Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

O ile w multi gra mi sie dosc przyjemnie, o tyle Singla chyba nawet nie dam rady skonczyc - w sumie standard z COD w ostatnich latach - nie liczyłem na wiele, a i tak jestem zawiedziony ^^

Kolejny zmarnowany potencjal, historia mało wierna historycznym realiom, ale (pipi), wazne ze pociag sie wykoleja przez 30 minut na ekranie.  Dubbing standardowo tragedia, tryb zombie nigdy mnie za specjalnie nie interesował - parenascie godzin w multi (map tez chyba najmniej w historii, wazne, ze zaraz DLC!) i mozna wrocic do zdecydowanie lepszych gier. Nie kupiłbym!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Skończyłem singla na PS4 i choć sam nie wierzę w to co piszę- bawiłem się przy nim lepiej niż przy nowym Wolfie. Jasne, to IIWŚ raczej w stylu Baya, ale strzelało mi się tu zwyczajnie  fajniej. Graficznie jest ok, oryginalne głosy są w porządku. Multi nie tknąłem, bo ten jakoś tylko w Titanfall2 mi podchodzi. To gierka kumpla, oddałem mu, niech dalej sobie w to tyra.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no ja też przeszedłem coda ww2 w singlu i też jestem miło zaskoczony, początek słabiutki, ale od 3 misji zaczyna się robić lepiej, po misji z pociagiem (jedno wielkie lol) już misje we francji czy ardenach są bardzo ok, zdecydowanie dwie misje błyszczą na tle wszystkich, hotel z cywilami i misja babeczką a'la paper please, epilog też bardzo fajny, plus, że tutaj trzymali się prawdy historycznej i nie wypaczyli tego w dziwny sposób ( przypominam, ze w grze najczęściej niemcy biegają z pepeszą XD ), cutscenki wyglądają ślicznie, powracają apteczki, brutalność (powróciły latające kończyny) na plus, każda misja jest inna i sie nie nudzi.

Z minusów to oczywiście "fabuła" bo nie oszukujmy się ile można ogladać amerykańską wersje wydarzeń z II WŚ, trochę nieścisłości historycznych, sztamp (każdy główny naziol musi mieć albo sztuczne oko, albo blizne na pół twarzy XD, żebyśmy przypadkiem nie pomyśleli o empatii, a i musi krzyczeć jeszcze, bo niemcy tylko na siebie krzyczą) 

Polska wersja dupy nie urywa, ale dźwiek technicznie spartolony do końca gry, zła synchronizacja z ustami jak w azjatyckim kinie z dubbingiem,  raz postać mówi na granicy słyszalności by sekunde później roz(pipi)ać nam uszy. 

Ogólnie jedna z lepszych kampanii w codach, nawet długa, na normalu chyba z 10h mi zajeła. Multi nie ruszam. Ogólnie to nie wiem czy polecać, jak lubicie dobrą kampanie i jesteście wstanie przymknąć oko na babole i popykać w multi od czasu do czasu bez spiny, że o wygraniu 1 na 1 w multi decydują pikosekundy, no to imo dobry deal i to gierka dla was. Dla samej kampanii to trochę meh.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.12.2017 o 17:52, Czezare napisał:

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby odblokować Gewehr 43?

 

EDYTA: Sam sobie odpowiadam. Trzeba zrobić Wyzwanie Specjalne tj rozegrać 50 meczy w multi.

Albo odblokować wszystkie pierdoły z jednej kolekcji u kwatermistrza i wtedy wpada wariant zimowy, obwiązany szmatą. Świetna pukawka swoją drogą, wymaga trochę wprawy ale jak już wchodzą hity to poezja. Dla fanów garanda. Podoba mi się w tym codzie, że z racji realiów kupa spluw jest pordzewiała, brudna, super są te szmaty na lufach, jest klimat 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2017 o 17:56, Czezare napisał:

Nie chciałbym po raz 1299239922002 wywoływać dyskusji o spolszczeniach tj czy są fajne czy nie, ale mimo wszystko napiszę, że w przypadku WW II całkowicie mylisz się z prawdą. (...) można by je nazwać wręcz spolszczeniem znakomitym.

 

No jeśli sam sadzisz takie "kfiatki" to nic dziwnego, że podoba Ci się typowy polski drewniany dubbing :reggie:

Dla mnie sprawa jest prosta - jeśli w tej grze są Polacy - chcę ich słuchać w ojczystym języku. Ale Niemcy i Amerykanie? A oni mówili po polsku podczas WWII? Raczej nie, więc dla mnie to głównie kwestia immersji (choć nie ukrywam, że jakość i gra aktorska też są bardzo istotne).

Odnośnik do komentarza
Albo odblokować wszystkie pierdoły z jednej kolekcji u kwatermistrza i wtedy wpada wariant zimowy, obwiązany szmatą. Świetna pukawka swoją drogą, wymaga trochę wprawy ale jak już wchodzą hity to poezja. Dla fanów garanda. Podoba mi się w tym codzie, że z racji realiów kupa spluw jest pordzewiała, brudna, super są te szmaty na lufach, jest klimat 
Gewehr jest bardzo trudną giwerą do opanowania, ale jak już się ją wyczuje to nie ma zmiłuj. W każdym bądź razie w trybie hardcore to masakrator.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Myślałem, że działo Gustava stojące w centrum świetnej snajperskiej mapy Gustav Cannon to jakiś wymysł Science- Fiction. Najwyraźniej nie znałem się na historii, bo ta kolubryna naprawdę istniała!:obama:

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/56,114881,22766819,to-dzialo-obslugiwalo-az-2-tys-zolnierzy-prezent-dla-hitlera.html#Prze

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Proszę państwa, mam naprawdę dobre informacje. Jeżeli komuś do tej pory nie podpasowało multi z powodu szybkości starć i problemu ciągłego odradzania się i ginięcia to będzie zadowolony, ponieważ najnowsza aktualizacja zmienia praktycznie WSZYSTKO, zaczynajac od zmienionych statystyk killstreaków i broni oraz ich działania (strzela się po prostu z tych giwer ... mam wrażenie, ze jeszcze bardziej soczyście) kończąc na zmienionej ilości życia gracza, która została zwiekszona. Koniec z byciem zabitym w momencie gdy ktoś pierwszy zacznie do nas strzelać, teraz, jeżeli mamy odpowiednie umiejętności jesteśmy w stanie odwrócić sie i zasadzić takiemu delikwentowi headshota, niech noob wie gdzie jego miejsce :D

 

Oczywisciscie zmieniony balans gry to jedna sprawa, co innego to fakt, ze do gry są dodawane cały czas nowe bronie, które w odróżnieniu od poprzednich odsłon ŁATWO zdobyć poprzez wykonanie wyzwania polegającego na rozegraniu określonej ilości meczy (zazwyczaj 50). Do tego jest całkowicie nowa dywizja POLAKÓW, którzy są cichymi łowcami i latają z pistoletem w jednej dłoni i z nożem w drugiej. Satysfakcja po rozstrzelaniu jednego typa pistoletem i natychmiastowym cięciu drugiego nożem jest NIESAMOWITA, gorąco polecam. 

 

Można by jeszcze wspominać o nowych perkach i innych szczegółach, ale lepiej samemu w to zagrać i zobaczyć na własne oczy :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...