Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań odnośnie lig.

Po pierwsze, to mam wrażenie, że granie niektórych form wyścigów w tej grze nie ma w ogóle sensu - granie symulacji mija się z celem, bo przeciwnicy dokonują na Tobie gwałtu praktycznie w każdym zakręcie. Na ostatnie 10 wyścigów tylko raz zdarzyło mi się, że ktoś się powstrzymał przed wjechaniem we mnie.

Inna sprawa, że dziś wyścig specyfikacji w symulacji mnie zaskoczył o tyle, że po wyścigach nie naliczały się ani kasa ani XP - why? Wczoraj jak grałem ligi w "duch" to wszystko było normalnie naliczane - o co tu chodzi? :blink:

Kolejna kwestia to odblokowanie tego bonusowego samochodu - jakie wymagania trzeba do tego spełnić?

I co ciekawe, o ile w postępach do achievków zalicza okrążenia, o tyle postęp w przejechaniu wszystkich tras już nie.

Słowem - nie ogarniam :/ 

Odnośnik do komentarza

brak naliczania xp - jechałeś własnym czy pożyczonym? trzeba na to zwrócić uwagę w lobby. jeżeli masz takie auto ale nie spełnia wymogów regulaminowych to defaultowo daje ci pożyczone a ono nic nie daje.

cadillac FE - musisz zaliczyć chociaż jeden wyścig w każdym tygodniu ligi. za zaliczenie w danym tygodniu dostajesz strój/auto widoczne na dole, za zaliczenie każdego ligowego tygodnia wpada nagroda główna u góry czyli tym razem Cadi. 

achiv za przejechanie wszystkich torów nie rośnie nawet jak to celowo robisz łopatologicznie w prywatnym lobby. albo zalicza z opóźnieniem, albo przekłamują procenty, albo wpada dopiero przy 100% bez progresu. grunt że wpada.

co do kolizji to zawsze znajdą się nieogary którzy nie używają hamulców tylko rywali do wytracenia prędkości. w wyższych tierach jest trochę lepiej ale i tak trafi się chujek co robi karambol. można później w lobby takiemu wystawić negatywną opinię, nie wiem czy coś to daje ale można. poza tym system kolizji i fizyka stłuczek czasami głupieje. kiedy wjazd na pełnej kurtyzanie nic nie uszkadza a czasami 30/h w opony i auto skasowane jak limuzyna bor'u.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, auto było wypożyczone, o tym nie pomyślałem.

Czyli jak nie zaliczyłem wyścigu w serii 28 stycznia - 4 lutego, to mogę sobie odpuścić ligę w tym miesiącu? Super...

Mnie najbardziej rozbraja to, że czasami ludziki dostają takiego speeda po wyjściu z zakrętu po tym jak we mnie przyrżną, że aż żałośnie to wygląda :D Innym razem ja kogoś dotknę tylko w zakręcie i nagle auto zatrzymuje się w miejscu prawie :blink: Już nie wspomnę nawet o tym, że samochód jest niestety często dobrany tak, że wlecze się to wszystko niemiłosiernie (no sorry, ale klasa E czy F to nie jest to co tygryski lubią najbardziej). 

Ale najbardziej to mnie chyba zmartwiłeś tym, że nie wpadnie mi ten Cadi właśnie :( 

 

Odnośnik do komentarza

No to fpytę :mad: 

Inna sprawa, że ta gra na multi nie jest dla mnie - dziś dla przykładu na dwa zakręty przed metą mnie po prostu przełączyło na ekran ładowania trybu wieloosobowego - bez żadnego komunikatu o rozłączeniu czy jakimkolwiek info. Pierwszy raz mi się to zdarzyło, ale akurat wtedy jak byłem na 1 pozycji :[

Ta gra jest tak niesamowicie zabugowana, że zaczynam się coraz bardziej irytować :/ Chyba idę sobie ułożyć pasjansa...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dell Car pack jest dla tych. którzy wykupili dostęp do Car Passa, kupili wersję Ultimate lub samodzielnie dokupią ten dodatek :)

 

BTW. Są dostępne dwa nowe wyzwania rywali :)

 

Cytat

February Bounty Hunter – Alan Hartman

Want to pit your skills against the big boss of Forza? You’ve got not one but TWO opportunities to show Turn 10 studio manager Alan Hartman (GT: The man who ran) what you’re made of, with our pair of Bounty Hunter events, currently live in Forza Motorsport 7. This dual-event Bounty Hunter is a first for Forza Motorsport and Alan plans to give it all in both events.

In addition to the fun of the events themselves – you can find them both in the Featured Events channel of Rivals – we’ve got some great rewards for both events coming up. Take a look:

Bounty Hunter Event 1 – Valentine’s With a Hart(man)

Parti(pipi)tion Reward: 2016 Porsche GT3 RS

Winner Car: 1993 Ford SVT Cobra R Forza Edition

 

Bounty Hunter Event 2 – Valentine’s With a Hart(man)

Parti(pipi)tion Reward: 1958 MG MGA

Winner Car: Jaguar XJ220 Forza Edition

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj sobie wreszcie złożyłem kierownicę do końca (przez prawie rok nie pospinałem porządnie kabli i nie przymocowałem pedałów jak trzeba i ja się dziwiłem, że mnie wku,rwia jak tak wszystko lata i dynda xD), odpaliłem FM7 i słodki Jezu a nasz Panie jak to wygląda :obama:. Gra jest absolutnie przepiękna, obie z GT Sport dostarczają takich wrażeń dla gałek ocznych, że narody klękajcie. Tutaj jeszcze zmienne warunki pogodowe i pory dnia, coś pięknego jak wyścig zaczyna się o zachodzie słońca i kończy po ciemku albo zaczyna w deszczu a kończy w słońcu odbijającym się w wodzie. Znowu chyba wsiąknę, a miałem sobie dać spokój i przechodzić inne gry xd

Odnośnik do komentarza

DLC do Motorsport jakoś wydaje mi się nie były nigdy porywające. Chyba mam wszystkie - poza carpackami - ale tylko Nascar przez chwilę wprowadzał coś fajnego. Porsche było intensywne i w miarę przemyślane i było ok. Jednak żadne do DLC z Horizon się nie umywa - Storm Island, Blizzard Mountain, Hot Wheels wprowadza praktycznie nową grę do podstawki.

A FM7 to moje pierwsze Motorsport które mnie za bardzo nie wciągnęło. Doszedłem do 4 pucharu i gram tylko z nudów od czasu do czasu. Mam wrażenie że nie da się zbytnio dobrze zrobić kariery w takiej grze. Po prostu wrzucone 100 zawodów w różnych kategoriach.

Chyba najlepsza "kariera" była w FM2. Może dlatego że nie była za długa... albo dlatego że to była moja pierwsza Forza? :)

 

E: Kruku jaka kiera?

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

Nie wiem do czego miałbym to porównać. IMO jest lepiej niż w FH3, ale to tylko moje odczucie jako osoby, która jedyne doświadczenie z FF i kierownicami ma od niedawna i tylko na tym modelu. Mi się podoba :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...