Skocz do zawartości

W co byś sobie zagrał/zagrała?


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym remake Silent Hill 2,który dokłada dużo od siebie. FPSa nastawionego na singla jak Uncharted 4, długi i widowiskowy z fajnymi bohaterami. Nowego Bioshocka w klimacie jedynki i epickiego RPG, jak skyrim w świecie dizozaurow.

 

Nom taki SH 2 na silniku od typów Guerilla Games (Until Dawn pokazał wstęp) by mógl siąść. Drugie marzenie to w sumie nowy Wolf New Order taki będzie :> 

 

Ja bym się zesrał w majtki gdyby powstała całą trylogia MGS na Foxie

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
6 minut temu, kubson napisał:

State of Decay sprawdzales ?

singiel check

zombie check 

crafting jako tako check

 

a juz w maju dwojka ma premiere

Grałem i wcale mi sie nie spodobało. 
Zombie spawnujace znikąd, kupa uproszczeń, nielosowa mapa, dretwa walka i ten crafting też troche członem męskim wieje. 

 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, _Be_ napisał:

Ojejku uproszczenia w grach w video są? No popatrz pan. 

 

 

Widze że kolega nie grzeszy ilorazem.

Są uproszczenia i uproszczenia. W CDDA moge zasadzic roslinki, craftowac amunicje itp, w SOD jak wybuduje upgrade domu to itemki magicznie pojawiają sie same. 
A to są uproszczenia ktorych nie lubie. 

 

 

Cytat

Dead Island dobre :pawel:  

 

No dobre. Nikt nie mowi ze idealne czy bez wad ale jako rozwałka zombie gra była przednia - piekne widoczki, klimat rajskiego kurortu, tajemnica epidemi itp. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mega wzięło mnie na The Suffering, jedna z gierek dzieciństwa której jednak nigdy w całości nie przeszedłem a postrzelałbym wieczorami w coś z ciężkim klimatem. No ale nie odpalę tego na win10 za nic w świecie, poinstalowałem wszelkie patche, pobrałem grę z wielu różnych źródeł (od dawna jest freeware) i wszędzie jakiś błąd z brakiem karty dźwiękowej się pojawia.

 

echh, tfu, je.bać win10 jeśli chodzi o stare gierki. Może jak mi się zachce to zrobię wirtualny xp do ogrywania starszych tytułów. Cud że Max Payne ruszył.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, hav7n napisał:

Dzisiaj rano posłuchałem trochę soundtracku z Paknkillera, obejrzałem trailer Witchfire i na Allaha, ale bym pograł w takiego bezstresowego shooterka :fsg:

 

Oby do Doom Eternal

 

Zawsze możesz łyknąć Bulletstorm Remaster z plusa, ale to troche inny klimat niż Painkiller. Gierka bezstresowa i daje frajdę.

Odnośnik do komentarza

Kończę Halo Wars 2 i pograłbym sobie w jakąś inną strategię na konsole..najlepiej jakąś, w którą jeszcze nie grałem i z przywiązaniem do detali jak u Nintendo. Mogłaby też mieć jakiś lekki klimat i być na Switcha, żebym mógł grać dotykowo... Miyamoto - gdzie jest Pikmin 4 ?! 

 

Jeśli już piszę o grach, które zaczynały na Gacku to Kamiya spotkał się ostatnio z ludźmi z Capcomu co ożywia moją nadzieję na to, że dostaniemy Viewtiful Joe 3 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ajjj! Ale ten filmik mi przypomniał:

 

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aoepoG2_460svvp9.webm

 

Pograłbym w takiego next-genowego Jedi Outcast, oj jakby pograł. Do dzisiaj pamiętam jak pierwsze screeny z CD-Action oglądałem prawie codziennie, nie mogąc się doczekać demówki.

 

full20040610141930.jpg

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...