Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

A najlepiej to jeździć długi tylko na SPA, tam to jest pieniedzy!

 

Wy dalej nie ogarniacie o co mi i ravenowi chodzi.

Grałem w Forze 2,3,4,5 i teraz gram w 7, mam prawo wymagać od tej gry, bo w żadnej wcześniejszej części skrzynek nie było, nie było tez kart modyfikacji, ktorych na swój sposób tez nie lubię.

Odnośnik do komentarza

No pisałeś że chodzi o grind, a dla mnie 15 minutowy wyścig to żaden grind, szczególnie że jest w ramach kariery. Poza tym nawet jak robisz krótkie wyścigi, to zarabiasz więcej niż w FM6 i 5. Do tego już nie masz aut które kosztują kilka mln KR. Co do skrzynek to już pisałem, sam ich nie lubię, ale te w FM7 nie wpływają aż tak negatywnie na grę. Raz na jakiś czas można kupić ten pakiet z modami za 50k, bo znacząco pomnożą twoje wynagrodzenie za wyścigi. Reszta skrzyń jest bezwartościowa, wszystko można dostać bez problemu grając w normalny sposób.

Odnośnik do komentarza

Do jeżdżenia nic nie mam i od początku piszę, że jest fantastyczne. Ba, dalej będę grac, bo sam rdzeń rozgrywki jest fenomenalny.

 

Muszę spróbować tych dłuższych wyścigów, jeśli faktycznie da się wyciskać 200k na jeden to powinno w miarę rozwiązać moje problemy.

a czy Forza Hub nie rzuca co tydzień nową paczką kredytów do FM7?

Rzuca, 175k na tydzień to nie jest wiele.

Odnośnik do komentarza

Trzeba mieć wysoki tier, żeby dawało przyzwoite nagrody.

Muszę spróbować tych dłuższych wyścigów, jeśli faktycznie da się wyciskać 200k na jeden to powinno w miarę rozwiązać moje problemy.

 

Za sam wyścig bez modów możesz dostać 80-100k, z dobrymi modami nawet ponad 150k. Do tego co prawie każdy wyścig masz level up, więc jak wybierzesz gotówkę to wpada kolejne 70k.

Edytowane przez marcin33
Odnośnik do komentarza

Sorry, ale jak narzekacie, że w KARIERZE trzeba zbierać kasę na zakupy drogich aut, czyli robić progres, na czym właśnie kariera w takich grach polega, to ja już nie wiem co wy chcecie od tej gry :P Mi to wygląda tak, że gracie te kilkanaście godzin i nie macie pojęcia o podstawach funkcjonowania kariery, o których ludzie piszą od samej premiery (modyfikacje itp.), więc...

 

Myślę, że kolega Matriks wszystko ładnie wyliczył.

No dokładnie, trochę wieje tutaj casualami że gram 10h i chce mieć pełny garaż, w FHach i FM3/4 był duży lament że samochody za łatwo się zbiera xDDD 

Widocznie czasy się zmieniły...jak ktoś narzeka na hajs to zainstalujcie apke ForzaHub która co tydzień daje bonusowy $$$.

Odnośnik do komentarza

Hm, może to ja źle grałem cały czas. Faktycznie, wyścig na Circut De Spa, 5 okrążeń, trudność nawet nie wysoka + kilka modów z najtańszego loot boksa + samóchód FE i wychodzi ze 300k w 15 minut. Nie ma problemu większego ze zrobieniem miliona w godzinę. Jest to trochę grind, ale jak zacznę dokładać mody do wyścigów z kariery to też lepszy pieniążek wpadnie. Ot, na początku odrzuciłem bardzo koncept loot boksów i modów przez nieużywanie ich, ale chyba nie tędy droga.

Odnośnik do komentarza

właśnie o to chodzi :lapka: o ile modyfikatory to dodatek o tyle styl gry dużo daje. jak się idzie najprostszą drogą to hajs faktycznie jest niezadowalający. jeśli natomiast da się nieco trudniejszych przeciwników i wyścig chociażby tylko 2x dłuższy to już się robi $. wczoraj jeździłem jedne mistrzostwa na maksymalnej długości. jeden wyścig to 40-50 minut i wpadało niemal 370k od sztuki + 3-4 levele, i to bez modów. jak dorwę się do Renault F1 to też zrobię sobie maraton + 3 legendarne karty na piniondz +100% :fsg:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mała aktualizacja eventu w trybie rywali:

Cytat

The November Bounty Hunter is going strong in Forza Motorsport 7. As we announced last week, this week’s target is Turn 10’s own Dan Greenawalt (GT: Nebuchadnezzar). Dan’s driving in his own car (the terrifyingly powerful 2016 Ford Shelby GT350R) on one of his favorite tracks, Laguna Seca. As of this writing, Dan’s time is a 1:39.186. This Bounty Hunter closes on November 26 at midnight Pacific, which means there’s plenty of time for you to set your best time. Keep in mind that everyone who sets a lap (fast or slow, clean or dirty!) will be receiving the 2010 Audi TT RS Coupe after the event is closed.

 

Earlier in the week we dropped our first Bounty Hunter Reward Car poll, allowing players to vote for the exclusive reward car for this event. After thousands of votes, the results are in: Players who beat Dan’s final posted time will win the 2016 W Motors Lykan HyperSport. It was a close race in the end, with the Ferrari Scaglietti and the Lykan running neck and neck the entire time. So close, in fact, that we’ve decided to also offer the Scaglietti to folks as a secondary reward. All players who score a clean lap under 1:40.000 will also be sent the Scaglietti once the event has closed. That’s a chance to win THREE amazing exclusive cars in one event!

 

One final note about the Bounty Hunter: Dan’s final lap time will be set no later than 5 p.m. Pacific on Friday, November 24.

W skrócie:

-za pobicie wyznaczonego czasu dostaniemy Lykana HyperSport (czas zostanie podany do 24 listopada),

-za ustanowienie 1:40 i poniżej dostaniemy Ferrari Scaglietti,

-za ustanowienie obojętnie jakiego czasu otrzymamy Audi TT

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...