Skocz do zawartości

FIFA 18


Rekomendowane odpowiedzi

po ostatnich patchach ta gra nie przypomina już za bardzo dema ;) i dobrze bo to zero asysty w obronie to była porażka na dłuższą metę, szczególnie jak przełączanie zawodników działa różnie :/ lepiej niech będzie jak jest  czyli FIFA 17,5 :p chociaż ja to nazywam Madden 18 bo cała gra w obronie polega na bieganiu defensywnym pomocnikiem i mashowaniu kółka co powoduje taranowanie słabszych osobników :>

 

jakby gra została taka jak w demie to sprzedałbym ją po tygodniu bo bym chyba kur.wicy dostał od bramkarzy nie reagujących na strzały, na szczęście poprawili i teraz gk są aż za dobrzy

Odnośnik do komentarza

Nie wkurza was czasem sędziowanie w tej grze? Te ich przywileje korzyści doprowadzają mnie do szału, ale dzisiaj czara goryczy się przelała. Kilka dziwnych sytuacji, w których np. mam sytuację sam na sam, a on zatrzymuje grę, żeby dać żółtą kartkę. Za to hitem dnia, miesiąca i na razie całej tej gry, jest faul w polu karnym, po którym dostaję piłkę, strzelam na bramkę po czym następuje zatrzymanie gry, żółta kartka dla faulującego i kontynuacja z rozpoczęciem od bramki :blink:

Odnośnik do komentarza

Zaczynam mieć kategorycznie dosyć tego jak AI ru,cha mnie prosto w oczy.
Takie kwiatki w ciągu 1 minuty to norma.

 

1:

 

 

i minutę potem

 

2:

 

Oczywiście karnego brak.

 

Już nawet nie chodzi o stracenie bramki, można to odrobić ale totalnie demoralizuje fakt że AI zdobywa 1/3 swoich bramek właśnie przez takie babole jak ten goal kick, a sędzia gwiżdże w ich stronę w 99% przypadków. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odpaliłem dzisiaj grę po dłuższej przerwie, pobrał się najnowszy patch i całkiem spoko zmiany, podoba mi się zwłaszcza wolniejsze tempo meczu. Ale co z tego, jak gimbusiarnia już złożyła petycję i pewnie wszystko wróci do "normy" w kolejnej aktualizacji.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnosnie trybu wirtualne kluby. Wlasciwie tylko to zostalo mi do platyny ale przy pierwszym podejsciu zderzylem sie ze sciana. Trofik polega na wygraniu jednego meczu sezonowego. Nie mam zielonego pojecia jak to zrobic - proba dolaczenia do istniejacej druzyny w 99% wywala blad ze druzyna jest juz pelna. Udalo mi sie znalezc druzyne tylko raz, niestety wszyscy czlonkowie byli offline. Pytanko jest nastepujace - ile osob online jest potrzebnych do rozegrania meczu? Czy jesli zaloze klub i dodam do niego mojego znajomego to styknie? Czy musze szukac kolejnych 5 czy tam 10 osob?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...