Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

A ciekawa sprawa - nie jest przypadkiem tak, że CD Projekt Red ma prawa do nazwy "The Witcher"?

 

Bo jeśli tak, to ciekaw jestem czy się dogadają. A jak się nie dogadają to... jak będą mówić na Wiedźminów w serialu?

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

 

W roli głównej musi być jakaś 'hot' gwiazda zachodu - Michael B Jordan choćby. Niecni REDzi zabronili czarnym dostępu do świata Wiedźmina to teraz Sapek, ojciec frenczajsu, will make things right.

No skoro to bedzie adaptacja po rynek amerykanski to na pewno pojawi sie roznorodnosc rasowa, pozostaje miec tylko nadzieje ze za bardzo nie poplyna w tym aspekcie.

 

 

Kurcze, teraz zobaczylem ze data zapowiedzi pokrywa sie z urodzinami szproty i pawcia... ehhhh, a taki byl potencjal.

Tak? A gdzie masz czarnych w Grze o Tron?

 

Do mnie cały czas nie dociera ze to prawda. Netflix robi Wiedźmina. Przecież to są mokre sny od tylu lat ze zupełnie straciłem nadzieje na serial o Wiesku.

 

Gra o Tron sie skończą to wypuszcza Wiedzmaka i przejmą pałeczkę. Rozpocznie sie zupełna dominacja Białego Wilka.

 

W ogóle chciałbym żeby serial nazywał sie Biały Wilk a nie Wiedźmin.

Odnośnik do komentarza

A ciekawa sprawa - nie jest przypadkiem tak, że CD Projekt Red ma prawa do nazwy "The Witcher"?

 

Bo jeśli tak, to ciekaw jestem czy się dogadają. A jak się nie dogadają to... jak będą mówić na Wiedźminów w serialu?

 

The Hexer / Hexers

 

Tak? A gdzie masz czarnych w Grze o Tron?

 

Ale co, mam ci zdjecia wkleic? Bo moge.

 

Dodatkowo serial robi Netflix a nie HBO, Netflix nawet w postac L, czyli turbo bialego emo wcielili osobe czarnoskórą.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy jak oni chcą za te 'kilka milionów dolarów' wyczarować bogaty i piękny świat Wiedźmina.

Trochę ciężko mi sobie wyobrazić, że Netflix daje grube miliony na seriale pokroju Jessica Jones czy Luke Cage, ale nagle przy wiedźminie szczędzi i rzuca jakieś ochłapy. Tak samo Bagiński chciał robić 2h film z budżetem w okolicach 30 mln$, ale rzucił to i robi 8-10h serial za kilka milionów :P No bez przesady...

Odnośnik do komentarza

Jest zbyt smutny. Sapek na bank się nie zgodzi na jakąś czarną postać jako jeden z głównych bohaterów.

producent może się nie zgodzić, konsultant może mieć opinię jak mu pozwolą

 

myślę, że ludzie odpowiedzialni za ten serial w netflixie mieliby mokro w gaciach gdyby mikkelsen wyraził zainteresowanie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...