Skocz do zawartości

Hollow Knight


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz zdobyć nowy skill do dash, którym będziesz potem miał cień w tym skillu. Ten skill jest do zdobycia na południowym wschodzie mapy. Dokładnie w The Abbys jest ulepszona wersja dash, a mianowicie shadow cloak i będziesz już mógł przenikać przez te wiry.

Edytowane przez Faka
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czekałem na możliwość ogrania tego szlagiera od chwili jego premiery na NS. Czekałem dosłownie myśląc o tej grze, wzdychając do niej. A teraz... jeszcze tylko 30 minut i będę mógł osobiście jej doświadczyć. "Jaranko" to chyba mało powiedziane, tutaj kwestia jest dużo bardziej osobista. 

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest W Y B I T N A. Ja pierniczę, ja pierdolę! Już myślę, gdzie pójdę (zdobyłem dasha), gdzie mogę wrócić, gdzie jeszcze pójść nie mogę. Oznaczam rzeczy i lokacje po które mam wrócić tokenami, a ulepszenia do mapki wykupuję na bieżąco. Walki z bossami? Są tak nieziemsko uczciwe, polegają wyłącznie na idealnym nauczeniu się ruchów przeciwnika. Mjut. Po smutnym Forgotten Crossroads wszedłem do Greenpath, jak tutaj przepięknie zielono! Liście podnoszące się po naszych krokach (albo kruszące się kości w miejscówce Snail Shamana), dźwięk wpadającego do wody truchła, czy latające świetliki - jedna z ładniejszych gier jakie widziałem widziałem w życiu. Animacje postaci, przeciwników, ich kreskówkowy design :obama: Już się nie mogę doczekać, aż znowu w to zagram. Zabiłem matkę komarów, ale chyba będę dalej eksplorował ścieżki wychodzące z Greenpath. IDEALNA metroidvania. A przecież jeszcze nie przeszedłem nawet 5%. Kocham tę grę, kocham Team Cherry.

 

Rozumiem, że istnieje tutaj jakieś parry, bo przy walce z rycerzami jakieś parry mi weszło xd Czy się mylę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...