Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, cithall napisał:

Wygląda tragicznie, wszystko rozmazane. xD Jeśli to nie wina samego streama...

 

 

TO nie jest gra, w której grafika stoi na pierwszym miejscu, to na bank. Trzeba pamiętać, że to game preview, a gierka waży coś koło 5 giga. Na bank z dnia na dzień tytuł będzie się zmieniał. 

 

Zresztą, nawet na pc ludzie grają, mając miejscami takie tekstury. 

 

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, cithall napisał:

Nie chodzi mi o to żeby zaraz wyglądało jak Uncharted, ale to co prezentuje to serio wczesne PS2. Gra wygląda tragicznie i do tego łazi w 30fps xD

chyba nie jest aż tak źle ;) 

 

kilka screenów z Xboxa

DQyN4dOUEAEBZYR.jpg

 

DQyOddbVoAAJNRy.jpg

 

DQyN4dLVwAAUga_.jpg

 

poza tym wciąż pracują nad optymalizacją (m.in przy wsparciu developerów z Coalitions)

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, cithall napisał:

Nie chodzi mi o to żeby zaraz wyglądało jak Uncharted, ale to co prezentuje to serio wczesne PS2. Gra wygląda tragicznie i do tego łazi w 30fps xD

 

W sumie to tak jest, no i... co z tego? Do fajerwerków graficznych jest, nie wiem, Gears of War 4. Tylko tam masz dużo mniejsze mapy i bitwy w dużo mniejszej skali. Nie da się mieć wszystkiego. 30fps jest dość kiepskie w tym przypadku, ale nie jest to nic niezwykłego (chociażby właśnie GeoW4 czy Destiny 2). Ta gra stara się robić coś innego, podejść do tematu w nowatorski sposób i moim zdaniem tego dokonuje. Wolę takie próby niż milionowy klon Gearsów/Call of Duty 4 MW, czyli formuły z 2006/2007 roku.

Odnośnik do komentarza
 
W sumie to tak jest, no i... co z tego? Do fajerwerków graficznych jest, nie wiem, Gears of War 4. Tylko tam masz dużo mniejsze mapy i bitwy w dużo mniejszej skali. Nie da się mieć wszystkiego. 30fps jest dość kiepskie w tym przypadku, ale nie jest to nic niezwykłego (chociażby właśnie GeoW4 czy Destiny 2). Ta gra stara się robić coś innego, podejść do tematu w nowatorski sposób i moim zdaniem tego dokonuje. Wolę takie próby niż milionowy klon Gearsów/Call of Duty 4 MW, czyli formuły z 2006/2007 roku.
Ale ja tylko napisałem, że gra fatalnie wygląda co jest prawdą. Nie chodzi mi o to że gra jest (pipi)owa. Gra może być fajna, ale nie zmieni to faktu że ma słabą oprawe i można oczekiwać w tym aspekcie czegoś więcej w 2017. Koniec tematu z mojej strony. :)
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, kubson napisał:

Panie kruku girsy to 60 klateczek, a z reszta wypowiedzi sie całkowicie zgadzam fajnie dostać cos świeżego, oby tylko ta gra była rozwijana tak samo jak na pecetach

 

A to przepraszam serdecznie, wydawało mi się, że kampania w 4K jest w 30fps i od razu założyłem, że multi też (jak Uncharted zresztą).

Odnośnik do komentarza

Uch, rano, kawy nie wypiłem jeszcze i piszę bez sensu. Jasne, jest 60fps w multi w U. Tam powinno być jeszcze jedno zdanie na końcu - "A w Gearsach przecież jest 30fps w singlu i 60fps w multi (jak w Uncharted zresztą)".

Dzięki za czujność ;).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...