Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, coś wczoraj źle zrobiłem. Nie jechałem co prawda autem FE, ale jechałem na Circut de Spa 5 okrążeń (jakieś 15 minut), wszystkie sloty zapełnione modami co łącznie ze 140% dawały, mam VIP, poziom trudności +20% i wjechało tylko jakieś 100k :/. Nie pamiętam już jak te 300k wykręciłem. Jakieś porady, jakie Wy macie ulubione setupy do szybkiego grindu kredytów?

Odnośnik do komentarza

Taki czysty grind to zrobiłem 2 razy w trybie dowolnego wyścigu. Tor Suzuka i Nissan GTR FE (+100%) + boty na pro (80%) + 3 mody (łącznie 190%). W ciągu 20 okrążeń (50min) wpadło chyba jakieś 700k i jeszcze kilkadziesiąt tysięcy za lvl up. W kampanii to jeżdżę jak napisałeś, ale z botami na pro. Jak spełnię wymagania modów, to wpada średnio 150k za wyścig.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

co do forzathona to generalnie tak. załóżcie własny wyścig, ustawienia typu na drift, do tego ekran driftowy w opcjach, czas trwania dowolny tak samo jak i tor, parę minut wystarczy. 15k trzeba wbić na jednym okrążeniu, łącznie, ale na jednym. najlepiej dać sobie zapas czasu by nabić i skończyć jedno kółko i zacząć drugie. później tylko odczekać do końca i włala.

prędkość to wiadomo, dowolny indycar albo coś to zrobi te 300 bez problemu, nascarowa konfiguracja toru i wio. nie ma co się rozpisywać.

 

generalnie eventy zalicza z opóźnieniem więc jak się zrobiło jedno, i ma się pewność że spełniło się wymóg, to można zacząć drugie albo dla sportu rozegrać randomowy wyścigi. po powrocie powinno już być zaliczone. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o zaliczanie forzathonowych wyzwań to ja często musiałem wyłączać całą grę i włączać znowu, by nabiło postęp. Więc jak wydaje Wam się, że coś zrobiliście, ale nie zaliczyło, to polecam restart gry dla pewności.

Odnośnik do komentarza

9 godzin temu, marcin33 napisał:Ostateczny czas do pobicia w wyzwaniu Bounty Hunter to 1:37.343, mi się udało zrobić coś koło 1:36.900 :D Polecam wyłączyć dosłownie wszystko, szczególnie ABS przez który się sporo traci.https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst112234_November-Bounty-Hunter---Dan-Greenawalt.aspx?= To jest tylko dla vipow? Bo ja tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza

Teraz gdy skrzynki z modyfikacjami są duzo tańsze to kredytów na koncie jest duzo więcej.

Kariere skończyłem, bardzo dobrze mi się grało w ta cześć Forzy, do bólu przywiązanie do detali we wnętrzu samochodów zauroczyło mnie, tak jak odwzorowanie faktury deski rozdzielczej czy samej czytelności zegarów z takimi smaczkami jak wyświetlanie aktualnego czasu, no pieknie to w 4K wyglada.

Do gry będę jeszcze wracał żeby kończyć sobie poszczególne poziomy, ale już zacieram raczki do FH3 które zacznę ogrywać w momencie pojawiania się patcha pod koxa.

Odnośnik do komentarza

Właśnie, tak apropos czystych okrążeń - ktoś wyczaił jakie dokładnie są tego zasady? Przez moment odnosiłem wrażenie, że okrążenie nie jest czyste, jeśli zaczyna się z jakiegoś, w którym na "nieczystość" jakoś sobie zarobiliśmy np. ścięciem zakrętu czy wylotką z trasy. Miałoby to sens czasami biorąc pod uwagę, że można na niektórych trasach mieć lepszą prędkość na starcie jeśli się oszuka na ostatnim zakręcie. Tak przynajmniej mi się wydawało, bo mógłbym sobie przysiąc, że robiłem czyste okrążenia a wciąż były wykrzykniki.

Odnośnik do komentarza

W przyszłym tygodniu pojawi się nowe DLC oraz ligi.

 

  • Leagues consist of multiple Seasons, which run for 4 weeks at a time.
  • Each Season consists of 4 Series, which run for 1 week each.
  • Each Series is made up of 1 or more Events.
  • Events are your typical Multiplayer Lobbies, based around a specific Division, Class or other restrictions.
  • Players are split into 5 Skill Bands.
  • Each Band is split into 5 Ranks (A top-ranked player would be “Pinnacle 1”, with players just below that being “Pinnacle 2” etc.)
  • Players gain points for their performance in League races, which allow them to be promoted or demoted over time.
  • Points are awarded after every race based on your starting position, number of players who started, finishing position and relative skill of your opponents.
  • Players that drop out of a race early are given the same number of points as a last-place finisher (in other words they will lose points).
  • Players can earn CR bonuses every day, for taking part in their first race, getting their first podium of the day or moving up to a higher Rank.
  • CR rewards are greater in the higher Bands.
  • Exclusive cars, Badges and Driver Gears will be awarded for parti(pipi)tion or performance in Leagues.

f67740aa-834f-473d-966f-7a6ac740a111.jpg

https://www.forzamotorsport.net/en-us/news/wir_12_1_17

Edytowane przez marcin33
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...