Skocz do zawartości

Anthem


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czuje tej gry a łykałem nawet największe (pipi) od bioware (me andromeda czy dragon age inkwizycja). Chciałbym aby to się wysrało i bioware zamkną a tych zdolniejszych ludzi weźmie np obsidian lub larian. Jak gra się uda to z dragon age też zrobią multiplayer i grę usługę. Oraz pierdyliard rzeczy utrudniających grę aby zapłacić za np szybszy lvl.

 

Pamiętacie jeszcze mass effect 1 czy 2, kotor, jade empire lub dragon age 1 :( EA ty (pipi)any smieciu. Ja im nadal bulfroga nie wybaczyłem a w między czasie ubili kilka innych studiów.

Odnośnik do komentarza

Ta gra po pierwszych materiałach wydaje się po prostu tak zwyczajna i nudna pod każdym względem, że ciężko tutaj szukać jakichkolwiek innowacji. Postacie czy te całe pancerze sztampowe do bólu, mapa z tego co widzieliśmy to na razie dżungla, a boss to duży robak... Nie sądzę, żeby dalej było wiele lepiej. Gra podobno nie ma nawet elementów pvp? Jeśli to prawda to śmierdzi mi to grą na raz, czyli robisz content i do widzenia, a chorzy na głowę bawią się w grind. Takich gier przecież było już setki (pomijam kwestie gry jako usługa). Brakuje mi tu póki co jakiegokolwiek punktu zaczepienia, tego czegoś... Choć staram się gierce dawać szansę przy każdym kolejnym materiale to wciąż zero ekscytacji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To jest BioWare. To jest EA. 

 

Szczerze wątpię to, żeby premiera odbyła się bez tąpnięcia i problemów technicznych.

 

Grę śledzę, ale kupowanie tego na premierę jest wysoce ryzykowne. Trzeba poczekać na opinię i to jak gra się rozwija, ile ma contentu itd. Poza tym w marcu wychodzi The Division 2, które po świetnej jedynce ma znacznie większe szanse na sukces od dnia premiery. A tam też mam mocne obawy.

Odnośnik do komentarza

Lepszy loot ma inskrypcje, ktore sa losowe. Zeby zdobyc lepsze inskrypcje trzeba wycraftowac/wydroopic item jeszcze raz. Nie ma rerolla samych inskrypcji.

Nie wiem jak staty konkretnych przedmiotow, ale jezeli te tez sa dynamiczne to farmienie wymazonej legendarnej spluwy to bedzie droga przez meke.

 

Na gameplayach swiat fajnie wyglada, ale zamiast sci-fi RPGa widze tu po prostu Destiny. Nie jestem fanem tego typu gier.

Martwia mnie tez tylko 3 aktywne skille na postaci - troche malo.

 

Cieszy za to podkreslane przez devow rozdzielenie wygladu od sily postaci - mikrotransakcje maja byc tylko do wygladu.

 

Ogolnie srednio. Mam nadzieje, ze do premiery uslyszymy cos o fabule.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tu jest za 158 zł z darmowa wysyłką. Z ShopTo korzystałem kilka lat temu i zawsze było ok. Płatność jest dopiero jak będą wysyłać, a nie z góry.

https://www.shopto.net/Gsi/Search?newsearch=anthem

 

Ktoś bierze na premierę i chciałby pograć razem na PS4? Bez ekipy chyba nie ma co podchodzić.

Odnośnik do komentarza

BioWare kiedyś to oznaczało jakość a teraz. Obejrzałem dzisiaj gameplay z gry i to nie ma nic wspólnego z grami bioware. Oglądałem youtuberke znaną z miłości do BioWare i sama w filmiku próbowała bronić tej abominacji przekonując siebie że to gra BioWare. Bioware już nie ma zostało EA. Mogą tą grę kupować fani kupsztali (MOJA OPINIA) w stylu destiny czy diwizji ale ci co cenią historię single player niech nawet nie oglądają się na grę. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...