Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

W wielu grach opisy trofeów mówiły zupełnie co innego, niż należało wykonać, a w takim Aliens Colonial Marines polskie tłumaczenie wyzwań do wykonania wręcz wprowadzało w błąd - miałem bekę z kumpla, który się męczył z czymś, w czym ja nie widziałem żadnego problemu - jak się później okazało, grał po polsku :)
Jak widać nie tylko drewniany dubbing jest problemem polskich wersji językowych, ale ogólne niechlujstwo i robienie tego na odpyerdol.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

wczoraj wlaczylem na chwilke no i pierwsze wrazenie mega fajne, przede wszystkim za sprawa Egiptu jednak walka to nadal nic powalajacego, niby ten sam zestaw ruchow co chociazby w GoW no ale tam to prezentuje calkiem inny poziom. Na plus luk ktory jest po Horizonie najfajniejszym lukiem z jakiego strzelalem i chyba tak bede glownie przechodzil gierke...cichutko, bezszelestnie bo machanie szabelka srednio mi pasuje. No i latanie ptaszkiem takie relaksujace :) Jest cos na co warto zwracac uwage??

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Szymek_PL_ napisał:

wczoraj wlaczylem na chwilke no i pierwsze wrazenie mega fajne, przede wszystkim za sprawa Egiptu jednak walka to nadal nic powalajacego, niby ten sam zestaw ruchow co chociazby w GoW no ale tam to prezentuje calkiem inny poziom. Na plus luk ktory jest po Horizonie najfajniejszym lukiem z jakiego strzelalem i chyba tak bede glownie przechodzil gierke...cichutko, bezszelestnie bo machanie szabelka srednio mi pasuje. No i latanie ptaszkiem takie relaksujace :) Jest cos na co warto zwracac uwage??

jak chcesz po cichu zabijać rozwijaj perki związane z taką rozgrywką. Jak odpowiednio rozwiniesz postać to i 2 lvl wyżej gostków będziesz mógł w ten sposób zabijać. Łuk nie jest tak efektywny w zabijaniu cicho jak ostrze.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Szymek_PL_ napisał:

wczoraj wlaczylem na chwilke no i pierwsze wrazenie mega fajne, przede wszystkim za sprawa Egiptu jednak walka to nadal nic powalajacego, niby ten sam zestaw ruchow co chociazby w GoW no ale tam to prezentuje calkiem inny poziom. Na plus luk ktory jest po Horizonie najfajniejszym lukiem z jakiego strzelalem i chyba tak bede glownie przechodzil gierke...cichutko, bezszelestnie bo machanie szabelka srednio mi pasuje. No i latanie ptaszkiem takie relaksujace :) Jest cos na co warto zwracac uwage??

 

No i jak używasz Senu to dokładniej eksploruj wszystko, bo zaznacza Ci wszędzie gdzie leżą skrzynie, a warto zbierać, czasami natrafisz na dobre bronie i rzadkie materiały do ulepszania sprzętu.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Szymek_PL_ napisał:

wczoraj wlaczylem na chwilke no i pierwsze wrazenie mega fajne, przede wszystkim za sprawa Egiptu jednak walka to nadal nic powalajacego, niby ten sam zestaw ruchow co chociazby w GoW no ale tam to prezentuje calkiem inny poziom. Na plus luk ktory jest po Horizonie najfajniejszym lukiem z jakiego strzelalem i chyba tak bede glownie przechodzil gierke...cichutko, bezszelestnie bo machanie szabelka srednio mi pasuje. No i latanie ptaszkiem takie relaksujace :) Jest cos na co warto zwracac uwage??

 

Ja łukiem strzelałem w głowę, jeden strzał = jeden trup, tylko używałem łuku, który umożliwiał zoom, już dziś nie pamiętam nazwy ale był też taki który zapalał strzały więc fajnie było podpalić przeciwnika, tyle że ten darł ryja i wszczynał alarm. Dlatego polecam używać zwykłego :) 

Odnośnik do komentarza

Gram w tego Origins i im dalej tym lepiej, te zagadki z papirusami to nawet fajny patent, nie pokazuje Ci gdzie masz iść tylko sam znaleźć i trochę trzeba pomyśleć. Gram na najwyższym poziomie czyli koszmar, no i nawet trudno nie jest i się nie męczę, w sam raz wybrany poziom XD. Czuję, że Odyssey wjedzie po ukończeniu RDR2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Faka napisał:

Gram w tego Origins i im dalej tym lepiej, te zagadki z papirusami to nawet fajny patent, nie pokazuje Ci gdzie masz iść tylko sam znaleźć i trochę trzeba pomyśleć. Gram na najwyższym poziomie czyli koszmar, no i nawet trudno nie jest i się nie męczę, w sam raz wybrany poziom XD. Czuję, że Odyssey wjedzie po ukończeniu RDR2.

 

Kilka dni temu skończyłem Origins. Przegrałem w Egipcie ponad 46h. Dla mnie zdecydowanie najlepszy Assassin i dobrze wydane 80 zł. Fajnie, że cześć zadań pobocznych jest ciekawa, na plus także grobowce i papirusy ze skarbami. Walka też w końcu jakaś normalniejsza. Ponadto gierka na pro z HDR wyglądała naprawdę piknie. Słońce, refleksy na piasku, wodzie miód.

 

Tak czy siak nie wyobrażam sobie jak można  pod rząd zagrać w Origins>RDR2>Odyssey. Trzeba mieć naprawdę mocną sandboxową psychę.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, Wredny napisał:

Na PS Store są przeceny na dodatki The Hidden Ones (21zł) i The Curse of the Pharaohs (58zł), więc ten Season Pass za 169zł mogą sobie wsadzić :)
Mam tylko jedno pytanie - czy ten cały Discovery Tour: Ancient Egypt to był w jakiejś darmowej aktualizacji itp, bo na PS Store tego nie widzę.

Z jakimś patchem to dodali,chyba z poziomu menu się odpalało ten tryb.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.12.2018 o 22:37, Wredny napisał:

Na PS Store są przeceny na dodatki The Hidden Ones (21zł) i The Curse of the Pharaohs (58zł), więc ten Season Pass za 169zł mogą sobie wsadzić :)
Mam tylko jedno pytanie - czy ten cały Discovery Tour: Ancient Egypt to był w jakiejś darmowej aktualizacji itp, bo na PS Store tego nie widzę.

 

Teraz też są przeceny na grę i na dodatki. Origins jest kolejną grą w mojej kolejce, w którą zamierzam ograć ale jeszcze mam do nadrobienia Unity i Syndicate. Choć przyznam się, że nie jestem pewien czy po tych dwóch ostatnich nie odrzuci mnie od serii, słyszałem kiepskie opinie. W każdym razie chciałem zapytać jaki poziom prezentują dodatki? Warto jest je dokupić? Samą grę można wyrwać za 79 zł teraz na ps store.W pudełku za 109 zł nowa, którą zawsze można odsprzedać ;) 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Elitesse napisał:

Teraz też są przeceny na grę i na dodatki. Origins jest kolejną grą w mojej kolejce, w którą zamierzam ograć ale jeszcze mam do nadrobienia Unity i Syndicate. Choć przyznam się, że nie jestem pewien czy po tych dwóch ostatnich nie odrzuci mnie od serii, słyszałem kiepskie opinie.


AC Unity jest spoko, doceniłem zwłaszcza po Syndicate :)
Klimacik Paryżewa z okresu rewolucji jest rewelacyjny, do tego Arno też spoko, no i oprawa robi mocno - ogólnie to taka chęć powrotu do czasów ACII, czyli znów mniejsza skala, miasto, młody lovelas w roli głównej, do tego fajna historyjka... Wady to na pewno sterowanie - każda odsłona serii cierpiała do tej pory na nieszczęsną nieresponsywność protagonisty, który wspinał się nie tam gdzie chcemy itp, ale w tej części jest to jakoś szczegónie wrukwiające. Błędy połatane, więc najwyżej na typowe UBI-glitche się natkniesz. Miło wspominam, 7/10 dałbym bez wahania :)

AC Syndicate z kolei poprawia wszystkie niedoróbki Unity - sterowanie jest super, dodatkowe ruchy, gadżety, dorożki... Gamplayowo jest naprawdę fajnie, ale kuleje ta druga strona - fabularno-narracyjna. Postacie to wydmuszki, historia niezbyt interesująca, klimatu bractwa brak, dobrze że chociaż samo miasto daje radę - dla mnie chyba najgorsza odsłona i aż szkoda, bo naprawdę wiele rzeczy robi dobrze.

Dodatków do Origins jeszcze nie skomentuję, bo wciąż gram w podstawkę :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za złożoną i wyczerpującą odpowiedź. Jestem wielkim fanem serii od samego jej początku, a po głosach krytycznych obawiałem się, że mnie od niej odrzuci... AC:U leży u mnie w folii i czeka na swoją kolei z kilkoma innymi tytułami ;)  dlatego chyba jeszcze wstrzymam się z zakupem AC:Orygins. Może wydzdzą wersję GOTY :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...