Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront II


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Orzeszek napisał:

:fsg: jeszcze moje ulubione. 

 

>Kliknij multiplayer

>loading

>dołącz do meczu
>zrób dwa kroki i zobacz tablice z napisem przegrana.

>loading

 

 

Każda gra multi. 

 

Czy jakiś dobry człowiek wyjaśni mi moje pytanie o statystyki z poprzedniej strony?

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Orzeszek napisał:

bo przy każdym zgonie, pojawia się informacja, pssst ;) ziomeczku kup skrzyneczkę, może będzie łatwiej.

 

eee co?

 

Zgadzam się że system progresu jest delikatnie mówiąc z(pipi)any, ale sory ja tu nie widzę p2w, tak samo nie da się biegać typowo na jana mimo posiadania fioletowych czy niebieskich kart, kartę o której pisałeś czyli 50hp przy killu owszem jest dobra ale ilość rzeczy która może Cię zgasić w ułamku sek np supercharged sentry przez pół mapy, byle vanguard, oficerowie jednym burstem z blurrga z modem, speeder xD przy graniu GA jest tego masa. Tak jak Hendrix pisał podobnie robiłem testy grając bez kart i z podstawową bronią i szło kręcić praktycznie takie same wyniki i być na topce jak assaultem z kartami fiolet hp przy killu plus niebieski survivalist i toughen up. To gdzie faktycznie karty dokładają się bardziej do masakrowania innych to mniejsze tryby i enforcerzy, dopakowany wookie warrior jest praktycznie nie do ruszenia o ile sam nie zrobisz czegoś głupiego albo przeciwny team coś ogarnia i wezmą Cię na focus. Z tym że to że kręcisz killstreaka nie jest równoznaczne z wygraną rundą. Kredytów też mam w (pipi) i już dawno porobionych na niebiesko/fioletowo herosów którymi gram głównie, obecnie to ulepszam resztę tak jakby kiedyś zachciało mi się grać kimś nowym a i powoli robię myśliwce bo w eskadrę w sumie najmniej gram. 

 

@Voytec no właśnie nie ma nic, ani żadnej apki, ani strony typu battlefieldtracker. W BF2015 chyba była w menu jakaś pierdólka z kdr i ogólną liczbą killi? Mimo jednak większego skomplikowania od ostatniej gry to bf ma być każul friendly, dlatego pewnie nie widać nawet zgonów przy tabelce z wynikami w trakcie gry.

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.12.2017 o 10:37, Orzeszek napisał:

Ok pograłem trochę, przeszedłem podstawową kampanie i.. średnio z momentami na bardzo słabo, na początku fajnie się pyka, ale potem zaczynają sie cyrki, bugujące się skrypt uniemożliwiające pchnięcie gry dalej (reset gry pomaga) ogólnie bugi, miałem mega buga wszyscy przeciwnicy poruszali się jak by ktoś im odpalił 8x szybkość, sceny jak w benny hillu (pomaga restart gry) ai głupsze od buta, mega irytujące (moje ulubione momenty gdy kucami za osłoną, podbiega minionek i swoją fizyką modelu wypycha nas na ostrzał wroga, jlub gdy celujemy z snajperki i trąci nas minionek to też kaplica). I te Loadingi, 15 sekund gry sprintu z a do b loading cutscenka loading minuta piu piu loading ja(pipi)e. Walki pojazdami to kasztan nad kasztany, nie wierze że to robiły cytryny od burnouta, chyba że na mocarzu czy innych dopalaczach. na normalu z 8h bez lizania ścian, z czego pewnie z 6h to loadingi i cutscenki, i faktycznego gameplayu to tak na 2h styknie. XD hello darkness my old friend.

 

Multi, dwa mecze ograne, na bardzo (pipi)owej mapce, jeszcze wieczorem popykam, wstępnie piu piu, snajper kosi wszystko.

 

XD mikrotranzakcje. nie ukrywam że kupiłem gierke z ciekawości między innymi przekonać się jak to wygląda w rzeczywistości i tak, gość posiadający najlepsze karty jest bogiem na polu bitwy. Trzy strzały z snajperki w łeb pod rząd nie robi na nim wrażenia, karta z regeneracją na 4 gwiazdki i można na jana biec przed siebie i przy 1 vs 1, ba 3 vs 1 bez kart o podobnym impakcie nic nam nie zrobią, bo regenerujemy sie szybciej niz nakładają się obrażenia.

 

Co do lootboxów to wydropiłem koło 20stu, z czego wypadł sam crap na 1 rzadziej 2 gwiazdki, za kampanie wypadła skrzynka i tam byłal jedna karta 4* ale to i tak beka, bo przy każdym zgonie, pojawia się informacja, pssst ;) ziomeczku kup skrzyneczkę, może będzie łatwiej.

 

gdyby to połatać gierka była by spoko, ale na te chwile oh god plz no, kupić gre dla samego singla.

 

Wiekszych bzdur dawno nie czytałem :)

 

1. To gra w której single jest tylko dodatkiem do multi.

2. Po 2 mapach to masz akurat dużo do powiedzenia na temat balansu klas. Skilla pewnie też :)

3. Ja tam daje rade nawet bez kart. Jak strzelałeś do kolesia 3 razy w głowe tak, że zdążył się zregenerować, to musiałeś trafiać go raz na 10 sekund.

Teksty o regeneracji szybszej niż nakładane obrażenia to jakieś Januszowe bajki.

4. Nigdy od premiery nie było informacji zachęcających do zakupu skrzynek. 

I tu NIESPODZIANKA - Skrzynek nie można już od dawna kupić.

 

Totalne brednie. Chyba ktoś Ci sprzedał inną gre :)

Edytowane przez Drantzell
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na co najlepiej wydawać to kwestia indywidualna, jedyne czego nie rób to nie kupuj trooper skrzynek tylko hero. Z obu leci identyczna ilość crafting parts które służą do apgrejdu kart a jedna trooper to prawie dwie hero skrzynki. Waluty to masz kredyty co kupujesz skrzynki czy tam możesz odblokować herosów, części do kraftingu które radziłbym Ci sobie potrzymać dopóki nie sprawdzisz czym Ci się gra najlepiej żeby ich niepotrzebnie nie utopić, i jak jest jakaś karta którą chcesz to ją kraftujesz zamiast liczyć że rzuci Ci ją ze skrzynki, zostają jeszcze te kryształy za challenge - ja na razie chomikuję i czekam na rozwój sytuacji z ewentualnymi skrzynkami kosmetycznymi. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
6 godzin temu, Drantzell napisał:

 

Wiekszych bzdur dawno nie czytałem :)

 

1. To gra w której single jest tylko dodatkiem do multi.

2. Po 2 mapach to masz akurat dużo do powiedzenia na temat balansu klas. Skilla pewnie też :)

3. Ja tam daje rade nawet bez kart. Jak strzelałeś do kolesia 3 razy w głowe tak, że zdążył się zregenerować, to musiałeś trafiać go raz na 10 sekund.

Teksty o regeneracji szybszej niż nakładane obrażenia to jakieś Januszowe bajki.

4. Nigdy od premiery nie było informacji zachęcających do zakupu skrzynek. 

I tu NIESPODZIANKA - Skrzynek nie można już od dawna kupić.

 

Totalne brednie. Chyba ktoś Ci sprzedał inną gre :)

ależ zabolało, że 6 minusów mi strzeliłeś w każdym poście :banderas: gierke obrażajo!

Czekam na kontragrumenty.

Wojtku czekam na opis za(pipi)istości modelu prowadzenia pojazdów.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wjechał patch zmieniający system rozwoju, w skrócie:

- nie można już kupować skrzynek, zostały tylko te za codzienne logowanie i różne bonusowe (dostałem z 10 z różnymi pozami i innymi bzdetami, nie wiem za co)

- levelujemy klasę grając nią, za level dostajemy punkt, za punkty ulepszamy karty

- kredyty są w tej chwili bezużyteczne, w kwietniu mają być dostępne do zakupu nowe skiny

- podobnie bezużyteczne są części, w kwietniu będzie możliwość ich wymiany na punkty rozwoju

- odblokowani wszyscy bohaterowie i pojazdy

Więcej tu

Trzeba było nie grać w tego balasa od premiery tylko czekać aż naprawią :frog:

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.03.2018 o 11:59, Schranz1985 napisał:

W tego balasa już dawno nikt nie gra.

Kolejna spadająca gwiazda jak divizjony i inne przehajpowane gunwa dla gimbazy :D .

 

Ja gram i na brak ludzi do gry i funu nie narzekam :)

 

Zabrali ostatnio skrzynki iii... Właściwie to ich trochę brakuje. Po kilku meczykach ze znajomym zwykle jak kończyliśmy otwieraliśmy sobie kilka skrzynek jako bonus. Teraz tego brakuje.

Mam tylko 60k waluty i na razie nie ma na co tego wydać. Może jak odblokują stroje i nowe postacie to problem zniknie. (chociaż odblokowywanie samych ciuszków jest nudne).

 

Plusem jest na pewno to że można sobie znowu w grze od DICE krzyknąć "Promoooteeeed!" niczym Noob z Battlefield Friends :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Nie grałem od premiery a grę kupiłem dopiero po wywaleniu tych durnych mikrotraksakcji więc najgorszy moment mnie ominął . Właśnie ukończyłem kampanie plus te darmowe 3 misje z DLC i ograłem te 8h w multiplayer i jest naprawdę dobrze . Gra jest tym czym miała być część pierwsza , fajna i lekka kampania na kilka posiedzeń dodatkowo fajnie skrojony tryb sieciowy no i darmowe DLC. Gdyby nie to że na początku spartolili z mikropłatnościami zakładam że gra by dostawała dość wysokie noty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...