Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront II


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Tryb strike bardzo fajny i raczej większość tej bety spędzę właśnie w nim, ten większy czyli galactic assault w sumie też jest ok z tym że nie siedzi mi mapa. W eskadrę jeszcze nie grałem. Na plus klasy specjalne, pojazdy i bohaterowie za punkty które sobie zbieramy w trakcie rundy czyli granie obj i trzaskanie fragów jest nagradzane zamiast randomowego żetonu gdzieś na mapie jak w jedynce. Broni sporo w becie nie ma więc na temat jakiegoś balansu nie ma co pisać chociaż widać że niektóre są wyraźnie lepsze od innych, tutaj dochodzą jeszcze sloty na mody do broni które się craftuje za jakieś części. Podział na klasy też spoko typu np. oficer buffuje hp innych graczy, każda z 4 klas ma tam jakieś swoje skille które też się modyfikuje bądź zmienia za pomocą kart. A karty i cała reszta pierdół jak skiny na bohaterów wypadają ze skrzynek które można kupić za kredyty zdobywane np po każdej grze, no i chyba za jakieś dzienne challenge też sie to dostaje. Co mi się nie podoba to mieszanie bohaterów z różnych epok, przykład han solo i rey na naboo, mnie to razi i mam nadzieję że to tylko w becie takie kwiatki. 

Odnośnik do komentarza

Trochę cebula, ale można sobie "wygenerować" kod do bety:

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=250906397&postcount=405

 

Edit: Sprawdzałem, działa. Pobieram betę.

U mnie też leci :obama: dzięki!

Jakieś dziwne mam przeświadczenie, że "eliminacje" dostaje tutaj kto nabił przeciwnikowi więcej życia niż ten kto go dobił... troszkę mnie to denerwuje, nie powiem :P

To Dice, gra zmieni się jeszcze 50 razy do premiery :)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...