Skocz do zawartości

Need For Speed Payback


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Takie rozwiązanie mnie jednak nie satysfakcjonuje, preferuję tylko i wyłącznie PL napisy + angielskie dialogi. Jakieś fatum mnie prześladuje ;/ Ostatnio na PC się mega rozczarowałem bo w CoD: WWII nie można ustawić angielskich głosów, można jedynie full PL lub full ANG, a na konsolach można ustawić mix... Przeszedłem jedną misję i jakoś mi się nie chce grać przez te żałosne dialogi i będę musiał kupić wersję na PS4 mimo tego, że na PC miałbym o wiele lepszą grafę i płynność, a teraz się przejechałem z tym dubbingiem w NFS na konsoli, odrzuca mnie jak słyszę te polskie głosy w grach ;/ Odnoszę wrażenie, że Ci producenci gier się cofają w rozwoju skoro nie można w każdej grze ustawić PL napisów + angielskich dialogów. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
28 minut temu, Square napisał:

Nie wiem czy co wtorek, ale w samej grze jest licznik, który pokazuje jak długo będzie dostępny aktualny wrak do zebrania. 


Wraki są swoją drogą, ale te tutaj to pełno(s)prawne furki, gotowe do ścigania.

Odnośnie filtrowania mapy - nie wiem, czego oczekujesz, ale przecież jest podział na ALL, EVENTS, ACTIVITIES, LOCATIONS, COLLECTIBLES i DERELICTS - wszystko pogrupowane i czytelne, wystarczy przełączać L1/R1.

Odnośnik do komentarza

A to nie wiem, dawno nie grałem.

2 minuty temu, Wredny napisał:

Odnośnie filtrowania mapy - nie wiem, czego oczekujesz, ale przecież jest podział na ALL, EVENTS, ACTIVITIES, LOCATIONS, COLLECTIBLES i DERELICTS - wszystko pogrupowane i czytelne, wystarczy przełączać L1/R1.

No są kategorie, ale to nie pomaga. Brakuje filtrów np w znajdźkach, aby wyświetlało np tylko same skoki. Do tego filtr ukrywający ukończone na 3 gwiazdki itp. Przeglądanie tych wszystkich znaczników jest strasznie męczące.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Robię odkop, ale dopiero od piątku gram. 

Wszystko fajnie, ale ten grind na karty do tuningu to lekkie przegięcie. Pierwszy wóz do wyścigów to Buick, kupiłem teraz Subaru BRZ i chciałem z pierwszego wyjąć karty i wsadzić do japończyka i upa zbita, bo się nie da. Karty są przy pisane do wozu i te gorsze można tylko sprzedać. Oba wózki w tej samej kategorii- wyścig. 

Chyba, że czegoś tu nie ogarniam. 

 

Jeździ się fajnie, mapa spora, graficzne jak na PS4 daje rade, na trochę mnie to wciągnie. 

 

Odnośnik do komentarza

Na początku jest spoko, ale im dalej w las tym wychodzą mankamenty czy to właśnie w tuningu czy w modelu jazdy, który jest momentami tragiczny przy wyścigach przełajowych, ale nie tylko. Ja już wymiękłem, gdy musiałem grindować by nowo kupiony wóz do kategorii terenowej ulepszyć do poziomu ponad 300, by mieć jakiekolwiek szanse na wygranie wyścigu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Niestety, nie da się wygrać, kiedy autem rzuca na wszystkie strony, hamulce niemal nie działają a AI wpada na nas przy każdej okazji. "Slalom po złomowisku" próbuję przejść chyba 30 raz i nic z tego. Auto na 350lvl nic nie daje, bo tak rzuca, że od razu na starcie albo po przyśpieszeniu samo skręca. Dodaj do powyższego trasę tego wyścigu  i można z niej wylecieć dwa razy w ciągu 10 sekund, bo auto nie reaguje na komendy. 

Jeden pierlolony wyścig. :facepalm:

Odnośnik do komentarza

@Square Subaru WRX. 

Ale pałka się przegła, kartami podbiłem F150 Raptora na 245lvl i wygrałem za trzecim razem. Autem niemal 100lvl niższym niż wymagane, bo mniej nim rzucało, a tuż przed metą po wyskoku wróg się wywalił. 

Ogólnie pierwszy taki problem, inne wchodziły gładko, wystarczyło ogarnąć trasę i szło, ale tutaj to myślałem, że coś mnie trafi. 

A wystarczyło zmienić auto. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

W rama tego ps plus, co ogrywam, to fajnie się gra, lepiej nawet od tego NFS 2015. No ale, jednak wielki uj w dupę ea, za te karty tuningowe do aut. Co nowe auto, to trzeba grindować i kupować sobie nowe. Nawet mając samochody z kategorii wyścigowe, to nie ma możliwości dawać do drugiego auta, co to za poroniony pomysł.

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Faka said:

Czy po zebraniu wraku i wybraniu mu klasy, będzie później można ponownie zmienić na inną klasę, czy to już na stałe jest przypisane do auta?

 

na stałe jest przypisane do auta

 

Ale jak zbierzesz wszystkie to potem mozesz kupic nowy u dealera

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.10.2020 o 20:26, genjuro napisał:

Hmm, aktualnie jestem w miarę świeżo po ukończeniu nfs heat i teraz ogrywam Payback. Naprawdę różnic nie widzę żadnych. Plenery inne, bohaterowie i fabuła. No i kustomizacja wozów, ale bardziej mi w heatcie podpasila.

No kustomizacja wozów to jest game changer, losowane ulepszenia to jest rak w Paybacku. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...