Skocz do zawartości

Anthem


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie wygląda dobrze ale to tylko teaser, design podoba sie sie dużo bardziej niż w Destiny (której to ta gra ma być częsciowym odpowiednikiem jesli chodzi o modele rozgrywki przynajmniej takie chodzą plotki)

 

Biorąc pod uwagę obrazek który jest na tej stronie

https://www.ea.com/pl-pl/games/anthem

Podejrzewam że będziemy grać w drużynie 4 herosów czyli pancerzy wspomaganych (każdy to prawdopodobnie inna klasa postaci) , założenia zapewne będą podobne jak w destiny (ale na razie to tylko gdybanie , czekamy na pokaz po 23.00)

Odnośnik do komentarza

No i jak tam wrażenia? Dla mnie mocno tak sobie - kiepska sprawa gdy Bioware pokazuje nową grę, a jedyne czym się można jarać to graficzka. No dobra, jetpack też fajny. Ale kiedyś ich gry wcale nie musiałby być najładniejsze, aby się świetnie przy nich bawić...

 

Podsumowanko:

 

- żadnej daty premiery na końcu zwiastuna, więc równie dobrze może to wyjść w 2019

- reżyserowany gameplay

- graficzka robi, będzie downgrade na 100%

- super mix Destiny, Crysisa i różnych innych zapożyczeń

- praktyczny brak innowacji i... nie wiem...czegoś naprawdę świeżego

 

No nie wiem, jako gracz single player kompletnie nic nie widzę w tej grze poza grafiką. :reggie:

Odnośnik do komentarza

Mi sie podoba. Jeszcze przed e3 bylo info o rocznym opoznieniu na 2018. Grafika szla chyba z czterech tytanow wiec bankowo na zadnej konsoli nie bedzie to tak wygladalo. Sama gra takie Destiny TPP. Licze na ciekawy swiat, dobry loot i zabawe w coopie.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dat downgorad :banderas:

 

Pograłbym w taką gierkę, w takim świecie, ale nie jako pół mmo. Po Destiny, które było świetne mam dosyć powtarzania jednej czynności co tydzień w nadziei, że wypadnie jakaś złota broń. Wolałbym singiel dłuższy niż w U4 z dobrym multi ze zmiennymi warunkami pogodowymi na mapach, a nie comiesięcznymi premierami płatnych dodatków, bez których możesz popatrzeć jak inni grają.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...

Po pierwszym zachwycie spowodowanym prezentacją gry na zeszłorocznym E3 zupełnie przestałem jej oczekiwać, ponieważ azaliż jednakże zdałem sobie sprawę, że EA jako jeden z imperialnych obok Activision wydawców po prostu zapragnęło swojego Destiny i Anthem właśnie czymś takim będzie. Różnica będzie li tylko w tym, że Anthem jest grą TPP zamiast FPP, natomiast cała reszta tj gonitwa za świecidełkami, skóreczkami, gazylionem pukawek, coopowymi misyjkami polegającymi na waleniu bossa w świecący kaczy kuper przez 12 minut i 44 sekundy będzie z grubsza identiko.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czezare napisał:

Po pierwszym zachwycie spowodowanym prezentacją gry na zeszłorocznym E3 zupełnie przestałem jej oczekiwać, ponieważ azaliż jednakże zdałem sobie sprawę, że EA jako jeden z imperialnych obok Activision wydawców po prostu zapragnęło swojego Destiny i Anthem właśnie czymś takim będzie. Różnica będzie li tylko w tym, że Anthem jest grą TPP zamiast FPP, natomiast cała reszta tj gonitwa za świecidełkami, skóreczkami, gazylionem pukawek, coopowymi misyjkami polegającymi na waleniu bossa w świecący kaczy kuper przez 12 minut i 44 sekundy będzie z grubsza identiko.

I masz słuszność. Grałbym jak poyebany gdyby nastawienie producentów byłoby skierowane na singla z podobnym światem jak w nowym GoW lub TEW2, ale kopia Destiny w tpp mnie nie rusza. Do tego fajne multi z dużymi mapami i mamy zabawę w Iron Man-a.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czezare napisał:

EA jako jeden z imperialnych obok Activision wydawców po prostu zapragnęło swojego Destiny i Anthem właśnie czymś takim będzie. Różnica będzie li tylko w tym, że Anthem jest grą TPP zamiast FPP, natomiast cała reszta tj gonitwa za świecidełkami, skóreczkami, gazylionem pukawek, coopowymi misyjkami polegającymi na waleniu bossa w świecący kaczy kuper przez 12 minut i 44 sekundy będzie z grubsza identiko.


I w to mi graj - uwielbiam pierwsze Destiny i The Division, więc jeśli EA tego nie spier.doli to będzie moja trzecia gra z ich logo na tej generacji, którą kupię na premierę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.