Skocz do zawartości

Hollow Knight


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem z 5h byłem w 3lokacjach. Gierka świetna ale czy z czasem dowiem się jaki jest cel, do czego dążymy? Kurde i którzy to główni bossowie, a którzy to jakieś suby? Ci, którzy są na mapie rysunkami zaznaczeni to głôwni? Po bossie zawsze dostajemy jakiegoś skilla? 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, balon napisał:

Pograłem z 5h byłem w 3lokacjach. Gierka świetna ale czy z czasem dowiem się jaki jest cel, do czego dążymy? Kurde i którzy to główni bossowie, a którzy to jakieś suby? Ci, którzy są na mapie rysunkami zaznaczeni to głôwni? Po bossie zawsze dostajemy jakiegoś skilla? 

 

 

 

Spoiler

Na mapie widzisz 3 głównych bossów. Spokojnie sobie eksploruj i koniec końców dojdziesz do nich. Skille dostaje się w różnych miejscach, nie zawsze po bossie.

 

Edytowane przez Figaro
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Figaro napisał:

 

 

  Ukryj zawartość

Na mapie widzisz 3 głównych bossów. Spokojnie sobie eksploruj i koniec końców dojdziesz do nich. Skille dostaje się w różnych miejscach, nie zawsze po bossie.

 

 

Spoiler

Gdzie ich widzę? To ci z świątyni czarnego jajka?:) hmm Na razie pokonałem jakąś laskę po czym dostałem dasha w powietrzu. To jest właśnie główny boss? Pewno nie xD a np. te dwa grzyby? Miałeś z nimi problem? Bo mnie zgnoiły strasznie, aż dałem sobie na razie spokój z tą krainą:wujaszek: 

 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
Teraz, balon napisał:

 

  Ukryj zawartość

Gdzie ich widzę? hmm Na razie pokonałem jakąś laskę po czym dostałem dasha w powietrzu. To jest właśnie główny boss? Pewno nie xD a np. te dwa grzyby? Miałeś z nimi problem? Bo mnie zgnoiły strasznie, aż dałem sobie na razie spokój z tą krainą:wujaszek: 

 

 

Spoiler


A to za jakiś czas będziesz miał trzech głównych bossów zaznaczonych. Spokojnie, eksploruj i szukaj zawsze gościa co rysuje mapy. W tej grze łatwo pójść w zupełnie złą stronę i brnąć w nią godzinami, gdzie będą Ci dupsko kopać. Oczywiście też dokup w tym mieście na górze opcję, byś widział siebie na mapie bo się zagubisz na dobre. Co do grzybków, to możliwe że jesteś tam troszkę za wcześnie... 90 procent bossów w tej grze staje się łatwa jak nauczysz się ich ataków, bo są zawsze przewidywalni :)

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

 

Spoiler

 

No mapa, znaczniki i kompas to od razu na start kupione. Teraz zastanawiam się w co jeszcze warto zainwestować (nie licząc lamp). Może jakieś sugestie? Gra jest tak duża, a ja mam taki backlog, że wolę jednak posłuchać mądrych rad niż samemu grać totalnie na ślepo.

Gościa od mapy szukam zawsze bacznie ale bardzo na czuja. Rozumiem, że on nie ma jakiś znaków jak do niego trafić?

 

 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, balon napisał:

 

  Ukryj zawartość

 

No mapa, znaczniki i kompas to od razu na start kupione. Teraz zastanawiam się w co jeszcze warto zainwestować (nie licząc lamp). Może jakieś sugestie? Gra jest tak duża, a ja mam taki backlog, że wolę jednak posłuchać mądrych rad niż samemu grać totalnie na ślepo.

Gościa od mapy szukam zawsze bacznie ale bardzo na czuja. Rozumiem, że on nie ma jakiś znaków jak do niego trafić?

 

 

 

Spoiler

Lokacja przed gościem z mapą powinna mieć kartki porozwalane na podłodze. A tak to niestety tylko podążasz za jego nuceniem. Polecam kupić parę spinek i sobie zaznaczać co ciekawsze miejsca, do których widzisz, że nie masz jeszcze dostępu. Ja sobie tak to robiłem, że czerwone dawałem na miejsca, gdzie widać, że potrzebuję podwójnego skoku, brązowe tam gdzie są te czarne bariery itd. Co do wskazówek to ktoś mądrzejszy niech się podzieli bo w sumie nie wiem. 

 

Odnośnik do komentarza

Zaczynam się irytować jednym motywem. Bo albo jestem ułomny (pewno ta, choć myślałem, że jestem dość dobry w meteroidvanie) albo robię coś nie tak? Każdego bossa co był w pojedynkę ubijam bez problemu ale te wariacje jak są dwaj ADWERSARZE z lewej i prawej strony totalnie mi nie leżą. Leją mnie wtedy jak szmatę (czy to grzyby czy to krety). Może jest na nich jakiś tip bo uczenie ruchów nic mi tu nie daje bo dołem turlają, puszczają shit abym mógł dusze na strzały farmić,  a góra spamują pociskami. Ehhhh. Patrząc na to jak jestem niecierpliwy i ile mam gierek na półce/dysku do ogrania to jeszcze przez ten motyw odpuszczę taką fajną gierkę:(

Odnośnik do komentarza

W gorącej wodzie kąpany jesteś, widzę. Z tymi grzybkami, musisz jak najszybciej zabić tego pierwszego. Charm zwany Stalwart Shell bardzo się tu przydaje.

 

Twoją broń możesz też wzmocnić, ale to chyba za wcześnie.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...