Skocz do zawartości

SG1-ZIELU

Need For Speed Payback

Rekomendowane odpowiedzi

Da radę na ps4 wyłączyć jakoś dubbing w tej grze i ustawić angielskie głosy? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Da radę na ps4 wyłączyć jakoś dubbing w tej grze i ustawić angielskie głosy? 
Ustaw menu konsoli na angielski, ale wtedy masz full English.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za odpowiedź. Takie rozwiązanie mnie jednak nie satysfakcjonuje, preferuję tylko i wyłącznie PL napisy + angielskie dialogi. Jakieś fatum mnie prześladuje ;/ Ostatnio na PC się mega rozczarowałem bo w CoD: WWII nie można ustawić angielskich głosów, można jedynie full PL lub full ANG, a na konsolach można ustawić mix... Przeszedłem jedną misję i jakoś mi się nie chce grać przez te żałosne dialogi i będę musiał kupić wersję na PS4 mimo tego, że na PC miałbym o wiele lepszą grafę i płynność, a teraz się przejechałem z tym dubbingiem w NFS na konsoli, odrzuca mnie jak słyszę te polskie głosy w grach ;/ Odnoszę wrażenie, że Ci producenci gier się cofają w rozwoju skoro nie można w każdej grze ustawić PL napisów + angielskich dialogów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Działa wam online, nie mogę się w ogóle połączyć z serwerami, nawet auto log nie działa :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brak opcji filtrowania rzeczy na mapie to jakaś porażka. Zostały mi tylko znajdzki do zrobienia i chuj mnie strzela już. Najebane tego na mapie i nawet nie widać co już zrobione a co jeszcze wisi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta