś ciekawego (oprócz Ace Combat) a samo Sony zamknęlo studio odpowiedzialne z jedną z bardziej rozbudowanych gierek na to (RIGS). Myślę, że już można szykować trumny na hełmy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.