Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

IMO najslabszy ligowy mecz Wisly w tym sezonie, a mimo wszystko zwycieski co swiadczy o klasie zespolu- jak nie idzie po mysli Wisly to i tak potrafia wygrac. I tylko nie wspominajcie nic o levadii... ;)

Ale mimo wszystko jak patrzylem na gre Arki typu "kura beze łba biega po boisku jak opetana a potem z emocji laduje sobie brame pod koniec polowy" to wiedzialem ze duzo w tym meczu juz nie ugraja. A Wachowicz to malo nie wyszedl z siebie i stanal obok w pierwszej polowie podczas "dyskusji" z sedziami. Mogl sobie polowe tej energii zostawic na granie w pilke to moze by tak nie partaczyl akcji.

Ogolnie mowiac: Arka- za duza podnieta, mysleli ze jak beda latali jak araby na targu to cos ugraja a tu dupa. Wisla- stoicki spokoj, niezla gra (bo sytuacji mieli sporo) i zwyciestwo niewielkim nakladem sil. Gratsy dla nich!

Odnośnik do komentarza
Już tak mówisz, że Kasperczak ch.uj, to co murzynów też mu Smuda szkolił, a potem Kasperczak na gotowe jechał? Co jak co, masz rację, że jest kozakiem i w ogóle - ale Kasperczak wcale nie zj.ebał jego pracy, może nawet ją polepszył, tylko to Polska - murzyny się wciąż rozwijali i grali jednym teamem, a w Polsce trzeba lepszych sprzedawać bo po co nam dobrzy gracze?

 

Z Lechem Twoja teoria działa elegancko, z Wisłą nie wiem o co Ci chodzi, dobre mecze były tylko przeciwnicy w ch.uj mocni (Barca, Real, nawet Panatinajkos, z którym nie wiele brakowało). Po wyprzedaży to nie ma co się dziwić, że się posypało.

 

Oran, sprawdź proszę za kogo kadencji przyszedł do Wisły trzon drużyny Kasperczaka a potem sprawdź kogo sprowadzał i z jakim powodzeniem sam Henio. No i dlaczego ten fachowiec spadł teraz z Górnikiem a z Wisłą nie umiał pokonać kelnerów z psiej wólki.

 

To jest taki przykład jak Legia Wójcika i Janasa.

 

P.S. Z Panathinakosem Wisłę prowadził Engel.

Odnośnik do komentarza

No ale mi chodzi, że on wcale zły nie jest, murzynów ładnie trenował przecież. Z panatinajkosem fakt, zapomniałem o Jurku w ogóle :D

 

Rozumiem Twoją teorię, masz rację, że Smuda jest najpewniej debeściakiem wśród polskich trenerów, właściwie menedżerów, bo oprócz motywacji i trenowania zajmuję się świetnie transferami, wie kogo chce i po co. Zostawił drużynę Kasperczakowi, tak jak mówisz, ale patrząc na Zielonke a Kaspra (czyli teraz Lech, a wtedy Wisła) to jednak Kacperek dużo więcej tym składem ugrał. Mnie tylko dziwi polityka transferowa Wiślaków wtedy, ale to się tyczy każdego klubu z Polski do tej pory... No... Może Lech teraz tylko Murawskiego sprzedał, ale to i tak za dużo, powinni się tylko wzmacniać. O Wiśle nie wspominam, posprzedawali dobrych graczy w trakcie sezonu, a teraz prócz Alvareza to chyba nikogo ciekawego nie ściągnęli i na ławce siedzą takie kwiatki dwa, których nazwisk nie mogę nigdy zapamiętać. Skorża chyba wyciągnął ich z jakichś głębokich rezerw bo w futbol menedżerze ich nawet nie widziałem ;D

 

edit: No ale jak to jest Kasperczak z tymi "czarnymi braćmi" dużo sukcesów święcił, ba nawet wykreował gwiazdy w pewnym sensie, a w Polsce nic nie znaczy?

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Lechia Gdańsk 0 : 1 Wisła Kraków

 

 

Bramę strzelił Małecki, asysta Brożka. Nadal Wiślacy niepokonani :)

 

 

 

 

Nie oglądałem meczu bo wiadomo siatka, ale grunt, że wygrany. 

 

 

 

 

6 Punktów przewagi w tabeli nad... Polonią Bytom i Ruchem Chorzów, co jakby nie było jest mega niespodzianką.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
Gość Oran

W skrócie - wstyd i hańba.

 

Z ARKĄ?! NOŻ (pipi)A!

 

Jeszcze z Cracovią przegrajmy z miliard do zera i będzie totalne dno.

 

 

 

 

Skorża dobiegł końca wg. mnie, a i cała Wisełka raczej popłynęła, ogólnie padaka, zero realnych wzmocnień, nic. Co to ma być?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ładny mecz w warszawie, Polonia - Wisła, do przerwy 0:0, ale chciałem tylko zauważyć tych nowych piłkarzy Wisły I. Ba, Alvarez się rozkręcił (ciekawe czy zostanie na dłużej w Wiśle), wrócił Cleber, coraz lepszy się ten skład robi.

 

 

 

 

Juszczyk w bramce, nie wiem czy Pawełek połamany czy co, ale Juchol to lepsza opcja niż błędogenny Pawełek ;]

 

 

 

 

No ale niestety z Polonią 0:0 to słabo, mimo dobrego meczu wizualnie (polonia i wisła ładnie grają, co ciekawe).

 

 

Odnośnik do komentarza

Przyrowski drugim Borucem :D

 

 

 

 

Szkoda mi go i Bakero, no ale cóż, 3 punkty dla Wisły, jaki faaaart, a Junior Diaz jak Ronaldinho sztuczki napi.er.dalał dziś, tzw. "mecz of de men", nie mylić z "men of de mecz" bo nim to Przyrowski jeżeli chodzi o zawodników... Wisły? xD

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...