Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

no wnioslo o tyle ze podzielilem sie swoja opinia odnosnie contentu gry, cos bys chcial? zebym rozbil ci na atomy walke z bossami ktorzy maja 4 ataki na krzyz i stoja w miejscu?

 

jak to w zasadzie wyglada:
pocono-palace-resort.jpg

 

jak powinno to zostac zrobione 

 

Shadow+3.jpg

 

o ile dobrze pamietam to w AC sie chyba mozna wspinac co nie?

 

a no tak, zapomnialem ze przeciez trzeba w walce tez uciekac przed podswietlonymi polami. poziom trudnosci the sims 4.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Po pierwszej godzinie jestem pozytywnie zaskoczony. Bałem się, że to kolejny (tfu) Assassin's Creed a tu proszę. Bohater nie biega jak czołg, można ustawić HUD na minimalny, dzięki czemu znika większość tych debilnych świecidełek, które mnie od zawsze w k u r w i a ł y w tej serii. No i ja w takie AC mogę grać. 

 

:banana::banana:

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zagul napisał:

Ehh mam problem z jednym pucharkiem. Zastanawiam się czy mam po prostu pecha czy robię coś źle. Overheating: biegam jak debil po 20 minut po pustyni, mam różne halucynacje i zwidy, ale ani razu nie miałem "deszczu robaków". Ktoś ma jakieś rady ? Łącznie już biegałem ok. godziny..

 

Loteria. Jednym wpadnie szybko, drugim nie. 

 

https://youtu.be/AdWjDOAAjsg

Odnośnik do komentarza
Spoiler

To jest ta misja, co szukasz gladiatorów ?  Stań przed jeziorkiem na wprost skały (tej z punktem orientacyjnym) i jak pójdziesz w lewo  dookoła jeziorka w  stronę tej skały (tam jest też odnoga wychodząca z tej polanki)   będą siedziały postacie z którymi porozmawiasz.

 

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie platynki:


 

Spoiler

 

Owady na pustyni zaliczone  :/  jedno z najbardziej męczących wyzwań.

 

1 Trzeba zakończyć wszystkie lokacje typu znaki zapytania, papirusy (tylko je odnaleźć i jeden rozwiązać zagadkę z niego) ? A wykrzykniki ?

2 Po odkryciu całej mapy będą się zaznaczały wszystkie znaki  "?" czy trzeba czegoś osobno szukać?


 

 

Odnośnik do komentarza

@MAJOCHEY_PL

1. Wykrzykniki olej to są losowe zdarzenia

2. Jest jedna miejscówka gdzie  po synchronizacji mapy może się nie pokazać "?", musisz się przejechać po Qattara Depression tam powinny być trzy "?" :)

 

@Kolos28 tak, jak wyczyścisz przed ukończeniem fabuły to trofka potrafi się zglitchwać  

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...