Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Bez sensu grać w sandboxa/RPGa nie nastawiając się na robienie zadań pobocznych. Lepiej wtedy w ogóle do gry nie podchodzić. Zawsze miałem radochę z powolnego przechodzenia takich gier, gdzie misje główne zostawiam sobie na koniec, na deserek.

Nabite mam w tym Asasynie już ponad 50h i zacząłem dopiero (chyba) ostatnią misję, na której nie poprzestanę. Syndrom Wiedźmina włącza się mega w tej gierce.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kawal bdb giery ten nowy assassin.
Story nie jest jakies mega ale ending mi przypasowal, postacie Cleopatry jak i Cezara na duzy plus.
Mam swiadomosc ze zrobilem pewnie z polowe aktywnosci, duza czesc mapy nawet nie odkryta new game + czeka.
36h piekny spojny świat, praktycznie 0 bugow co mnie az zdziwilo( raz mi sie przeciwnik zblokowal na obiekcie)
Szok niedowierzanie, dobry assassin, rak branży ubisoft z kolejna piaskownica i mapka zayebano aktywnosciami, i gierka daje rade :)
Szacunek.
78727b161cd156996db2d18f5e329f28.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.05.2018 o 19:23, Schranz1985 napisał:

Ma cos w sobie, fabula mnie nieinterere wiekszosc gadek z subquestow skipuje tekst, ale ma to cos w sobie ze nawet pomimo pewnej schematycznosci questow chce mi sie je robic,czyscic mape i odkrywac nowe miejscowki.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

A ja nabilem 190 godzin z dwoma dodatkami. Wszedzie wlazlem wszystko znalazlem. I mi malo. Ale new game + zaczynac juz nie bede. Nie widzę sensu. Tak dobrze znam system walki ze przeciwnicy wcale nie sa trudniejsi a obozy wiekszym wyzwaniem. Czekam na jakies trzecie DLC 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 25.05.2018 o 12:27, kiseki napisał:

Wczoraj odłożyłem God of Wara, dzisiaj zacząłem Assasyna i mam wrażenie cofnięcia się o generację pod każdym technicznym aspektem. Nie róbcie tak. 

Pograłem w gierkę ze dwie godziny i to po prostu przyzwoity sandbox nic więcej. Animacja to w mojej ocenie mały koszmarek, za bardzo rozpieściły mnie takie gry jak Uncharted, czy Horizon i mam wrażenie jakbym sterował drewnem, a nie człowiekiem z krwi i kości. Co jeszcze , bieganie po 1000 metrów tam i z powrotem do prawie identycznych zadań, właśnie dlatego normalnie omijam takie gry szerokim łukiem, ja już nie mam czasu na takie marnowanie czasu, chce skondensowanej, konkretnej rozgrywki..No ale właśnie, to nowy Asasyn też daje, bo świat jest naprawdę ciekawy, Egipt robi przeogromne wrażenie i chyba właśnie to spowodowało, że dam grę szansę..Wiem, że czekają na mnie takie atrakcje jak Kleopatra, czy Cezar i damn, ciężko mi jakoś to odpuścić, mimo, że gameplayowo narazie tak se.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Co prawda mam teraz w co grać ( aż za dużo), ale czy w ogóle warto patrzeć w stronę Origins, gdy Unity mi nie podeszło, a na Sindicate nawet nie spojrzałem? Poza wymienionymi wszystkie AC przeszedłem, najbardziej chyba podszedł mi nr 2 i 4, Rogue mnie juś wymęczyło. Pytam, bo Odyssey zapowiada się miodnie i jest zapowiadany jako kontynuacja Origins, głupio by było mieć dziurę w fabule.

Odnośnik do komentarza

Po 2 praktycznie każdy assasin lądował w smietniku po kilku h, origins to pierwszy ktory mi od dawna spasował.
Egipt egiptem ale w koncu kluczowe zmiany w mechanikach gameplayu jak system walki.
No i koncoweczka tez świetna.
Fabularnie jak na AC to jest git, Cleopatra czy Juliusz Cezar na propsie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Graliście na defaultowych ustawienkach czy może na automatycznym dostosowaniu poziomu wrogów? Tak trochę w assassynie mi nie pasuje, że chce eksportować sobie świat a tu bariera w postaci zwykłego mobka, ale parę lvl wyżej ode mnie. Zastanawiam się czy to za bardzo  nie wpłynie na poziom trudności gry (gram zawsze na hard i obawiam się, że będzie za łatwo na automatycznym). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...