Skocz do zawartości

W co byś sobie zagrał/zagrała?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Moja trzecia. Świetny tytuł, robił przede wszystkim klimatem, no i mimo afery z downgradem, to wizualnie i tak mi sie podobał. Fajna odmiana od GTA: VC, choć na dobrą sprawę nie miały nawet pod względem mechaniki dużo wspólnego. 

 

Na trójkę nie ma co liczyć, niestety. A też bym z przyjemnością sprawdził. 

Odnośnik do komentarza

Zagrałbym w jakąś klasyczną, dwuwymiarową castlevanię od Konami. Koniecznie dwuwymiarową, bo mam alergię na 2.5D. 

 

No i znów nie przespałem nocy płacząc w poduszkę za Silent Hills ;( Jakiś remake jedyneczki by się przydał, najlepiej na silniku Homecoming.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Zagrałbym w jakąś klasyczną, dwuwymiarową castlevanię od Konami. Koniecznie dwuwymiarową, bo mam alergię na 2.5D. 

 

No i znów nie przespałem nocy płacząc w poduszkę za Silent Hills ;( Jakiś remake jedyneczki by się przydał, najlepiej na silniku Homecoming.

Jeśli nie musi być od Konami a chcesz dobra Castlevanie polecam fanowskie the lecarde chronicles  1 i 2. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.02.2019 o 22:45, krupek napisał:

The Getaway to był fajny tytuł. Jakie to kure.wsko trudne było. Moja pierwsza gra na PS2.

 

Dla mnie to bylo kurewskie trudne dopoki przez przypadek nie odkrylem ze stanie kolo sciany powoduje regeneracje zdrowia. Pol gry przeszedlem na hardcore mode a potem sie okazalo ze to jednak calkiem latwe jest. xD

 

W sumie zagralbym sobie w takie Getaway 3 :/

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Bansai napisał:

 

Dla mnie to bylo kurewskie trudne dopoki przez przypadek nie odkrylem ze stanie kolo sciany powoduje regeneracje zdrowia. Pol gry przeszedlem na hardcore mode a potem sie okazalo ze to jednak calkiem latwe jest. xD

 

W sumie zagralbym sobie w takie Getaway 3 :/

 

Dla mnie to było takie pierwsze poważniejsze granie na padzie. Getaway był o tyle ciekawy, że tam nie było nic na ekranie, żadnego HUDa, mapki, kompasu, celownika, statusu amunicji, czy broni. Gra bardzo stawiała na realizm i brudny klimat. Fajnie rozkminili, żeby kierunkowskaz pokazywał, dokąd jechać. Coś kiedyś było mówione, że pracują nad kolejną częścią na PS3 i ucichło

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hendrix napisał:


Plotki mówią o Watch Dogs 3 umieszczony w Londynie (near future, więc prawie współczesnym)  :v

Wspólczesna to miała być chyba grafika tak wnioskuje z posta kicaja :usmiech:

1 godzinę temu, VeSD napisał:

Ja chyba pogardzę tym Session, bo strasznie drętwo to wygląda. A EA już prawdopodobnie nie jest firmą zdolną do wypuszczenia dobrego sequela Skate, więc chyba można pogrzebać ten gatunek. 

No to, że EA nie zrobi Skate kolejnego to jestem przekonany na 99,5% więc jedyne co mi zostaje to wierzyć, że Session będzie chociaż na poziomie pierwszego Skate :ragus: Wiesz to co pokazują to jest cały czas wczesna faza, projekt z kickstartera więc nie mam też ogromnych oczekiwań.  A co do drętwoty to ostatnio czytałem newsa, że zatrudnili senior animatora, który pracował nad mocapem i generalnie wszystko to co wypuścili to są "placeholder animations" i jeszcze ogólnie w rozwoju gry nie doszli do animacji tricków i postaci więc liczę, że to będzie wygladać lepiej, ale ile w tym prawdy to tak na dobrą sprawę nie wiem. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...