Skocz do zawartości

Need For Speed Payback


Rekomendowane odpowiedzi

Ale padaka. Nie ruszam nawet kijem. Zupełnie, ale to zupełnie nie moje klimaty, podobnie zresztą jak tych beznadziejny filmów F&F.

 

Mimo to dzieci powinny się cieszyć więc sprzedaż pewnie też jakaś tam będzie.

 

Swoją drogą rozpindala mnie to jak czytam pod newsami o tej grze "fabuła będzie opowiadać o..." "historia przeniesie nas do..." "będziemy wykonywać misje...".

NOSZ (pipi). To jest gra wyścigowa. Na co misje? Na co kuźwa fabuła? Żadnego nfs z fabułą nie czepiam i nie będę czepiać.

 

W most wanted 2005 była prosta jak cep fabuła, ale sprawdziła się. Ja tam nie mam nic przeciwko historii w grze wyścigowej, dzięki temu może bardziej zapaść w pamięć, no i uwielbiam chociaż minimalną charakteryzację kierowców ai i zabawy wyobraźnią gdy jakiś przeciwnik przez kilka wyścigów mi zachodzi za skórę (pozdro dla Jacka Bentona z Flatout 2, mój nemesis z tej gry). Co jednak na pewno będzie leżeć w tym nowym NFS to model jazdy i sztuczna inteligencja, także nie przez historię a te dwa aspekty mogę spokojnie już grę skreślić.

Odnośnik do komentarza

Co wprowadzili nowego ? Przede wszystkim po raz pierwszy w serii pojawia się cykl dnia i nocy. Oprócz tego:

-świat jest w pełni otwarty, jak w Horizon, brak niewidzialnych barier

-większa ilość samochodów

-o wiele większa kustomizacja samochodów

-fabuła, kojarzy mi się to troszkę z most wanted czy undeground gdzie tez była ona obecna

-nie trzeba być podłączonym do neta, żeby grać w grę

-sporo lepsza grafika niż w poprzedniej części

 

Czego osobiście bym sobie jeszcze życzył ? Dwóch rzeczy:

-model jazdy przypominający ten z Horizon

-lepsze AI wrogów

 

Jeśli wprowadzą te dwie ostatnie rzeczy o których napisałem to dla mnie będzie sztosik. Jeśli nie to nadal będzie to dla mnie lepsza gra niż poprzedni need for speed.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

 

Jak nie wzorowanie się na filmie to teraz na Forzie Horizon, co będzie następne? Świnka pepa i reklama bodypaintingu?

Mnie dalej nie przekonuje, ja chce Undergrounda.

Ke? Ja tam widzę rozwinięcie idei z Hot Pursuit/Most Wanted/Rivals. Dalej mam ten tytuł na celowniku.

Prezentacja na E3 to nic innego jak Szybcy i Wściekli, więcej filmu niż gry, w tym trailerze pokazują jak ogromny jest świat, możliwość znalezienia i odrestaurowania fur - żywcem zaczerpnięte z Forzy Horizon.

Ja nie jestem przekonany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...