Skocz do zawartości

Need For Speed Payback


Rekomendowane odpowiedzi

Tez pogralem w accessie jakas godzine i jest meeeega dretwo. Wzialem poziom trudnosci na medium i samochod sam jezdzi. Reczny w zakret wychodzi od 1 razu perfekcyjnie na kazdym 90 stopni zakrecie. Grafika taka sobie. Pelna cena? Na pewno nie. Ogram pewnie z 5-10 godzin w tym accessie i moze jak kiedys spadnie do 20 euro gra to wezme do kolekcji. Pelnej ceny odradzam wszystkim placic

Odnośnik do komentarza

Pierwszy wrak skompletowany i odbudowany - jednak zmieniam zdanie o tej grze - będzie grane :banderas: 

Wprawdzie zasada będzie niestety prosta - kupić, przejść i do żyda, ale co zrobić :dunno:

 

Pytanie odnośnie EA Access - jak gram we wczesnym dostępie, to żeby zachować postęp w grze to muszę mieć grę w cyfrze czy wystarczy pudełkowa wersja?

Obojętnie. Sejwy z triala będą chodzić z pudełkiem jak i cyfrą.

 

Ja sam gierkę ogram gdy walną ją do EA Access, tak zrobiłem z poprzednim rakowym NFSem i bawiłem się nieźle. Za 15 zł nie miałem co wybrzydzać.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Tez pogralem w accessie jakas godzine i jest meeeega dretwo. Wzialem poziom trudnosci na medium i samochod sam jezdzi. Reczny w zakret wychodzi od 1 razu perfekcyjnie na kazdym 90 stopni zakrecie. Grafika taka sobie. Pelna cena? Na pewno nie. Ogram pewnie z 5-10 godzin w tym accessie i moze jak kiedys spadnie do 20 euro gra to wezme do kolekcji. Pelnej ceny odradzam wszystkim placic

Na takie tasiemce szkoda nawet 20 euro dlatego fajnie że jest origin/ea access gdzie za tą kwotę można ograć wszystko co wypluwa ea w pełnej wersji.
Odnośnik do komentarza

Dla mnie planem jest pograć w tą gierkę, zrobić calaka i puścić ją w drugi obieg ;) Ktoś może uważać, że nie warto za to płacić pełną cenę, ale ja zarówno w 2015 jak i Payback bawiłem się świetnie i pewnie kilka długich wieczorów przy grze spędzę ;)

Jak się od gry nie oczekuje nie wiadomo ile, to przynajmniej się człowiek nie rozczaruje :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Dają podobno tylko więcej hajsu i XP za wyścigi, system kart i progresji zostanie nietknięty. Zresztą grę już ukończyłem, a takiego grindu, żeby sobie auto ulepszyć to nie było nigdy w tej serii... Cholera, nawet w Gran Turismo kiedyś nie trzeba było tyle jeździć, żeby auto na maksa zrobić.
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wczoraj odpaliłem i zasssalo nie patrzyłem na zegarek ale grałem ok 5-6h. Odrazu mówię ze nigdy fanem symulatorów jazdy nie byłem i jak samochodowki to właśnie w stylu nfs czy split/second który swoją droga był chyba jedna z moich ulubionych ścigałek. O no i Pure;p ale mniejsza o to. Nowy need for speed naprawdę daje radę. Wyścigi dają mega dużo frajdy i potrafią być satysfakcjonujące. Otwarty teren aż chce się zwiedzać, a zachęca do tego jeszcze bardziej możliwość szukania wraków. Poczucie prędkości jest mega, jeszcze jak w misji miałem przejechać się chyba najszybsza fura w grze to jak rozpędziłem się do ok 400km/h to milem wrażenie ze wszedłem w nadświetlną ;p nie wiem jak dokladnie wyglądała sprawa zaraz po premierze z ilością wygrywanej kasy, ale było podobno słabo i było trzeba powtarzać wyścigi żeby mieć punkty na ulepszanie aut. Teraz kasy mam po uszy. Obecnie nie ma auta w salonie na które mnie nie stać, przynajmniej z tych które mam odblokowane. Można wręcz odnieść wrażenie ze twórcy poszli ze skrajności w skrajność i teraz tej kasy dostajemy aż za dużo, bo nie boli mnie wcale jak mam wydać na szybka podróż, a tak trzeba z nią zabulic czy po raz trzeci zmienić sobie zderzak w furze za dodatkowa opłata. Jak ktoś jak ja ma ochotę się bezstresowo pościgać to nfs jest obecnie najlepszym wyborem tym bardziej ze nówkę można wyrwać za mniej niż 150 zł

 

Odnośnik do komentarza

Też ostatnio kupiłem na promce za 126 złotych i jestem zadowolony. Póki co, przeszedłem te pierwsze ligi (w tym m.in. słynny Zablokowany Drążek XD), kupiłem tylko jeden samochód (Silvię pod drift) i mam odłożone około 600k  i chyba z 40 żetonów. Największy minus tej gry to to, że każdy samochód jest przydzielony do swojej klasy na stałe i nie da się np. przerobić auta ucieczkowego na driftowóz. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kurcze, po tym całym hejcie na tą grę bałem się zaryzykować i tyle czasu żyłem w przekonaniu, że ta gra to dno!
Kłamstwo kłamstwo kłamstwo!
Ta gra jest genialna, jest to mój pierwszy NFS na PS4. Obecnie ogrywam tą genialną grę na prosiaku i wszystko mi się podoba.
Od klimatu, który przypomina szybkich i wściekłych po grafikę, muzykę oraz tuning.
Dawno nie grałem w zupełny arcade ale to daje tyle fanu, że sam się nie spodziewałem. Misję główne, wyzwania, wraki - kurcze to jest dobre strasznie!
Modyfikację aut również cieszą oko a te wizualne to już najbardziej. Dosłownie chcę się takimi brykami lansować.
Twórcy zapowiedzi multiplayer więc będzie super. Ogólnie jest tryb online ale jeszcze nie próbowałem wiec nie wiem co i jak.
Aha, nie słuchajcie, że karty niszczą tą grę bo po update jest bardzo łatwo zdobywać potrzebne rzeczy do ulepszeń jak i samą kasę na nowe bryki!

Z moje strony to gra jest godna polecenia

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tez ostatnio oglądałem jakąś reckę, niby psioczyli na mikro(i słusznie bo to AAA za pełną cenę) z drugiej widziałem tam potencjał na fajną scigawke ala burnout .

Do tego wygląda wg mnie bdb, miejscówki ciekawe, te poukrywane wraki itd .

Od dłuższego czasu brakuje mi gierki w klimatach burnout paradise, a ten NFS wpasowuje się idealnie.

Mam teraz masę innych rzeczy do roboty a i gry zalegaja ale kiedyś sprawdzę tego NFS bo mi zwyczajnie wpadł w oko.

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Square napisał:

No ja właśnie się czaję na niego, póki jest w promocji.

Co do BP to prawdopodobnie w marcu wyjdzie remaster, jak odświeżenie da radę to będzie grane.

 

Burnout 3 był miał karambole i ogólnie jakoś rozgrywka była fajniejsza. Szkoda, że remake'a nie zrobią

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.