Skocz do zawartości

Mario + Rabbids Kingdom Battle


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatek uruchamia się na osobnym sejwie, tak więc Rabbid Peach zaczyna od początku. Śmieszne uczucie być znowu takim leszczykiem i zadawać po 15-20 punktów obrażeń. Przebiłem się póki co przez 4 walki i jestem bardzo zadowolony. To są stare, dobre króliki. Dalej jedna z najpiękniejszych gier na Switcha (momentami wygląda obłędnie), tropikalne klimaty (woda, palmy) tworzą super klimat. Wydaje mi się, że scen przerywnikowych jest więcej niż w podstawce. Początkowe misje są bardzo udane - a to trzeba zniszczyć pole zepsutych bananów dających siłę głównemu złemu, a to trzeba gonić za królikami kradnącymi części do pralki, które są nam potrzebne. Donkey Kong wydaje się być nieco OP - plansze są robione pod niego, tak więc można w jednej turze przelecieć całe pole walki dookoła, zebrać wybuchową skrzynkę, rzucić w przeciwników, użyć specjala, a potem poprawić bananem, który potrafi uderzyć nawet trzech przeciwników. Zagadki pomiędzy walkami też obecne i dalej opierają się na podobnym schemacie - naciśnij przycisk i schowają się żółte skrzynki, które dają dostęp do zielonego przycisku, który wysuwa zielone skrzynki po których można przejść do fioletowego przycisku itd. Lubiłem ten element w oryginale i dalej sprawia mi frajdę.

 

Nie wiem, jak będzie z długością, mam nadzieję, że będzie te 6-10h. Podstawka to dla mnie dalej top 5 switcha, tak więc cieszę się, że mogę wrócić do tej przygody.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Pograłem 3 i pół godziny, więc kilka wniosków:

 

- dodali beczki prowadzące do bonusowych plansz w stylu tych z DKC 

 

- wystarczy teraz raz nacisnąć y a nie trzymać go by tury przeciwników szybciej leciały 

 

- DLC faktycznie jest długie, bo po tych trzech godzinach z hakiem mam dopiero 5 puzzli na 20 

 

- 2 midbossowie, których dotąd widziałem niestety nie na poziomie Phantoma, ale walki z nimi całkiem fajne (szczególnie z drugim)

 

- walki zostały urozmaicone 

 

- DK faktycznie jest trochę przekokszony, ale i tak nie jest za łatwo, poziom trudności jest odpowiednio wyważony jak dotąd 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dodatek zaliczony w 7 godzin z hakiem, ale to oznacza tylko zrobienie historii, a to nie koniec wyzwań w tym DLC i nie mam na myśli tylko beczek i puzzli.

 

Jeśli chodzi o story to jestem pod wrażeniem. Grało się w to jeszcze lepiej niż w podstawkę - szczerze polecam. 

 

 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
Spoiler

 

9 godzin temu, Gromit napisał:

W dodatku jest zagadka z akweduktami - po jej rozwiązaniu otwiera się dół, w którym znajduje się złota beczka. Co z tym można zrobić?

Spoiler

Mamy też kolejne doły (chyba 5), które trzeba zapełnić wodą, obracając znowu ruchome płytki podłogowe. Wczoraj na wieczór właśnie pykłem te zagadkę.

 

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Ano kod niestety - zmienili tylko okładkę, naklejka na nośniku jest z edycji premierowej. Trzeba będzie nówki szukać w takim razie...

 

z Reddita:

I've bought it recently, it's a digital code for the Season Pass, that doesn't award any Gold Points weirdly enough. Not on the cartridge, it's just the original cartridge (not even emblazened with the Gold Edition cover).

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.