Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

taki że te auta pojawiają się cyklicznie i jest ich ograniczona ilość? za każdym razem nie mogą być przecież nowe bo wtedy była by ich nieskończoność. jeśli w którymś tygodniu przeoczyłeś albo nie miałeś funduszy to za jakiś czas masz kolejną szansę nabyć. 

 

przy okazji jest nowy bounty hunter. Fiesta ST na pełnym Mugello, rywal to johniwanna. jedna z osobowości społeczności Forzy więc czas będzie dość wyśrubowany.

Odnośnik do komentarza
taki że te auta pojawiają się cyklicznie i jest ich ograniczona ilość? za każdym razem nie mogą być przecież nowe bo wtedy była by ich nieskończoność. jeśli w którymś tygodniu przeoczyłeś albo nie miałeś funduszy to za jakiś czas masz kolejną szansę nabyć. 
 
przy okazji jest nowy bounty hunter. Fiesta ST na pełnym Mugello, rywal to johniwanna. jedna z osobowości społeczności Forzy więc czas będzie dość wyśrubowany.
Jak wziac w nim udzial? (Bounty Hunter)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

obecnie jest z nimi problem. nie wiem czy wypuścili za wcześnie czy inny problem techniczny ale wczoraj próbowałem i nie zalicza. co najlepsze na swoim koncie mam tylko world tour cz. 2, na innym koncie jak sprawdzałem mam wszystkie trzy dostępne. cholera wie o co chodzi :dunno: może będą naprawiać albo chociaż jakiś komunikat będzie.

Odnośnik do komentarza

pewnie foto. na innym koncie, gdzie mam wszystkie 3 co jest dziwne, pomalowałem auto i nawet gotowe malowanie pobrałem a mimo to nie zaliczyło. w ogóle dziwna sytuacja że w zależności od regionu są różne wyzwania. może to ogarną w końcu. mogliby zadzwonić do kogoś z PG, nauczyliby ich jak robić takie forzathony. 

Odnośnik do komentarza
pewnie foto. na innym koncie, gdzie mam wszystkie 3 co jest dziwne, pomalowałem auto i nawet gotowe malowanie pobrałem a mimo to nie zaliczyło. w ogóle dziwna sytuacja że w zależności od regionu są różne wyzwania. może to ogarną w końcu. mogliby zadzwonić do kogoś z PG, nauczyliby ich jak robić takie forzathony. 
Fh3 zupelnie inaczej dziala, tak bezproblemowo. Probowalem ligi w fm7 aby cos podzialac ale serwer nie odpowiada.. szkoda bo Xone kupilem specjalnie do forzy..

Nie podlaczalem jeszcze g920, warto czy lipa?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...