Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko odnośnie osiągnięcia "przetrwają najszybsi" - ukończenie wyzwania pokazowego na Spa 100. 

Chodzi o wyzwanie pokazowe które jest w drugiej kolumnie. Jedzie się Corvettą (chyba  :/ ) Czy o jakiś inny wyścig chodzi ?

Zrobiłem go już dawno, jak również wszystkie wyścigi w tej drugiej kolumnie oraz wszystkie wyścigi pokazowe (osiągnięcia za tamte wpadły) a za wyścig na Spa nie ma  :down: . Jakiś błąd gry ?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie musi być 69 lapsów ;) Standardowo jak się jedzie tą pokazówkę to robi się ja na 29 okrążeń właśnie :D
 

Inna sprawa, że robienie Forzathona w nowej FM to jakieś nieporozumienie - albo nie zalicza wykonania zadania albo zalicza go z opóźnieniem - zrobiłem chyba z 7 autocrossów zanim zaliczyło, a hitem był wyścig na Nurbie - zrobiłem go dwa razy i nic, poszedłem po coś do picia, wracam i nagle słyszę, że achievek wpadł, a osiągnięcie w grze dalej zablokowane :facepalmz: 
Z tego co czytałem na community, to mają to zdiagnozowane i starają się coś z tym zrobić, ale ogólnie to słabo to wygląda na razie :D

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, ze jeszcze coś się pobierze, bo sam preload to było ok 100 GB właśnie :)

 

PS. Mamy obecnie event, w którym myślę, że warto chociaż wziąć udział, a dla chętnych (marcin33 - patrzę tu na Ciebie :D) dodatkowa nagroda za pobicie rywala ;)

 

 

Our November Bounty Hunter event will run until November 26, which gives everyone more than two weeks to train up to try and beat Dan’s final fastest time, which will be set during the week of November 19. We’ll be sure to keep the community updated on Dan’s current time to beat, as well as his final posted time well ahead of the event’s closing. If you want to find out how you compare as the Bounty Hunter event rolls along, be sure and follow Dan (GT: Nebuchadnezzar) on Xbox Live. We’ll be driving Dan’s own car – the 2016 Ford Shelby GT350R – on one of his favorite Forza tracks, Laguna Seca.

 

Now for the good part: rewards! For everyone who takes part in this month’s Bounty Hunter (that is, setting a time on leaderboard) will receive the 2010 Audi TT RS Coupe. Those who beat Dan’s time will also be rewarded with an exclusive car, and the Forza Community gets to vote on which car that will be. On Tuesday, Nov. 14 at around 10 a.m. Pacific, we’ll post a poll on our official Forza Motorsport Twitter account, giving everyone the chance to vote on the exclusive car that will end up being the November Bounty Hunter Reward car. The poll will be live for three days and we’ll announce the winning car in next week’s edition of the Week in Review.

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Jak miałeś ściąganie w tle i zostawiłeś na noc to pewnie zassało. Wejdź w opcje gry i zobacz ile waży całość a nie tylko kafelek na liscie.

 

Event spoko, zdążę wrócić by spróbować swoich sił. Nie mam już takiego parcia i zacięcia jak w FM4 ale spróbuję. Może się uda, chociaż Audi do garażu dodam.

Lagune uwielbiam ale masterować tam czas i takim autem to będzie wyzwanie.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj pośmigałem żeby zaliczyć akurat forzathonowego eventa z pokonaniem rywala :P

Dzisiaj może przy odrobinie zacięcia pośmigam chwilę i zobaczę jaki w ogóle jest czas do pobicia, a potem po raz kolejny przysiądę do calakowania kariery.

Jakoś nie mogę się do tego zmotywować w ogóle - niby gra się fajnie, ale muszę robić przerwy bo inaczej gra zaczyna trochę męczyć jak się śmiga 3-4h bez przerwy :(

Odnośnik do komentarza

Też miałem ochotę na granie, ale jakoś tak przysiadłem do Forzathona, pokręciłem kilka kółek i jakoś mi przeszło - chyba ostatnio za dużo grałem :(
Ogólnie do gry nie mam zarzutu, ale nie jest to chyba jednak pozycja, która potrafi przykuć na kilka dni z rzędu. Jedno posiedzenie na kilka godzin i syndrom "jeszcze jednego wyścigu" jak najbardziej tu występuje, ale po jednym takim dniu ja np. muszę zrobić przerwę, bo nie pociągnąłbym tak np. tydzień :P

Odnośnik do komentarza

 

 

PS. Mamy obecnie event, w którym myślę, że warto chociaż wziąć udział, a dla chętnych (marcin33 - patrzę tu na Ciebie :D) dodatkowa nagroda za pobicie rywala ;)

 

 

Our November Bounty Hunter event will run until November 26, which gives everyone more than two weeks to train up to try and beat Dan’s final fastest time, which will be set during the week of November 19. We’ll be sure to keep the community updated on Dan’s current time to beat, as well as his final posted time well ahead of the event’s closing. If you want to find out how you compare as the Bounty Hunter event rolls along, be sure and follow Dan (GT: Nebuchadnezzar) on Xbox Live. We’ll be driving Dan’s own car – the 2016 Ford Shelby GT350R – on one of his favorite Forza tracks, Laguna Seca.

 

Now for the good part: rewards! For everyone who takes part in this month’s Bounty Hunter (that is, setting a time on leaderboard) will receive the 2010 Audi TT RS Coupe. Those who beat Dan’s time will also be rewarded with an exclusive car, and the Forza Community gets to vote on which car that will be. On Tuesday, Nov. 14 at around 10 a.m. Pacific, we’ll post a poll on our official Forza Motorsport Twitter account, giving everyone the chance to vote on the exclusive car that will end up being the November Bounty Hunter Reward car. The poll will be live for three days and we’ll announce the winning car in next week’s edition of the Week in Review.

 

No w ostatnim wyzwaniu został ustalony taki czas, że w końcu nie dałem rady go pobić. 1 sekundy mi zabrakło :D Może tym razem będzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza

No u mnie zaraz 15h pęknie i kurde sam nie wiem. Jeździ się wyśmienicie, gra wygląda i działa też bardzo dobrze (chociaż oświetlenie w GTS jest lepsze, to nie ma się co w ogóle bić. Pytanie co kto woli, bo w FM7 jest z kolei bardziej realistycznie). Ale to jak menu, progresja są zaprojektowane i ogólna atmosfera tej gry (te gitarowe riffy zapętlone w kołko ja pier,dolę) nie pasuje mi no. Kasy ciągle mało (nie chcę myśleć co by było bez VIP-a), połowy wyścigów w karierze nie mogę nawet zacząć bo nie mam czym, jakieś k,urwa lootboksy, trzy utwory na krzyż w menu, zniknął ten podniosły i elegancki ton, nie ma kupowania i ulepszania bryczek, pięcia się jakoś w tej karierze no nie wiem. Gran Turismo 4 dobrze to robiło, czemu od tego czasu wszystko musiało pójść w taką dziwną stronę. Meh.

 

edit: aha i AI jest tak głupie, że szkoda mi słów. Ile razy już mnie głupie ch,uje wy(pipi)ały poza trasę bawiąc się w burnouta to nie zliczę. Aż mi wygodniej zmniejszyć poziom trudności by w połowie wyścigu być już pierwszym i ścigać się z własnym czasem niż z tym przygłupami.

 

I CZEMU CIĄGLE U MNIE RAYOS JEST PIERWSZY AAAAAA

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Mam podobne odczucia, zreszta już pisałem o tym w CW, sama gra w sobie jest fajna, jeździ się przyjemnie, syndrom Forzy dalej występuje i szybki 4WD będzie lepsze od tylno napędowego supersamochodu, mam wrażenie ze AI nie zmieniło się od Forzy 2, niektóre trasy są piękne, nawet oświetlenie na nich wyglada dobrze, a inne to potworki z podbita rozdzielczością, podobnie jak z samochodami, są wzloty i upadki.

Sam system prowadzenia kariery jest dla mnie okropny, ciągły brak kredytów na lepsze fury, człowiek jest zmuszony co lepszy wóz kupić na aukcjach, trzeba jeździć w zasadzie tym co gra daje.

Strasznie mnie wkurza ze 99% samochodów ma liczniki w milach, nie dam co prawda głowy sobie obciąć ale wydaje mi się ze w poprzednich odsłonach gra byla bardziej „europejska”

Myśle ze to najgorsza cześć Forzy w jaka miałem okazje grać, jeździ się fajnie, gra wyglada ładnie, występuje nawet syndrom kolejnego wyścigu, ale cala reszta jak na mój gust spier.dolona koncertowo, skończę karierę i będę chciał zapomnieć o tej grze, i czekać na patcha do FH3.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Problem jest taki, że Gran Turismo jest jeszcze bardziej spier,dolone pod względem rzeczy, które mnie interesują (kariera). Forzę to zawsze można szóstkę pograć od biedy, ostatnie Gran Turismo jakie lubię z kolei było na PS3 xD.

 

Ku,rwa, jak to jest, że kiedyś wyścigówki mogły być tak dobre a teraz zarówno T10 jak i PD tak mnie irytują :/.

Odnośnik do komentarza

Ja pewnie dalej będę cisnąć w FM7. Łudzę się, że będzie może trochę jak z FH3, gdzie na początku troszkę nudno było i dopiero jak doczłapałem się do szybszych fur i stan konta zacząłem liczyć w milionach to grałem sobie jak chciałem i było bosko. Może później wyścigi są lepiej płatne ew. pogrinduję trochę jakichś endurace'ów z modami żeby wpadły większe sumki i też dobrze.

Odnośnik do komentarza

Wyzwaniem powinien być gameplay a nie uniemożliwianie jeżdżenia czym się chce w grze poświęconej motoryzacji, ale to moje zdanie.

Skąd mam wziąć pieniądze na Ferrarki, Koenigseggi, Lamborghini czy zakupy u specjalnego sprzedawcy, o specjalnych aukcjach nie wspominając - jest to niewykonalne grając w sposób normalny bez grindowania.

Odnośnik do komentarza

A ja tam się dobrze bawię ;) Wprawdzie gram z doskoku, ale tak 2-3h raz na jakiś czas jest fun. Granie w FH3 przez np. cały dzień też było męczące, więc tak jakby zarzut trochę nietrafiony ;) A że jest tu inna specyfika, to cóż można powiedzieć - jedynie ta homologacja mocno psuje zabawę, ale poza tym jest fajnie :D

Odnośnik do komentarza

Ostatnio jak widziałem materiał tvgry o mikropłatnościach w need for speedzie, to czułem jakby o FM7 gadali.

Pograłem kilka godzin i opchnąłem, nie jest mocno źle, ale kilka rzeczy mnie odrzuciło. Ten grinding odpycha i to mocno. Chcę wziąć udział w wyścigu, to nie mogę, bo muszę najpierw wbić któryś poziom kolekcjonera, a potem jeszcze zebrać pieniążki. Chcę pograć w multi, to muszę walczyć z odpicowanymi na maksa furami, siedząc w jakimś szrocie (modyfikacje do aut w paczkach, lmao p2w?). To już nie można włączyć multiplayera i no nie wiem, mieć równe szanse ze wszystkimi?

Pograłem też z bratem na splicie i tu muszę przyznać, bawiliśmy się wyśmienicie, ale... zauważyłem bardzo niefajną rzecz. Pokonuję zakręt idealnie (w odpowiednim momencie hamuję, wjeżdżam na odpowiedniej prędkości i trzymając gałę w bok na maksa wyjeżdżam z gazem do dechy centymetry od bandy ((pipi)a jak jakiś kubica (pipi)aniutki), a gdzieś tam za mną braciszek odbija się ze cztery razy od bandy i nadrabia do mnie dystans... Dla mnie to dyskwalifikacja dla samochodówki, w takim Driveclubie każdy zakręt miał znaczenie. Robiłeś wyzwanie forumkowe to uważałeś żeby na zakręcie nie zaliczyć nawet drobnego uślizgu, żeby trzymać się toru, o nic nie zahaczyć, w odpowiednim miejscu zwolnić i przyspieszyć, umiejętnie ściąć zakręt, bo każdy drobny błąd ucina ci cenny czas, a tu jedziesz perfekto, a ktoś inny prześlizgnie się po bandzie i cię wyprzedzi.

A i jeszcze chamstwo w multi mnie wkurzało, no w Driveclubie to tego jakoś aż tak nie było widać, momentami mi się wydawało jakbym z jakimiś gentlemanami jeździł, a w FM7 każdy wiraż w kontakcie to walka o przetrwanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...