Skocz do zawartości

Monster Hunter Generations Ultimate (SWITCH)


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

chyba narazie nie wiadomo nawet "czy" a tym bardziej "kiedy" ... :/

 

 

No a czego sie spodziewales? Wiadomo było ze port na od(pipi), graficznie seria sie zatrzymała juz na czasach ps2.

 

mam wrażenie że w wersji na wiiu mh3u było więcej usprawnień graficznych i ogolnie gra lepiej sie prezentowała niż tutaj - bo tu wydaje sie jak by to było odpalone na emulatorze 3dsa z podbitą rozdziałką i dodanymi teksturami, ale jakoś tak sterylnie to wygląda (w znaczeniu pusto)

zresztą crossplay między 3dsem i switchem dowodzi tego że to tak naprawde ta sama gra z totalnie minimalną ilością usprawnień.. szkoda, bo niewielkim kosztem mogli jednak to bardziej odpicować i dać XX turbo, a nie "XX texture ver."

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

A z dosiwadczenia z poprzednimi częściami to jak przewidujesz?

niestety z doświadczenia to moge powiedzieć że u nas wychodzi około połowa monsterów jakie wychodzą w japonii, więc nie można mieć pewności

wydaje mi sie że ten akurat ma szanse wyjść, jednak nie jest to pewne, mam nadzieje że na E3 coś powiedzą na ten temat

 

 

tytmaczasem macie tu troszke wiecej info (np screen z obłożeniem klawiszy), ogolnie jest to jeden z fajniejszych kanałów o monsterze, stara ekipa z grupowca go zna, ale może nowe osoby sie zaciekawią, gość bardziej sie skupia na newsach i tutorialach, mniej na jakichś zwykłych gameplayach

 

 

komunikacja głosowa i jest lekki wzwód.

 

już druga osoba pisze o komunikacji głosowej - czy coś sie zmieniło czy macie na myśli jakieś zabawy z łącznością przez komórke? czy switch jednak dostał "wbudowaną" komunikacje głosową?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No będzie taki transfer przecież.

 

Save data from the 3DS version of Monster Hunter XX can be transferred to the Switch version and vice-versa through the Internet. Save data from Monster Hunter Generations can also be transferred to the Switch version, but not vice-versa.

http://gematsu.com/2017/05/monster-hunter-xx-nintendo-switch-ver-launches-august-25-japan-debut-trailer

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

No będzie taki transfer przecież.

 

Save data from the 3DS version of Monster Hunter XX can be transferred to the Switch version and vice-versa through the Internet. Save data from Monster Hunter Generations can also be transferred to the Switch version, but not vice-versa.

http://gematsu.com/2017/05/monster-hunter-xx-nintendo-switch-ver-launches-august-25-japan-debut-trailer

 

Transfer potwierdzono pomiędzy XX-3DS i XX-Switch. A kolega devilbot chciałby przenieść save z wersji X-3DS. To bardzo możliwe, że nie będzie takiej możliwości 

Edytowane przez rici747
Odnośnik do komentarza

Chyba najpierw musiałbyś przenieść z X 3DS do XX 3DS i dopiero potem na Znicza :ragus:

bedzie transfer danych na wszystkie możliwe sposoby, tylko że oczywiscie wersja japonska i europejska sie różnią, narazie potwierdzone jest transferowanie z X do XX, i transfer z XX 3ds na XX switch - w japonii. co będzie z generations który musiał by iść z gener 3ds odrazu do "generations xx" na switchu to nie wiem jak to bedzie ale powinno byc

w ogole da sie grać też online razem na innych konsolach, tylko że u nas nikt nie ma XX na 3dsie

Odnośnik do komentarza

Nie no, skoro w Dżapani jest transfer z X (które jest tylko na 3DSie) do XX (które jest na 3DSie i będzie na Switchu), to u nas też powinien być transfer z Generations do tej naszej wersji XX.

 

Chociaż mnie to personalnie już nie bardzo obchodzi, bo sprzedałem Generations jakiś czas temu myśląc, że Capcom rzuci od razu piątkę na Switcha xd

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie dam się walić w dupę Nintendo i zrobię to na shakowanej konsolce 3ds bez zakupu dwóch wersji gry.

Znalazłem filmik który pokazuje co się przenosi - cały ekwipunek zostaje więc luz.

Jeśli przez neta, to po ostatnich Banach na konsole może się nie udać przenieść.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...